O čem všichni mluví (24.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Toz vam vazeni pratele reknu, ze jsem rada alespon za to, ze jsem se pobavila u shaneni informaci o teto akci (to bylo aspon nejaky vzruso), protoze v konecnem vysledku je to veeeelky a otravny propadak! Zacnu, ale jestli dokoncim nejsem vubec presvedcena (kor, kdyz opet vypadla Baha). Prvni pohled = palec dolu!
     
    Naposledy upraveno: 23/1/17
  2. papulice

    papulice Veterán fóra

    no tedy mám smíšené pocity,u mne také další hřebík do rakve,přestává mne hra bavit a to už delší dobu...
     
  3. CampoˇˇCaorleˇˇ

    CampoˇˇCaorleˇˇ Pisálek fóra

    Pro mne velké zklamání, od narozeninové akce jsem čekala víc :(. Třeba něco, jako byl alegorický vůz, prostě něco motivujícího a zábavného. Pěstovat tisíce rostlin a čekat na vypadávátka moc zábava není a odměny v tomto případě motivující nejsou ani trochu.
     
  4. 43mz66

    43mz66 Rádoby autor

    tak už jsem to všechno četla potřetí a stejně jsem nějak nepobrala, k čemu je dobrý tajemný náklad v odměnách s upgradem...??
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Každopádně s názvem akce "O čem všichni mluví" se celkem trefili .... xDxD Otázkou je, zda se o ní bude mluvit pozitivně nebo negativně.
     
  6. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Fujtajbl za tuto akci (narozeninovou) zavedly se rama mince a tady ani ťuk? V budováchmi chybí Městský úřad,zubař a gynekologie(tam by holky mohly něco ukázat) :-D


    Muž se večer tulí ke své ženě a ona:Dej pokoj,víš že zítra jdu na gyndu.On: a k zubaři jdeš také? :)
     
    Naposledy upraveno: 23/1/17
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, tak akci určitě udělám a taky sem všechno vážně přečetla xD ... to není zas tak složité, protože je to u všech částí stejné. Napěstujeme + padátka a dodáme na malé i střední budovy, rozstříháme dárečky, získáme korálky a doděláme největší budovy. Jak moc se to liší od jiných akcí a to jsou prosím "sedmé" narozeniny :oops: žádná fantazie, něco co by hráče nadchlo. Odměny smutné, ale zato nám dali už 4 košíčky na nákup :D :p

    A nějaký další stoneček?
    Prý zacinkal zvoneček,
    že fazulka už velká je dost,
    zadarmo přidávat je pitomost.
    -.-
     
    Naposledy upraveno: 23/1/17
  8. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Co si o tom myslet? No, raději nebudu nad tím hloubat, akci pojedu. Snad přijde něco ze stromů, začíná mi jich dost chybět. Tajemnému nákladu váhu moc nepřikládám, u mě se vláčku nedaří. Takže za mě palec ani nahoru, ani dolu, protože bude celá ruka držet krysu(myš) a bouchat farmu. Všem, co půjdou do akce držím palce.
     
  9. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já do akce půjdu,ikdyž nějak extra mě to neuchvátilo a čekala jsem od toho více,bohužel fantazie RT asi už vyšuměla
     
  10. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    asi si budu pěstovat zvířata do stodoly, moc se mi do toho nechce
     
  11. Sethlans

    Sethlans Rádoby autor

    Hmmm vypadá to složitě,ale půjdu do toho! 8)
     
  12. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Třeba se musíme obrátit na Tvrdíka,když je s číňanama jedna ruka,ale jestli nás vyslechne to nevímxD
     
  13. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Proboha! Za chvilku to budou výcucy na 3 stránky a stejně to pochopím až po osahání. Vzhledem k tomu že je to jedna z posledních akci kdy mi pofrčí traktor tak se pokusím (to neznamená že to zvládnu) dostat k pomocníkům. To ostatní pro mě nemá cenu, a zatím jsem to nepochopila. Farmu nebudu ani překopávat, jednak není dle mě nejhorší, blikají mi tam las vegas chlívky a melu zase slepice s králikama, liga na ochranu zvířat by mě hnala, stromky jsou všude kde ji místo a prostě to risknu. Nechci vše, postačí jenom to jediné. Těším se až se s narovnanou měnou změní i odměny, když jsem si v klidu četla vysvětlení proč tak jsem to dělat neměla, cítím se jako parazit co čerpal výhody a jim z toho nic neukáplo. No, neukápne ještě víc, ale to poznají časem. Cíl jediný vlastně dva, pochopit systém a najít kupony a tradá narozeniny jste nějaké chudé. Pak si už dám farmu do klasického farmářského vzhledu, tam stromek tam prasátko, tam výrobna, od každého něco a mezi to umístím pohopole, konečně si zapěstuji i salát když poroste víc než 5 minut. Tak ať to padá, mám jasno a snad ty kupony nebudou na konci. Jak dojde palivo nejedu dál, na to kupon práskat nehodlám. Hezký slunečný den. Martina

    Sirchoze na toho ne, kam vlezl tam podnik lehl popelem. Nešéfoval aerolinkám? A obraně? Do čela farmy s ním a bude to ne za půl roku ale za měsíc. Vypadá celkem k světu jenom v hlavě to bude asi kapku složité a nebo moc hladko, jeden nikdy neví jak vypadá mozek tzv. politika
     
  14. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    ahoj no za pokus to stojí ,uvidíme ako to bude padať , všetkým fajn hru
     
  15. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Tak to vypadá na naplnění přísloví "Kdo čeká mnoho - nemá nic". A to jsem si myslela že mě v mém věku už nic nepřekvapí a ejhle - překvapilo - :eek::mad::cry:
     
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Zapojil jsem své 2 mozkové buňky a pokud nenastanou změny a vše bude dle návodu, tak by ti mělo stačit 8.800 česneku a 735 vypadávátek ,-)
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No, řekněme, že oslava narozenin je spíše důstojná než bouřlivá ;) Dle popisu mi složitá nepřipadá (klobouk dolů před pajdou anebo kdo to dával dohromady popis akce). Ze sedmihodinovky nadšená nejsem, je to taková nic moc doba, ale jak píše jan.svatek, když se to dobře naplánuje, může mít své výhody. A navíc se naskýtá možnost, že to bude lépe padat.
    Odměny mi připadají odpovídající náročnosti akce - neurazí, nenadchnou. U dekorek krom užitečnosti oceňuji to, že nezabírají příliš místa, tohle upgradování mi přijde šikovné.:)
     
  18. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tahle akce je i pro mě veliké zklamání.Copak se RT ještě nedoneslo,že poslední dobou jsou akce o ničem a odměny k vynaložené námaze neadekvátní?
    Odpovím si sama...jo,doneslo,ale oni na hráče zvysoka prdíxD
     
  19. Lucinnka19

    Lucinnka19 Pisálek fóra

    Odměny jsou tedy mizerné, čekala jsem od narozeninové akce mnohem víc. Uvidím jestli budu plnit protože se snažím splnit náročnější úkol v družstvu za mnohem zajímavější odměny..
     
  20. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    21SK, budou milé. Takovému množství se nedivím, bude hůř. Sedmé narozeniny, tak to už RT chodí do školy a umí si spočítat, že by pak nikdo SK za reál nekoupil. Jen jsem zvědavý, co bude za akce v pubertě.
    Samozřejmě ušetříme dobu mletí, kterou ztratíme pěstováním akčních plodin a nadáváním na (ne)vypadávátka, ale je to alespoň změna.
    Ale myslím, že když mají být ty narozeniny, tak k nim taky trochu přispěji. Přebytky ze stodoly nahodím během průběhu akce na trh za 2/3 cenu. Vždyť na trhu žádné pravidla neplatí, tak proč si nepřizpůsobit narozeniny alespoň trochu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.