O čem všichni mluví (24.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Tak do akce určitě jdu. Avšak s pochopením počkám, až něco napěstuji a začnu dodávat. Fajn hru všem. :)
     
  2. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Opět zklamání,mince žádný:eek:
     
  3. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Do akce půjdu jako do všech a když nepovolí kýla tak uvidím kam dojdu. Odměny mohly být lepší když jsou ty narozeniny ale už si začínám zvykat. Všem ostatním příznivý vítr ať vám přifoukne co nejvíc semínek.
     
  4. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,jedno velké zklamání. Sedmihodinovka je pro mne nejhorší čas růstu. Ale KFC to udělám
     
  5. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Přesně tak - odměny chabé, bez řádku, sedmihodinovka - jako bych na narozeniny musela udělat velkou túru, abych v cíli nedostala dort... No co už, jdu do toho.
    Tak hodně štěstí všem aj všetkým.
     
    Naposledy upraveno: 23/1/17
  6. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    půjdu do akce ikdyž mne zaráží tolik vypadávek, to asi zas nevypadne, no uvidíme ;)
     
  7. karolínka2211

    karolínka2211 Pisálek fóra

  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tolik očekávání a výsledek ... nic moc, zklamání převeliké.
    Proč tolik řemeslných produktů v odměnách?
    :(
     
  9. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Nebrečte,třeba 50té narozeniny budou jiné.
    Tedy pro ty co se dožijí a vydrží:p
     
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    To jsou odměny typu "pojď na mě z boku" :eek: Je to čím dál tím horší. 21 ks superkrmiva je fakt výsměch. Pro mě třetí hřebík do rakve u této hry, ještě 2 schází ....
    P.S. za tohle offiko pošlu pajdovi housku .... :music:
     
  11. Čokoláda7

    Čokoláda7 Pisálek fóra

    Nerada kritizuji, ale tohle mne opravdu zklamalo. Celý měsíc jsem se těšila na něco opravdu narozeninového, když už vánoce byly hubené. Pro mne to znamená bez přemýšlení pěstovat a pěstovat co nejvíc až do zblbnutí stále to samé.
    Čokoláda7
     
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Nic moc,je to dost složité ;)
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak si vyzvednu narozeninový dárek a tím pro mne akce končí, bo toliko pěstování a padátek mi za ty odměny nestojí. Také velké zklamání, loňský narozeninový dort byl skvělý, tak jsem se těšila na to, že to bude o něčem a ono je to o ničem. Jdu dál pěstovat ty nejdelší dlouhodobky do úkolů a nebudu se vzrušovat
    ;)
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Sedmihodinovka je docela dobrá plodina na pěstování:
    7 x 0,8 + 7 x 0,8 + 7 x 0,8 + 7 = 23,8 = 23:48

    Když připočtu malé zdržení při sklizni, vychází mi to na 3 sklizně s vodou + jedna bez vody denně (to aby člověk taky někdy spal).
    Ceny jsou trochu na "pokrčení rameny", ale lepší než drátem do oka. Ta 48 hodinová dekorace je dobrá (zejména pro ty, kteří nemají všechna vzácná zvířata či vzácné stromy) - jak se říká: Nemusí pršet, stačí, když kape.
    Škoda, že už po několikáté zmizel z odměn řádek na stonku. Asi se někomu zdá, že nám přibývají BZ a TBZ moc rychle.
     
    Naposledy upraveno: 23/1/17
  15. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    sirchose, presne toto si mi zobrala z pusy. Však 7. narodeniny sú úplne bežné .Veľký bašável sa robí na veľké výročia :D
    Medzi nami, keď som dočítala koniec, zabudla som čo bolo na začiatku. Ale keďže to bude o pestovaní a vypadávaní tak tento úkon už viem opakovať aj na slepo.
    Akciu pravdaže robím, veď oslavujem aj svoje súkromné farmárske narodeniny , keďže so začala hrať 27.1.2015.
    A ešte dotaz? Na karneval príde aj Kráľovná ?;)
     
  16. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    co nato říct - jedno velké zklamání, očekával jsem lepší odměny
     
  17. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Po pravdě se mi moc nezamlouvá ten trend dekorek, co "rostou" třeba i půl týdne a pak vyplivnou jednu náhodnou bedýnku...
    Copak by nebyl lepší řádek? :eek:
     
  18. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Přečetla jsem to, pak jsem tam začala hledat ty korále, ešlivá by nešlo udělat jen jednu větev a jestli jsem se v tom nezamotala, tak nešlo :(.
    Možná bych udělala půlku, kdybych pak dosáhla na dekorku včetně všech upgradů, protože by to byla památka na narozeniny. Ale celé to rozhodně dělat nebudu, za to mi ty odměny opravdu nestojí.
    Takže nic, když nestačí půlka >:(. Dekorka bude v základu, jak dostaneme na začátku před plněním akce.
     
  19. Vero.nika82

    Vero.nika82 Perspektivní autor

    Veliké zklamání. Hodně veliké. Akci zřejmě vypustím.
     
  20. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Panebože !! pro pár marmelád se teda RT vyřádil s malováním konin.
    Slavit pěstováním 7hodinovek pro pár "tajemna" se mě moc nechce.
    Ať raději začnou kreslit komiksy a vyprdnou se na hru.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.