O čem všichni mluví (24.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rampusak

    rampusak Veterán fóra


    Pajdo díky, teď kuře je tak je i hopsál a tím pádem bylo myslím i 2x kombajn secí a kydací. Tak tak proč nedají celý? Ale stalo se mi to už dřív a došel stavitel, kuřata došla dávno před tím a ptačí chřipka nebyla. Nezájem hrát, nebyly dárky tudíž i kombajn. Já bych pochopila kdyby mi to dělalo nějaký velký rozdíl ale nedělá, není moc hodin do konce celé mašiny. To mi právě vrtalo hlavou, že to chcíplo dřív než to ostatní. Ráno už pojedu na dluh, mám 2x1 to se sklidit dá a prostě už nebudou kvanta novinek za týden. Mám hodně kuponu, hodinovek 262, 12ti hodinovek 135, 48hodinovek 11 a denních 29, na to poklidné farmaření a hodně častou lénóru to na chvíli vyjde. A po téhle akci dám klasickou zahradu jak má být, jestli budu chtít bourat dobrovolně si nechám přerazit ruce, lopat je kolem domu hodně. Dobrú nocku všem. Martina
     
  2. fefina1

    fefina1 Pisálek fóra

    tak já jako vždy...vypěstuju co vypěstuju, protože farmu kvůli tomu celou předělávat nebudu. Jediný, kde mám pole je lesní mýtina :sleepy:,takže je vám asi jasné kolik toho na planáži napěstuju :D
     
  3. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak já mám napěstováno a chybí 700 semínek. Pěstovala jsem chvíli na poho se vším možným a vyšlo to na 5 hodin, takže to krásně poskočilo. Teď jdu sázet dlouhodobky na padátka.
     
  4. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    BigClick: díky za odpověď, cestiček jsem si všimla, ale pořád jsem doufala, že u nákupního domu nebude třeba k otevření dárku č. 4 hlavní budova. No nejspíš potřeba bude a pokud jsem teda dobře počítala, tak potřebuji 7 550 česneku a 865 chmýří, abych si došla pro superkrmivo, hvězdičky, podivuhodný strom "lhoce", zlatý banán, podivuhodný strom "bornholm", tajemný náklad a párty lístky :).
     
  5. škopková57

    škopková57 Perspektivní autor

    Hra je fain,jen škoda,že tak krátce,nemám tolik času,baví mně to!
     
  6. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Zdravím, tak jsem dokončila všechny hlavní budovy, ještě chybí asi 2400 akční 1200 mám a k tomu odpovídající vypadávátka, skončila jsem na 0, tak ať nám to všem padá, příjemný den přeji
    BigClick díky moc za mapy
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Mám napěstováno,chybí 450 semínek ;) večer už jen 300
     
    Naposledy upraveno: 26/1/17
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásné ráno všem :) tak hotovo, přebývá 1 300 česneku, všude jsem dala kopretiny a hurá do práce xD. Držím palce ať všem ty semínka napadají.
     
  9. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Stav k dnešnímu ránu:
    celkem 875 semínek
    napěstováno: 8.109 česneku
    spotřeba: 10 SH a 18 vrtulek
    Hra je na pohodu... Zdobit budu, až bude plná stodola :)
    Myslím, že ani začátečníci, pokud mají možnost být u PC a točit akční, nebudou mít problém s vypadávátky... Vždyť uběhla teprve cca třetina času. Dávám palec nahoru!
     
  10. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Ahoj farmáři, jak tu většina z vás píše, čekala jsem víc při narozeninové párty. Sice jsem začala pěstovat, ale rozhodně se nehodlám kvůli těmto odměnám udřít :D. Tak si to užijte a přeji pěknou hru ;)
     
  11. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dobré ráno - akci mám hotovou, právě jsem vše dokončila, ale očekávala jsem že mě bude po bujarých oslavách alespoň bolet hlava, a nic. Přejíždím to jakože vyzdobené město, jestli jsem něco nezapomněla odkliknout či vyzvednout, ale přijde mi ponuré, smutné, nikde ani živáčka.....prostě to jen tak zašumělo a vyšumělo...... nejdivnější oslava, které jsem se kdy účastnila.
    Všem přeji úspěšné dokončení.
     
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Hele, tak mě nakonec ta akce baví :D Semínek 718, česneku stále 10, ovšem utěšeně se navyšují stavy slonů, pávů i žab. Teď jsem na pár otoček nasadila i kukačky, cena za ně je neuvěřitelná vzhledem k tomu, že rostou jen hodinu a ani nemusím házet hnůj přes plot.
     
  13. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    dobré ránko farmáři, tak jsem si početla, udělala vysokou,teda zopákla,bo ty názvy znám od dětství;) Momentálně stojím na nádraží kvůli vypadávkám, takže na noc dlouhodobky, ikdyž na mýtině točím vyšlechtěné růže...
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem pred posledni hlavni budovou, ale trochu u toho Divadla je to komplikovanejsi cesta...
    Po sklizni bude posledni upgrade, sestavim dekorku (uz se tesim na ty co tu darovanou dali do stonku a budou se hadat ze ji nedostali) a pak jen otevirat ze vsech casti ostatni odmeny, co jsem tam nechal...
    Ja se na akci divam jako na obycejny ukol v druzstvu, je to uplne stejny, jen neni tak striktni poradi plneni (no jako stribrny umoznuje jit na dalsi cast), takze spis je mi lito zbytecny namahy, kterou oceni dost malo hracu :-(

    Vypadavat ma 237 seminek/den, v tuto chvili ma byt 440 (nebo chybet 980 ), mam 1109 (chybi 311 ), mam 78% hotovo.
    Stav cesneku : idealne 3792 kusu (2042/den ), mam 9523 z 12250 (77% ).
    Zatim uplynulo 30% casu, zbyva 99 hodin.
     
  15. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Tassadar11 - mně tam dát nešla. Jsem se zaradovala, když jsem viděla 1x2, ale bohužel se v dekoracích na stonek vůbec nenabídla. Tak zůstala v liště.
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kde jsou v akcích ty slibované mince? Stále na ně čekám, aby se dalo něco "v období 3x vyzvednout" a ono stále nic. Nějak se ty akce horší, když už mne nebaví se zapojit a bourat farmu. Takový jsem to bývala závislák + KFC a teď mne to vůbec nebere se namáhat. Ať se píše o jakékoli akci, tak vždy v horším než lepším, tak to už o něčem vypovídá. Takto farma půjde brzy do kytek a kdo si to tak nalinkoval? Ani si nemusím odpovídat
    :eek:
     
  17. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já hotovo,vyzdobeno,uklizeno,žádná sláva.Poslední dobou mě ty akce opravdu přestávají bavit.A to jsem některé dokonce nedělala vůbec,což se mě ze začátku nikdy nestalo,prostě jsem musela tu dekorku mít.Teď nic,žádný zápal do hry,žádná pořádná motivace.Ať vám chmýříčka poletují,hezkou hru. :)
     
  18. gazela52

    gazela52 Aktivní autor

    Prosím, můžete mi říci kde najdu dekoraci k narozeninám? Mám dva závěsy marně hledám tu původní dekoraci. Vyzvedla jsem ji hned na začátku a už si nepamatuji ani jak vypadá ani jak se jmenuje. Nicméně v kytičce s dekorkami není. Díky
     
    petaM2001 a milostivas tohle ocenili.
  19. Levlef

    Levlef Baron fóra

    No, jako mnozí mám políčka jen na lesní mýtině, kde jaksi akční nevypěstuju i kdybych se postavila na hlavu. Farmu předělávat nebudu, za to ty odměny vážně nestojí, a tak si hezky pomalinku pěstuju na hlavní na 62 políčkách a co seberu, to seberu. Není tam nic, co by mne motivovalo k dokončení akce. Navíc nutnost jít popořadě a nemožnost si vyzobat jen ty dárky, které chci, je dost otravná. Tajemných mám plnou lištu, tak na co si pořizovat další - ale stejně musím, jinak nedojdu pro další dárek. A tenhle systém mně osobně prostě nevyhovuje.

    Od narozeninové akce jsem čekala tak nějak trochu víc. Královnu nebo tak něco :))
     
  20. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    gazela52 - Narozeninová párty
     
    petaM2001, milostivas a Pitrýsek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.