Novoroční párty (29.12. - 3.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Pavca - Do úkolu lze dodávat zboží z farmy i tropů.
     
  2. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Vypadá to na dobrou akci :D
     
  3. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Tak zdravím vespolek všechny nadšence farmy;). Poslední akce rozjetá ve starém roce a dokončována v novém roce je dost neobvyklá nijak z ní nadšená nejsem:p, ale ani zklamaná:). .................... Podle mne to bude na pohodu žádný fičák:cry::cry: jako jindy, kdo by taky seděl na Silvestra u farmy že joxDxD.... Tak vám všem přeji krásného Silvestra a Šťastný Nový rok a vykročte tou správnou nožkou ať se daří jak v pracovním tak i osobním životě a ahoj v Novém roce 2018 jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí:D
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Zase dodávky ze stodoly? To vypadá na párty farmářského berňáku xD. Ovšem pěstování pár kytek a bez padátek je pohoda, RT asi připravilo akci, kterou zvládnou i farmáři "pod vlivem" :)
     
  5. babako

    babako Expert fóra

    Hezký skoro Nový rok,
    prostě do akce jdeme a uděláme jí,myslím že docela pěknej závěr roku..
    Sice si malinko vybílíme sklady,ale to nevadí,nakonec jsou to virtuální rostlinky atd...
    Příští rok si je tam opět nahrneme..
    Ať se daří farmáři..
     
  6. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak jako vždy chci stonek. Doufám že nic nebudu muset bourat a jak tu už někdo psal tak dodávání z farmy i tropů je dobrá varianta.
    V práci ještě zítra, ale pak až 2.1. Tak doufám, že to dám.
     
  7. majina13

    majina13 Pisálek fóra

    Akce celkem pohodová, ale ty hvězdičky mi už lezou krkem - mám jich cca 3500 ks a nemám za co utratit......
    Kdyby šel za ně koupit alespon kombajn :) :) :)
     
  8. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dobrá akce,už se těším ;)
     
  9. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, akce se mi opravdu líbí. Na pěstování máme místa habaděj. Stonek není taky k zahození, žádná vypadávátka, pohodička, závěr roku, s takovouhle akci se RT podařil.
     
  10. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    aktivace stonku 31 hodin a 13 minut .... toto je co za specialitu. Já jsem z Opavy nikoliv z Marsu,tak se stavte. Máme tady psychiatrickou léčebnu a pro tým RT tady osobně nechám vyčlenit areál na mé náklady. -.-o_O
     
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Zorka341,
    hledíky najdeš zítra v secí tabulce. Je to jedna ze dvou plodin nadcházející akce. Více je psáno na první straně k této diskuzi.
     
  12. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Zorka341 ahoj, akce začíná teprve zítra ve 14 hodin, raději zítra před akcí aktualizuj hru, ahoj
     
    babina51, maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  13. puntík50

    puntík50 Pisálek fóra

    Zorka341
    Hledíky budeš pěstovat.
     
  14. lase2

    lase2 Magnát fóra

    asi jsem slepá, ale jak se zpřístupní V úkol ? Vidím přístup II, III a IV, ovšem V ne ...

    EDIT: Stahuji dotaz, a jdu si požádat o silnější brýle, omlouvám se za mírnou mystifikaci či chcete-li dezinformaci.
    viz ofiko :
    Ve městě najdeme v Družstvu několik dočasných úkolů. První a finální úkol jsou přístupné automaticky, ostatní úkoly se zpřístupní splněním diamantových cílů úkolu “Novoroční párty I”. Do tohoto úkolu lze dodávat zboží z farmy i tropů.
     
    Naposledy upraveno: 28/12/17
  15. larelay

    larelay Analytik fóra

    Jestli to dobře chápu, tak první a finální úkol (takže pátý?) bude přístupný hned se spuštěním akce.
    Akce se mi líbí, na pohodu jako ta předchozí, možná nějaké to dělo do sbírky mi v odměnách chybí, ale jak se znám, beztak bych ho šoupla do lišty.
    Krásné poslední dny roku přeji.

    Edit: lase2: děkuji za dohledání děla. Sice retro, ale taky se počítá :)
     
    Naposledy upraveno: 28/12/17
  16. rak802

    rak802 Zelenáč fóra

    Akce je docela hezká a je to tak jak jse to spočítali:D
     
    babina51 a vilm4 tohle ocenili.
  17. lase2

    lase2 Magnát fóra

    dělo tam je IV.úkol, 2 část v diamantu
    No a vstup do 4 místnosti, tedy vlastně V úkolu také nalezen :)
     
    Naposledy upraveno: 28/12/17
    babina51 a vilm4 tohle ocenili.
  18. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    lase2: v OFI napsáno tohle: První a finální úkol jsou přístupné automaticky, ostatní úkoly se zpřístupní splněním diamantových cílů úkolu “Novoroční párty I”. Do tohoto úkolu lze dodávat zboží z farmy i tropů. Tedy upřesním.... finální úkol= pátý úkol ,-)
     
  19. lase2

    lase2 Magnát fóra

    už jsem to taky našla, ale díky za snahu o vysvětlení pro nás pomaleji chápavé :)
     
    babina51, burds a vilm4 tohle ocenili.
  20. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    odměny žádná sláva...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.