O čem všichni mluví (24.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Že Vás to pořád baví, závidím... pro mne akce skončila někdy kolem půl třetí, kdy jsem restartovala hru a vyzvedla základní dárek... v tuto hodinu opravdu netuchám, co jsem četla před půl pátou v práci naposledy. Kdo chce, ať hraje, fandím. Já nemám důvod. Památku na narozeniny mám a počkám, jestli sejdem na úbytě nebo budeme pokračovat. Už to tady jednou kdysi padlo - v počátcích hry měl první člověk, který dosáhne na stý level, slíbenou moderátorskou odměnu - RT to netankovalo, asi jsme přežili jejich plány :wuerg:. Teď je spousta farmářů za stovkou i dvoustovkou a co dostali jako dárek? Plodiny na den a půl, spoustu úkolů navíc (aby se tedy vůbec přihlásili, protože to je jen o výdrži)... Achjóóó... Pustíme sem krtky, znova budeme platit za zaplevelená a zaplavená pole... snad nás také pochopí jako akční hru. Tak jsem to tak nějak "chopopila" u vyplňování dotazníku kdysi...
     
  2. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    teď jsem si vzpomněla na narozeninový dárek. Já ho nemůžu v novinkách najít. Kde je?

    tak jsem ho konečně objevila :))
     
  3. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Hacik je v tom, ze ak chceme otvorit hlavnu budovu v nakupnom centre potrebujeme koralky. A aby sme ich mali, treba prejst cez hlavnej budovy, ak plnime kazdu cast samostatne. Potom je vhodne vyuzit koralky z inej casti akcie.
    Tu ukladam odkazy na obrazky co mozeme neplnit, ak nechceme alebo nestihame so vsetkom.
    Vysoka skola
    Nakupny dom
    Divadlo
    Stanica
    Cernym krizom je zaskrtnute to zvysne. Potrebny pocet rostlin je 8500. A padatka 705+400.
    Zltym kruzkom su oznacene darceky, z ktorych dostaneme koralky.

    P.S. Druhy hacic je u stanice - tiez aby som zobrala koralku musim mat otvorenu hlavnu budovu. Tak koralky z vysokej skoly som pouzila na otvaranie hlavnej budovy v nakupnom centre, koralky s nakupnom centre na otvaranie hlavnej budove v stanici, zatial hlavnu budovu vo vysokej skole nemam otvorenu, ta pocka.
     
    Naposledy upraveno: 25/1/17
  4. Boty

    Boty Magnát fóra

    Nevím jak postoupím dál když vynechám všechny 4 budovy, jak získám nůžky ,vůbec tomu háčku nerozumím :((
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Je to novinka, ktera jaksi byla neohlasena (min. ja si ji v ofi nevsimla, dokud me na ni neupozornili hraci ze zahranici) - v nastaveni hry (zalozka "dalsi nastaveni") si zkontroluj posledni radek v levem sloupci: "umoznit castecnou dodavku pro druzstveni ukoly".
    Tam je zakopany pes ;)
     
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj švestinka,
    tvůj problém asi souvisí s jedním nově zavedeným prvkem do hry. Kdyby jsi se místo dotazů v diskuzi ptala zde:Jiné dotazy tak by jsi zjistila, že už bylo odpovězeno.
     
  7. Bety808

    Bety808 Rádoby autor

    Matlafous123- Díky moc za info, nemám pořád tolik času, abych sledovala všechny " jiné dotazy" a tak mi některé " nově zavedené prvky" unikly. :)))
     
  8. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    dobré ránko vysoká škola hotová, další sklízen v půl jedné;) pěkný den všem
     
  9. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Já žádnou Adrianu neznám,ale nitě doma mám xD

    dej si tam malé pole zasaď a před sklizní použij mrkvo-jablko marmeládu a výsledek se dostaví ve velmi hojném počtu.;):p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/1/17
  10. BigClick

    BigClick Expert fóra

  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Jaroušek49: tohle těžko někdo zodpoví. To nejspíše nezjistí ani technická podpora, jedině snad programátoři a to v době kdy už bude po akci. Navíc neuvádíš přesný počet políček, jejich velikost a aktivní marmelády.
     
  12. Milka47

    Milka47 Pisálek fóra

    Děkuji za cennou radu, včera jsem na to večer koukala jak vyoraná myš.
     
  13. Jaroušek49

    Jaroušek49 Rádoby autor

    Díky moc,Nevšimla jsem si ,že mě došla MJS,vše je v pohodě,moje chyba
     
  14. laumars

    laumars Aktivní autor

    Jaroušek49
    Nic si z toho nerob ;)
    Uz sme si tu zvykli ze hraci radi chodia z bubnom na zajace xD
     
  15. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Takže nastala změna....vysokou školu už mám :p Doufám, že si to budu moc dát do životopisu, popřípadě s tím vyrukovat dnes na noční, jako že by mi bylo přidáno xD
    Nákupní dům bude brnkačka, ale z divadla mám trochu obavy, přeci jen, na to je potřeba trochu se společensky obléct xD
    A na nádraží stačí přijít včas, aby mi to neujelo.
     
  16. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    No a tomu chmýří se právě říká pápěří....s peřím to fakt nic společného nemá ;)
     
  17. Terezka266

    Terezka266 Pisálek fóra

    do akce jdu, jako ostatně do všech, jen s těmi zásobami superhnojiva toho moc nevypěstuji :-(
     
  18. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Ahoj nezmarka, děkuji za tvou odpověď, už nám odpověděla i matlafous (o poznání vlídněji, moc děkuju). Jen jsem chtěla dodat k tvému "kdyby".... "Kdyby" to bylo v ofiku oznámeno, provedli bychom přenastavení a byl by klid. Do sekce "jiné dotazy" jsem nešla, protože se tento problém řešil právě zde v diskusi - hodně z nás chtělo doplnit úkoly v družstvu kvůli kombajnům atp.
    Děkuju taky všem, kdo se tu s ostatními rádi podělí o rady k akcím (již výše zmíněná Matlafous, BigClick, Casey a další)
    A všem (úplně všem) přeju prima náladu při hře i při všech ostatních činnostech!

    edit: konečně oznámení o změnách v nastavení - v "technických"-
    před 37 minutami vložila danda-vnovis. Děkuju.
     
    Naposledy upraveno: 25/1/17
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jejda, vydal jsem se v Nakupnim dolu a ono ty spravny darky jsou na druhe strane... takze mam plno nuzek ale hlavni budova (po ni jdu hned jak to jde) jeste pocka... pada to dobre, akora jsem zjistil, ze mi dosel bourac (ted nepotrebuju) a stonkovej sberac (tak ten uz chybi dost)... bohuzel minule kdyz byly mesicni stroje jsem si rikal, ze na konci unora bude klid, ale ted si myslim, ze jsem to mozna propasnul a budu mit drahotu :-(

    Vypadavat ma 237 seminek/den, v tuto chvili ma byt 242 (nebo chybet 1178 ), mam 702 (chybi 718 ), mam 49% hotovo.
    Stav cesneku : idealne 2081 kusu (2042/den ), mam 4904 z 12250 (40% ).
    Zatim uplynulo 16% casu, zbyva 119 hodin.
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, třeba se u vás tomu tak říká... už jsi někdy drala peří? to co zbyde z pírka, ta kostra se jmenuje pápěrka (pápěří) ,-)
    čili chmýří z pampelišek pápěří jen připomíná.
    Jdu na vysokou školu, snad se něčemu přiučím ,-)))

    švestinka: vlídněji nevlídněji, ale věcně ....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.