Novoroční párty (29.12. - 3.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nojo, divny casy, takze to idealne nevyjde, tak skusim jednu jen voda, druha mensi plocha s hnojem a tak nejak abych na noc dal dlouhou vsude... uvidime zda to vyjde podle ocekavani...
    Zase jsem nedal Kolo stesti, pritom si ho chystam prave na tyhle prilezitosti, tak aspon tuhle sklizen skusim zda projde na s 6h +1 nebo ne :)

    Stav kukatek : idealne 113 kusu (1900/den ), mam 0 z 9500 (0% ).
    Stav koralku : idealne 75 kusu (1250/den ), mam 0 z 6250 (0% ).
    Zatim uplynulo 1% casu, zbyva 118 hodin.
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dopoledne jsem si vytočila 100% do stodoly tak do akce jdu, je to i tak už setrvačnost protože pro vyšší lv poslední dobou odměny nejsou nic moc .Za to vyplenění stodoly ty odměny určitě nestojí ale když už začnu tak to dokončímxD
     
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Jde to jako po másle. Nebo spíš jak po guánu pod sněhem :D
    Jaképak plenění stodoly? Dávala jsem vše z Bahamy a tamní zásoby to ani nepoznamenalo. Pár desítek tuleňů, nějaký hroch, i na pár slepic došlo. Garcinií, baobabů a podobných podivuhodností sice s nízkou protihodnotou leč hodně vysokými TBZ jsou mraky, z farmy jsem dala jen karafiát.
    Pro vyšší levely jsou možná odměny nízké, ale mně se přísun BZ velmi zamlouvá. No a bez padátek je to fakt nějaký divný.
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Krásně se mi plnil ten první úkol - dík mojí blbosti, se kterou jsem vytrvale zapomínala včas sklidit časovku na Bahamě, takže mraky plumerrií, makadamií apod., o vembloudech ani nemluvě.:p
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Pravda je,že jsem použila na splnění úkolů,po jednom druhu od zvířat a plodů a ještě zbyloxD protože po 100lv to jde s postupem rychleji už tak nějak BZ nechybí. Hvězdiček mraky,banánů taky a tak při prodeji bych získala mnoho krejcarů na vyšší šlechtěnce které ne a ne vyšlechtit>:(
     
  6. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    • uprav si prosím velikost podpisu
    Do akce rozhodně jdu, nepřítomnost vyskakovátek je velice příjemnou informací pro tuto soutěž.
    Krásného Silvestra a všem přeji co nejlepší vykročení do nového roku!
     
  7. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Akci dělám,protože mě uchvátil slovenský výraz pro hledík-papyštek.To je tak roztomilý slovo,že se mu nedá odolat.
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Teď nevím - hledík je to, čemu jsme v dětství říkali zobáček? Tomu by ten papyštek odpovídal.
     
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    mám to plnit od I do V
    anebo jste objevili nějaký zajímavý postup, který mi to usnadní?
     
    Helena1313, eli2006 a maribeja tohle ocenili.
  10. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Tak začátek nebyl tak zlý, jak jsem čekal. Ani to tak nebolelo, nějakých plodů stromů mám tisíce, takže to dopadlo... teď už je to jen na pěstování... Ale co jinak doma, jen na Silvestra se pojedeme projít do Českého ráje, dáme si někde v Sedmihorkách oběd a pojedeme domů... je to lepší než sedět doma, ládovat se a tloustnout... A je zajímavé, že stejný nápad mají spousty dalších lidí...
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jestli si nepřivstanete, tak si možná ani ten oběd nedáte, nebude místo. A pak vykládej, že je lepší hladovět na výpravě, nežli doma sedět a louskat buráky.;)
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    bbowling Njnj, mas pravdu, stary lhari! ;) Jestli ty vypocty nebudou ovlivneny tim, ze u nas ty piva padaji, jak se stadem JC xDOmlouvam se vsem za pripadnou mystifikaci :oops::)
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    A to padají už od rána ? Potěš koště :eek:
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Skali Jj, od od rana (vcerejsiho) - jsme si trochu posunuli zacatek akce a kdyz na farme nic nepada, tak co uz :p
     
  15. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Všetky úlohy pootvárané, tak už len pestovať. Zatiaľ to celkom ide, počítam že už o 2-3 hodiny bude rozpestované. Okrem toho postup do levelu 93, takže zase o krok bližšie k cieľu. :)
     
  16. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak to pěkně jede za hodku budu sklízet a v současné chvíli mi chybí 4300 hledíků a 3475 korálice. Světe div se, natočila jsem + 200% do stodoly a 2x 200% BZ, což mi při sklizni s marmočkou +2 dost dobře pomůže (z pidipole 8 rostlin) a to všechno na 12 hodin.Jára
     
  17. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Neboj příteli, už jsme to takhle párkrát měli... máme rezervaci... Taky mě napoprvé ve snu nenapadlo, kolik bude na Silvestra všude lidí....
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  18. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Pěkné sobotní ráno.;) Do akce jdu jako vždy. Dnes máme zabíjačku, tak se budu motat celý den kolem masa, tak toho dnes moc nenapěstuji. xD
     
  19. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Díky bonusu +1 z kalendáře a +1 z kola štěstí (jen na 6 hodin) to jde líp než jsem čekala. II, III a IV hotové, večer to bude komplet. Krátké chybí 3444 a dlouhé jen 1613.
    Hmm, zas nebude do čeho píchnout :D Tedy samozřejmě na farmě ;)
    [​IMG]
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Bonusy +1 stale nic (vcera stovky vselijakych beden a tedy desitky kuponu), ale neva, jde to pres nocni pestovani, kdyz je to teda ted tak, ze mozna budu muset nasadit vic kratkodobek...
    Ukoly jsem dal z baha i farmy, tak hlavne podle prebytku na pocet kusu, takze to tak hrozny nebylo...
    No ale bude to o spravnym nacasovani, hlavne zadny problemy a klidek :)

    Stav kukatek : idealne 1564 kusu (1900/den ), mam 1694 z 9500 (17% ).
    Stav koralku : idealne 1029 kusu (1250/den ), mam 2505 z 6250 (40% ).
    Zatim uplynulo 16% casu, zbyva 100 hodin.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.