O čem všichni mluví (24.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Burds ty máš růžového "bobra"? Na takového jsem ještě v životě nenarazil. :)
     
  2. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Takže z akcie som si povyberal čo som uznal za vhodné, za chvíľu si ešte vyberiem posledný záves a bude koniec. :) Už sa teším na valentínsku akciu, asi ako každý dúfam v lepšie odmeny.. :p
     
  3. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Ahoj abc23 dík za radu no něco funguje ještě 200 VYP.a mám hotovo to je po prvé co se mě něco takového povedlo sice odměny nic moc ale pocit ze hry bez florenů jde to taky udělat.
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Na únor se netěším. Zas budu mít málo a dražší.
     
  5. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Akci mám hotovou už dávno, ale teď jsem tam jen tak ze setrvačnosti koukla a zjistila jsem, že už mám přes tisíc vypadávátek navíc....škoda že nejdou rozdávat..
    Jinak se ale musím pochlubit - právě jsem se dopracovala do 100. levelu!!!!:):):) To byl můj cíl v celé této hře. Takže mohu oslavovat nejen narozeniny Farmeramy, ale i svoje dosažení cíle. Ať se vám všem také daří!
     
  6. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Ahojky, jdu se podělit o svou radost. Akci jsem udělal celou a ráno jsem dal na plochu chlévy a světe div se: dostavili se oranž bobři(sice 7dmí, ale), pštrosí farma oranž - první, a pak růžoví králíci, čtvrtí a tudíž jim postavím ten samohybný balíkov. A jako poslední se vyloupli růžoví oslíci. Super! Stromy už taková sláva nebyla, ale toto to vynahradilo.
    Díky sousedům za padátka a všem přeji pěkný zbytek akce.
    Anvan - velká gratulka!!!!!!!!!!!!!:p;) mne čeká ještě 5,5 levelu, chjóó. K.:cry:
     
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Kutílek - ten poslední je suverénně nejhorší...nekonečný. Ale moooooc děkuji a držím palce, ať se tam taky dosuneš.
    Tady ta poslední narozeninová akce mi pomohla se tam posunout..akční kytky přihazovaly bodíky celkem fajn..
     
  8. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Co já se načekala na berušky z Expresu.Ten vlak jel snad 50x,ale přijely.Ted už mam zásobu a jsou v bedně.
    Z TCH vypadly dalši berušky,červený kurník, továrna na plachty,oranž.bobři.To v LV 100+ potěší.;)
    Ze stromů snad jen na Baha rolinie jinak lištovky
    Všem co finišují přeji rychlé splnění v pondělí má být po ránu údržba
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Pitrýsku, moc děkuji, to by mě nenapadlo :) Z parfumerie jsem tak nějak automaticky očekávala parfémy, tak jsem o tom ani nedumala.
     
  10. inkad

    inkad Pisálek fóra

    Ahoj,můžu se zeptat proč v akci ve všech sekcích zůstávají stromy šedé?něco jsem nedodělala?děkuji za odpověď
     
    Helena1313, aljanu a myš59 tohle ocenili.
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Inkad,

    protože je tak nakreslil grafik. Mám to tak i já na farmě, kde je akce splněná a tak předpokládám, že jsi se nedopustila vynechání části akce.
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ahoj všem, akce splněna... Děkuji všem za padátka :) Zítra snad před údržbou stihnu sklidit, musím na úřad a s klukem k mudr.
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Anvan - velká, ale opravdu velká gratulka ke stovce!!! Doufám, že byly fanfáry, dostavil se starosta s kyticí, tajemník s lahvinkou něčeho dobrého na zahřátí(třeba svařáku) a rodina v plném počtu aplaudovala ve stoje...
    Kutílku,sousede, nechceš mi poslat jedny králíčky? Mi se tam krčí jen jedni růžovoučcí, neustále zapřažení - to víte, anakondy!
     
  14. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Napěstovano sice mám, ale stojím na padatkách jako obvykle, je pravda, že jsem byla SO-NE v práci, tak jen dvě sklizně za den a to bude asi ta brzda:( Těch 110 asi nedám i když jsem dala na noc dlouhodoky, ale četla jsem tady něco o údržbě, proč poslední den hry, když ještě finišujeme je údržba?:cry:
     
  15. blanula19

    blanula19 Pisálek fóra

    Ahoj, nejde mi dodat akční do budov v divadle. Mám splněno jednu a u ostatních se mi vůbec neukazuje ikona ozdobit a stále svítí zamčené, i když mám dost plodiny i vypadávatek. Nevíte někdo, čím to?
     
    Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tajemné nechám až na ráno, stačilo že jsem měla pracovní den, proč si kazit i večer?xD
    doplním na poho trvají růže bez řádku půl hodiny a úspěšnost je, jak psal tavos, kolem 75% . Kdo má dostatek SH tak čtvrtinové ztráty neřeší. Karafiáty dávají maximum, se sloty vánočka, nevinnost a skleníkem bonus na vodu,hnůj, SH a čas kolem 2,53. Dá se to i zkrátit alchymistou - zdroj a elixír života, rostou 2,37 a když se přidá i bonus od barmana, tak jsou za 2,2O. Všechno jsou to časy, kdy nebyl použitý kaštanový a květinový řádek, protože je nemám.:) pokud bych šetřila SH tak se vydám touto cestou. I když, je to poněkud krejcarově náročné, než barman vydal bonus, tak už byl pod obraz. Ale co krejcary budouxD
     
  17. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    blanula19 - a nemusíš ještě otevřít nějaký dárek nebo jinou budovu? Když najedeš myší na tu co chceš otevřít, nerozsvítí se ti něco jiného (ten dárek či budova) okolo? A nebo zkus ještě znova načíst stránku (F5), třeba je to jen seknuté.
     
  18. MartinVydrz

    MartinVydrz Pisálek fóra

    Tak mám hotovo. No a tohle měl být vrchol sezóny?
    Co mám dělat s jedním banánem?
    Uff... na narozeninách by neměl chybět dort, že?
    Každopádně, gratuluji všem, kterým se hra už podařila a kterým se líbí.
     
  19. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    akce od čtvrtka hotová,nelíbila se mi...ted pěstuju pořád dokola kopretiny do úkolů v družstvu....
    přebytky mám 5 česneku a 1186 padátek
     
  20. pampeliška2013

    pampeliška2013 Pisálek fóra

    ahoj mohu poprosit o radu, akci mam hotovou , dekoraci na ploše, ale u zavesu mam upradge jen 3 a 4 kde najdu zaves č.2 dik
     
    Helena1313 a milostivas tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.