O čem všichni mluví (24.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Na první přečtení potupně přiznávám, že tomu nerozumím. Tak začnu a uvidíme, nějak to dopadne.
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak jsem zasadil rozpěstovávací várku. Počítám že bych měl stíhat i bez podipolí a MJS, protože sedím doma a mám na to čas.
    Využiju asi i větší zásoby SH (na co to pořád schovávat)
    Odměny jsou sice slabé ale to mi nijak nevadí. Nedodávám žádné tuny svých naskrblených zásob, takže proč ne.

    [​IMG]
    Myslel jsem že jsem začal hrát až někdy v polovině roku 2011 ale zápisník odhalil že jsem začal hrát už v Lednu.
     
  3. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Tuší někdo co má namysli BigClick svým příspěvkem?

    Jinak ám zatím 64 chmýří, takže u mě to půjde velmi ztuha :(.
     
  4. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Já mám v plánu získat z akce především celou poskládanou dekorku, takže půjdu nejkratší cestou do Hlavních budov (na to podle podsvícení nemusím projít všechny budovy). Ale nějak nemůžu najít, jetli se dají dárky vybírat na přeskáčku, že bych si nejdříve vybrala jen dárky s korálky a teprve podle času plnila dál. Nemá to někdo vyzkoušené nebo nečetl pozorněji než já a objevil to v ofi?
     
  5. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    [​IMG]
    Xenie6161 použij myš a dávej si ji na dárky a hned budeš vědět jak plnit ;), ale potřebuješ jedny nůžky
     
    petaM2001, babina51 a Květa54 tohle ocenili.
  6. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    pro ritterca:

    Big Click
    tady dává vynikající přehledy jak nejlépe plnit dané akce, za což jí patří naše díky. A protože u plnění akcí přemýšlí, jak to plnit nejlépe a s co největší úsporou akčních plodin a vypadávátek, tak bych řekl, že promýšlí jak splnit i tuto akci a určitě na nějaké řešení příjde - ostatně jako vždycky.

    A pokud říká, že tam je nějaký háček, tak tam ten háček zcela určitě je. ;)xD8)
     
    Naposledy upraveno: 24/1/17
  7. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    tatkanas1: děkuji za odpověď ale o to mi jde, jestli si můžu takhle vybrat jen nějaké dárky nebo jestli je musím vybírat za sebou tak, jak jsou očíslované v ofi.
    Edit: tak jsem to v rámci možností vyzkoušela (mám k dispozici zatím jen 1000 akčních) a je to stejné jako s budovami - některé se dají přeskočit ale některé se musí vybrat, aby se dalo jít dál.
     
    Naposledy upraveno: 24/1/17
  8. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    Ahoj všem a gratuluji Farmě k 7 narozeninám ;);)....................Nevím zda si toho někdo už všiml že v kalendáři na Leden 2017 je napsáno že akce trvá od 24.1. až do 31.1. 2017 a tady je do 30.1. 2017 tak neví co si vybrat :p Nečetla jsem všechny příspěvky to bych tu seděla do půlnoci :cry::cry:. Já prvně sklidila vše a pak zjišťovala kde se vlastně má akční pěstovat a vyšlo to bez úhony. xDxD.................Všem přeji fajn hru,,,,,,,,,,,,,,,,i když odměny nejsou žádná sláva, ba naopak bída a utrpení.....zato padátek jako máku uf uf
     
  9. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Druid.Panoramix

    Takže jestli to chápu správně, tak na ten háček ještě nepřišla a až na něj přijde, tak se o něj s námi poradí?
    Je to první akce, do které se pouštím, takže pomoc by mi určitě přišla vhod :D

    No zkusím se též zahledět na zadání akce, jestli na něco nepřijdu sama :D :D.
     
  10. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    ritterca

    Určitě ano..... tak to přeji mnoho zdaru a úspěch při plnění první akce.
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Druid.P., tak to jsem čekal ,-))) odměny za věrnost no ....aspoň vím, jak jsou na tom s odměnou ostatní ("mladší" farmáři).

    Mám rozpěstováno (SH, hnůj, voda Zuzi, MJS) to jde rychle, bude hůř aspoň u mě (nebude moc času).
     
    Naposledy upraveno: 24/1/17
  12. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Ahoj akce je dobrá akorát mě zas bude chybět chmýří, co akce to něco originál proto to hraji někdy je člověk spokojen jindy se mračí za těch 7 let co to hraji to beru jako relax,všem hodně zdaru a štěstí.
     
  13. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    [​IMG]
    Xenie6161 bohužel už nevím zda jsem musel na vysoké škole udělat spodní řádek postupně, ale horní už si mohu vybírat na přeskáčku.

    Edit: když si najedu tou myší tak mi vždy ukáže který dům musím mít vymalovaný

    http://prntscr.com/dzva3x
     
    Naposledy upraveno: 24/1/17
  14. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    krásné narozeniny, pro mne už 6-té....včera jsem četla ofiko a připravila jsem se , dnes jsem vlezla na farmu a na hlavní prvních 10 chlívku sklidila zasela akční a jela postupně dál, zrušila jsem co šlo, dala políčka a zasadila kukuřici, na mýtinu dala šlechtěné růže, sice jsem se podivila, že nemám akční a jen tak mi proletělo hlavou, co chceš vždyt všech 10 jsi zasela xDNa plántáži, díky vám pomalu ruším chlévy ,jak "dozrávají" a za dvě hodky končí papyrus a pak budu mít končně zaseto na všech plochách;) dva domky jsem zkrášlila, dvoje nůžky máma ted jsem v pasti.Budu teda sít a sít a číst, snad se dočtu nějaký návod,zda jde nějak "zkrátit" hru..Chmíří po ozdobení dvou domů mám 214+ jedny korále... tak snad nám to bude padat;)
     
  15. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    tatkanas1: ve spodním můžeš 3. vynechat a vzít 4. Větší sranda je nákupní dům.... dárek 5 a 6 nevezmeš ikdyž máš nůžky pokud neozdobíš budovu v OFI označna červená 4 ,-) Naštěstí to prosvětluje co je potřeba k odemčení. Prostě něco jde přeskočit, některý dárek nevyzvedneš pokud neozdobíš určitou budovu atd.....
     
  16. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    [​IMG]
    Casey27 vždy dělám akci celou, krom teda jedné z poslední doby :(

    Edit: neberu to jako výtku,také se snažím pomoci ostatním hráčům ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/1/17
  17. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    tatkanas1: jj tak já oslovil tebe ohledně toho přeskoku pro Xenii a pak pokračoval v dalším. Každopádně jsem jen chtěl upozornit i ostatní (co jdou třeba jen po dekorkách), že jsou v akci i jiné podmínky, než je uvedeno v OFI (nebo jsem přehlédl?). Jinak já si taky určím, že udělám jen to a ono a nakonec to udělám stejně celý ,-)
     
  18. švestinka

    švestinka Velmistr fóra


    Prosím moderátory
    o prověření co se to děje, že nejde dodávat v družstvu.
    malanek70 se tu ptal už odpoledne, ale asi to zaniklo v diskusi. Dotaz souvisí s akcí - u mně třeba tak, že tam mám připravené k dodání úkoly kde jsou pomocníci....
    Jinak mám rozpěstováno tak, že na noc mám pidipolíčka s akční všude kde to šlo, něco v akci už vyzdobeno, grafika mě tentokrát neuchvátila,
    ale však víme - KFC :)
    Já s Farmeramou slavila už ty její první narozeniny - a tak i při těchto přeju ať se daří k všestranné spokojenosti ( RT, nás hráčů, i moderátorů). :music:
     
  19. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    mám 168 padátok:inlove:
    ani za mak nerozumiem tejto akciexD
    hádam to pochopím:D
    tak pestujem:music:
    ostatné sa uvidí8)fajn hru vám prajem farmári moji;);)
     
  20. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    2611 akční a 446 padátek...zatím tomu taky nerozumím,ale to přijde,možná :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.