O čem všichni mluví (24.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. veverushka77

    veverushka77 Perspektivní autor

    pěkný bordel měli by nam za to dát bonusový kod
     
    petaM2001 a ldivacka tohle ocenili.
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Sovinko, také jsem vzpomínal, jak že jsme tomu říkali. Díky za vzpružení mysli.
    Honil jsem na pohopolích mrkev a pšenici a nepadlo nic. Jak vy to děláte, hrome!
    HM, po delším boji se svým já jsem odložil páchání objednávky na únor, neb jsem zjistil, že mohu být líný až do 16. Jdu si číst, mám ještě hodinku k dobru.
     
  3. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Odměny žádná sláva, tak nic nebude. Nestojí mi to za kompletní přestavování polí....
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jééé pápěří, to je něco od peří ,-) Semínko se jmenuje nažka a když tak chmýří ,-)
    Ale je to fuk, pěkně jsem se namíchl a zase jednou spoléhal na ofiko místo na svoji hlavu a dopadl jsem jako většina, jo jo příprava před akcí.....
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    a co se vrátit ze školní lavice znovu do plínek? Kolikrát byla akce už v plném proudu... jediné neomylné ofi byl bagr na náměstíxD
    vypadávátek 356 z vyšlechtěných růží, také mně povážlivě klesl stav ve stodole.;)
     
    Naposledy upraveno: 24/1/17
  6. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Chmýří se používalo taky, to jo, ale jako úplně malá holčička si úplně pamatuju, jak pletu věnečky s maminkou a kolem lítá pápěří. No, ale je to jarní vzpomínka, v hloubce ledna je přece jen poněkud předčasná. :p
     
  7. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    fajcil - proč "naši adminové"? Ti nemají se strategií hry nic společného, oni "jen" hlídají diskuze, radí, opravují, předávají naše ohlasy a nám zase zajišťují abychom dostali co je třeba od vrchního vedení zpoza hranic. Já jim moc děkuji za jejich práci, ochotu a čas. Obdivuju jejich trpělivost a neúnavnost. Mě kolikrát rozčiluje i jen pořád dokola číst ten samý dotaz (zvlášť když je ten samý přímo po sobě). Ale oni trpělivě odpoví na ten první, druhý a klidně i na ten třetí. Mají moji poklonu.

    A pápěří mám 175, což je na mé možnosti dosti dobré. Jen škoda té chyby, původní lesní mýtina mi vyhovovala víc. Ale tak to je: "jeden je veselej a druhej smutnej".
     
  8. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Tak jsem sousedkám poslal semínko,doufám že neotěhotní,nerad bych platil alíky.:):)
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    U mě opět klasika. Včera jsem všechno pečlivě nachystala a padátek i s dárky od sousedů 213:( Mýtinu jsem nerušila, dodělávaly se zvířata, takže překlep v sázení akční mi nevadí.;)
    Díky odměně jsem se dozvěděla, že farmu hraji od roku 2010xD
     
    Naposledy upraveno: 24/1/17
  10. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Hm, je vidět, že jsem asi farmářský mládě neb u mě to bylo jen 5 SK a 3 party lístky (počty hnojiv si nepamatuji, ale mám pocit že něco jako 15 a 20)
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak bourac sejmul plantaz, pres den moc nemam cas prohlizet forum, no ale hnuj spravil po druhe otocce s SH synchronizaci a tak to zatim vypada takhle :

    Vypadavat ma 237 seminek/den, v tuto chvili ma byt 45 (nebo chybet 1375 ), mam 342 (chybi 1078 ), mam 24% hotovo.
    Stav cesneku : idealne 388 kusu (2042/den ), mam 417 z 12250 (3% ).
    Zatim uplynulo 3% casu, zbyva 139 hodin.
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Věrnostní balíček od r. 2010: 40 ZH, 25 SK, 80 SH, 7 PL (párty lístek) a potom, že SK je v odměnách málo ,-)) a nepište, že máte každý něco jiného ,-)))
     
  13. pavcape

    pavcape Perspektivní autor

    Nepochopila jsem kde získám nůžky...
     
    petaM2001 a milostivas tohle ocenili.
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    pavcapa: za splněný úkol, tj, rozvítíš domeček a dostaneš nůžky. Rozděláš dáreček a tam jsou pak v některých i ty korále.
     
    petaM2001, milostivas a bursuk59 tohle ocenili.
  15. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    dasa1143- píšeš o klasice,tak tu máme nastavenou asi stejně,já mám všeho všudy 236 padátek,česnek už jedu na malých políčkách a nijak zázračně to nepadá,tak mezi 6-7 chmýří,což to není žádná sláva,ale je mi to tak nějak jedno,zkusim,a když nenapadají tak se zase až tak moc nestane.Odměny uchvacující nijak nejsou.
     
  16. backa

    backa Rádoby autor

    Zase sa musíme spoliehať na vypadávatká - budú? - nebudú ako u Hamleta....
     
  17. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak už jedu na všech plochách kde to jde sázet pole 1x1 s MJS...taky jsem udělala to co většina, ráno jsem nesklízela...ve 2h jsem sklidila, zlikvidovala zvěř na lesní mýtině a divoké louce, stromy nikdy nebourám a dala pole 2x2, na plantáži jsem nic neměnila, nechala pole i zvířata a později zjistila, že je vše jinakxD... tak až dozrálo, tak jsem zase vracela chlévy na lesní mýtinu a z plantáže udělala secí plochu:p.
    Chmýří zatím vypadalo 290, tak snad to půjde, dárek je lepší než drátem do oka...tak neremcám...dostala jsem za 6let8)
     
  18. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Pitrýsek47 - bohužel, stalo se a mám to jinak než Ty: věrnostní dárek od roku 2013, takže jen tohle:
    4 roky -narozeninová párty, 50x superhnojivo, 25x Zuzino superhnojivo, 4x párty lístek, 10x superkrmivo
    ;)xDxD

    Inu, co se může někomu v odměnách někomu zdát dostačující, to se jinému může jevit naprosto nedostačující... přesně jak to zpívají v Prodané nevěstě:" Každý jen tu svou má za jedinou,všecky okrásy světa v ní vidí. Až přijdou časy,kde ho ošidí potom lituje...."

    I když v ní to Kecal v duetu s Jeníkem zpívají o úplně jiné věci.... ale při trošce abstrakce to jde aplikovat i tady. xDxD
    Stačí jedna šlechtící akce a superkrmivo je u archandělů ( to jsou ti pánové s koncovkou jména na - el)
    No a po rozpěstování to mám takto: všechny tři pěstební plochy zaseté a

    česnek kýlnatý: Mám 75. Ideální stav 502. Plním na 14.9% Hotovo 0.6%
    létající pápěří: Mám 257. Ideální stav 58. Plním na 443.1% Hotovo 18.1%
     
  19. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Semienok mám 180, ostatné mi asi rozfúkal vietor. :sleepy:
     
  20. doben

    doben Ikona fóra

    Video s návodem k akci



    Dnes jsem se snažil udělat video co nejkratší, tak jsem zvědavý, jaké bude mít ohlasy.
    Omlouvám se, že vychází až teď, ale dříve jsem to nestihl.

    Video opět obsahuje kód.
    Jelikož se už blíží únor a s ním i soutěž o JC, tak za tento kód již získáte JC body.
    Každý, kdo mi tento kód pošle poštou do 1.2.2017 získá 0,25 JC bodu.
    Opět upozorňuji, že se nejedná o kód od RT, takže nelze využít jiným způsobem.​
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.