O čem všichni mluví (24.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Pitrýsku - věcně odpověděly obě, jen matlafouska byla o poznání vlídnější. To jsem tím chtěla říct.
    Jinak akcí se pomalu prokousávám, zatím se daří, chmýříčka mě brzdí, musím počkat a na noc dát dlouhodobky abych to podpořila.
     
    Naposledy upraveno: 25/1/17
  2. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotova Vysoká škola a Nákupní dům ;)
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Hele - a nepletete vy do toho i pazdeří?
     
  4. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    Nazdárek všem ať už hrajícím či jen píšícím. Hraji od roku 2010 a to je snad ta nejubožejší narozeninová akce co kdy byla. Ne jen že je překombinovaná, ale to ani nemluvě o odměnách. >:(..........Jak je již zmíněno ten stonek tady opravdu chybí !!!!!!!!!!!8)prvně jsem nevěřila a marně hledala ale zbytečně nic jsem nenašla.Taky jsem se pustila do hraní i když se mi moc do této akce nechtělo, vem to čert jsou horší věci na světě, snad se dílo podaří.:cry::cry:tak jdu na nádraží ať se konečně někam rozjedu a pak se uvidí kterým směrem se vydám. Všem vám přeji fajn hru a krásné 7 narozkyxDxD
     
  5. majka3633

    majka3633 Pisálek fóra

    ahoj všem , chtěla bych se zeptat co s narozeninovým závěsem , nejde mi nikam dát
     
    bursuk59 a milostivas tohle ocenili.
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj majka3633,
    narozeninový závěs je upgrade dekorace, která je součástí narozeninového dárku, který si musíš vyzvednout na novinkách.
     
  7. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    majka3633 - Závěsy jsou upgrady - základ jsme dostali z narozeninového dárku v novinkách - jmenuje se Narozeninová párty.
     
    bursuk59, milostivas a petaM2001 tohle ocenili.
  8. majka3633

    majka3633 Pisálek fóra

  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    zatím to šlape a semena je dostixDxDxD
    [​IMG]
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, to ne, absolvoval jsem vysokou školu a dozvěděl jsem se, že pazdeří je dužina obsažená ve stonku rostlin, ze kterých se získávají lýková text.vlákna (len, konopí...).
    Pápěrka: zbylá husí brka po odraní prachového peří.
    Ať se moc nerozkecáme, jdu dál? kam? no někam kde se zase něco dozvím, třeba na nádraží ,-)))

    Venda: hledej... .-))))
     
    Naposledy upraveno: 25/1/17
  11. -*Venda*-

    -*Venda*- Pisálek fóra

    kde je nejlepší narozeninova party:cry:
     
    bursuk59, milostivas a petaM2001 tohle ocenili.
  12. hubas1

    hubas1 Pisálek fóra

    narozeninovou párty jsem si vyzvedl v novinkách už včera, ale nikde ji nemůžu najít
     
    petaM2001, bursuk59 a milostivas tohle ocenili.
  13. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Akce mě nebaví, myslela jsem si že kupony budou na jednom místě a pak to s klidem opustím. Nejsou a nejsou ani vidět kde jsou. Jo a ještě nechápu a nechápu to dlouho. Když mám pomocníky na měsíc tak jak to že mi dojde pokaždé bourač jako první a nebeská pohroma s ním? Je to na měsíc a je to v jednom balíku? Nerozumím tomu, podle mě mi měl chcípnout celý přístroj a ne jenom půlka ale nebojím se že ta druhá ještě vrnící co nevidět nechcípne. Ani kupon jsem si tentokrát nevytočila a mám hotovou vysokou (rychleji než v Plzni, mohli by se učit že to jde ještě rychlěji než za 3 měsíce) a stejně je tam dost věcí šedých, dárky vyzobané všechny. Nejásám, ani nebrečím jenom jsem chtěla vyčůraně popadnout kupony a tradá pryč. A ono to nejde i když když se naštvu tak si narozky ukončím předčasně sama a je to. Kuponů je hodně, na hození farmy do klidového stavu mi to stačit bude ale nechce se mi s tím moc matlat, lehce se bourá špatně se staví.
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teda kouknul jsem na dekorky a fakt ze Narozeninovy zaklad ma 1*2 ale jeho upgrade ma 1*1 - tak doufam, ze se nepotrha az se bude natahovat :)
    Predpokladam ze uz to nekdo skusil a zadny problem neni, ze?
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj rampusak,

    add. pomocníci, je to poměrně kombajn, chovatel a secí stroj, jsou dost často odměnou v denním dárku na kole štěstí nebo i u úkolů a každý kdo hraje nějakou dobu a pravidelně kupuje pomocníky na měsíc časem zjistí, že právě tyto pomocníky má na delší dobu než stavitele, pomocníka pro nebe a pro chovnou ohradu.
     
  16. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Tassadar11: žádný problém, funguje jak má ,-)

    hubas1: určitě ji máš, hledej, vlídněji to nešlo ,-))
     
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj hubas1,
    máš několik možností, kde ji můžeš mít. Koukni se do inventáře dekorací, do stonku, pokud máš nové a doplňoval jsi je, nebo někde na ploše, či v parku. Když bude hledání neúspěšné, skontaktuj podporu.
     
    bursuk59, milostivas a petaM2001 tohle ocenili.
  18. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Nevydržel jsem a začal dodávat dřív, než jsem dopěstoval plný stav. Hodnotím už teď, dávno před tím, než akci dodělám. Je to ještě ubožejší, než jsem si původně myslel. Není problém napěstovat a pápěří lítá jak prdlé i z mrkve. Odměny jsou víc než ubohé. Co mne však dostalo, je totální přitroublé a nepřehledné dodávání komodit do úkolu. Cituji klasika : "Tím pravým průzkumníkem slepých uliček byl Jára Cimrman, když vypouštěl dým trubičkou do umyvadla s vodou zkoušeje, zda touto cestou nevzniká zlato. A byl to právě Jára Cimrman, který světu oznámil, že touto cestou zlato nevzniká. Tudy ne, přátelé.". Milé RT, přestaň vymýšlet nesmyslné foukání kouře do lavoru, již to bylo jednou Járou zpochybněné. Karnevalovou královnu nám již nikdy nevrátíš (a svým způsobem to chápu). Ale když už vymýšlíš obyčejnou pěstovačku, tak tomu dej hlavu a patu. Akce vyloženě mizerná, 30% je ještě lichotivých.
     
  19. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    K tomu pápěří, já jsem se o to nikdy dřív nezajímala, prostě se tomu tak u nás říkalo a doma mě to pro pampelišková chmýříčka naučili, ale tady jsem pochopila, že lze získat nové informace na vysoké škole :), tak jsem vlítla do jedné učebny strejdy Gůgla a vyčetla jsem, že dokonce s termínem pápěří operuje i jazykovědec Machek (dle všeho autor etymologického slovníku jazyka českého), který od slova pápěří (= chmýří po odkvětu pampelišky) dovozuje německý název pampelišky. Od našeho českého pápěří, to jsou barvité teorie :). Ale pápěří se zřejmě v tomto významu opravdu šířeji používalo.

    No a zjišťuju, že jsem na to vlastně vysokou školu nepotřebovala. Stačila kdysi maminka. :inlove:
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No odborný název to nebude ,-)
    Já znám básničku: padá padá sněhové pápěří ...
    chmýří pod nosem už nemám ,-))
    asi dostaneme brzy na budku...,-)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.