Novoroční párty 2015 (29.12. - 4.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jde to celkem slušně a myslím si, že z vypadávátkama problém nebude.20 raket už se mele a mám nachystáno na dalších 20 kusů.
    Jinak akční plodiny mám 1792 ks.:)
     
  2. MišutkaVot

    MišutkaVot Zelenáč fóra

    Zdravím, zajímalo by mě pro jaké lv tato akce asi je?! Pro mě v 79 lv rozhodně ne. Nemám ibišek ani aloe. 8) A zase takových šlechtěnců. :music:Dávám rozhodně této akci palec dolů. :wuerg:
     
  3. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tak tohle je asi vyjímka,kdy padnou 2x očkatý z jednoho vrhu

    [​IMG]
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Souhlasím, že ten řádek není až takový zázrak, ale jinak jsou odměny pěkné ( alespoň pro mě). A navíc bychom se nudili, no ne? Tak s chutí do toho a půl je hotovo :D

    A taky pamatuju dost úkolů, na které jsem díky svému levelu nedosáhla. Tak jsem udělala aspoň co šlo, a snažila se z toho aspoň vytřískat nějaké krejcárky. Prodej hnoje, plodin na které jsem dosáhla....Taky mě to mrzelo, brblala jsem, ale budou další akce, nezoufejte ;)
     
    Naposledy upraveno: 29/12/14
  5. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Ahojky,tak tajemné sazeničky jsou doma,doufám,že z nich vypadne aspoň něco co nemám.Ale nechám si je až všechno napěstuju,až bude klídek.Hezkou hru.
     
    alexandrakerulova00 a Lyzarka tohle ocenili.
  6. muclinek

    muclinek Pisálek fóra

    Ahoj kolik vlastně potřebujeme těch myšich raket ? Jestli počitam dobře 65 ? jestli neumím počítat prosím opravte mne . Přeji všem krásný Nový Rok a nádhenou hru na naší farmičce
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    muclinek
    neumíš počítat je jich jen 61
     
    k.vitek, skalara.v a jaji tohle ocenili.
  8. muclinek

    muclinek Pisálek fóra

    Díky ja to věděla a to ještě není silvestr .Znovu do školy
     
  9. jaji

    jaji Vévoda fóra

    nebo taky jen 45 pro ty, co jedou akci po celou 6 ;)
     
    k.vitek, alexandrakerulova00 a Johnny tohle ocenili.
  10. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Já teda jsem v lv. 71 a dávám to v celku poho. Sice taky nemám aloe vera ani ibišek, ale ty ceny co tam jsou zase tak nepotřebuju.
    Jinak asi budu šlechtit 25 emu, protože jak se znám tak jsem strýček skrblík. Prvních 6 raket se melou. Já jsem je nemohl najít, protože jsem myslel, že se mele na farmě. Hlavně chci z této akci BBZ, TS (stáje i stromy - jsou nedostatkový :D), párty lístky,kr a pozor nálepku (jak já říkám, když nemám nálepku z akce tak jako bych ji nedělal :) ).
     
  11. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Nějak poslední dobou nestíhám začátky akcí, takže deset velkých polích položeno před chvílí. Ještě zítra to bude se sklízením o ničem...ovšem pak už mám volno, takže tentokrát se nebudu ptát, jestli to stihnu :p Původně plnit akci vůbec nechci, ale pak se nějak nechám zlákat. (sice nevím čím) :)
    Všelijakých vypadávátek dobrý počet, takže o klacky a ostatní nemám strach. Kytka na osm hodin se mi až tak nelíbí, ale to asi Varun číst nebude.
     
  12. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte,

    chyba zo začiatku akcie by mala byť odstránená. Čarovný strom(kouzelný) už dáva vypadávatká. Peknú hru.
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  13. kubik789

    kubik789 Zelenáč fóra

    jak to děláš?
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  14. Lucye632

    Lucye632 Perspektivní autor

    Twinulka: To já začátek akce chytla v pohodě (mezi pacienty 8)) Také první sklizeň se Zuzíkem a SH proběhla....... Ovšem nějak jsem zapomněla sežrat navyšovače (tedy hlavně MJS), tak jsem se zase (mezi pacienty :wuerg:) dost divila. Nu což, stane se. Ale ono se to vždycky nějak zvládne. Sklenka vínka ( a více) a hned se mi zdá stav ve stodole příznivější ;)
     
  15. zuzus1

    zuzus1 Pisálek fóra

    kaolín11 napsal(a):
    Jde to celkem slušně a myslím si, že z vypadávátkama problém nebude.20 raket už se mele a mám nachystáno na dalších 20 kusů.
    Jinak akční plodiny mám 1792 ks.:)


    Mě taky není jasný jak to děláš??? Já jedu akci od 14 hodin a mám rozpěstováno jen na první zasazení na pidi pole :-(.​
     
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Fíha... tak mi chybí došlechtit 5 ks Klaunů očkatých a 25 ks Emu :music: No, napěstovaného mám dost... akční si myslím, že "dám". A vypadávátka snad budou vypadávat... Ještěže mám ještě chvíli Turbo-mlýn. A mlít budu průběžně po kouskách...

    Tak s chutí do toho a půl je hotovo ;)
     
    Lyzarka, evca190 a skalara.v tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Už to tady bylo napsaný mnohokrát! Takže nejprve dám 10 polí 2x2.Sním bílou nevinnost,vánočku a aktivuji nebeskej řádek, pak zasadím akční plodinu se vším všudy, tj voda, hnůj,SH a zuzanu.Čas pěstování je tuším 1,09 hod!! po sklizni dám 90 polí 2x2 se vším všudy, ale už bez zuzany.Za další hodinu a 9 minut sklidím a předělám celou farmu na pole 2x1 a jedu stále s SH, vodou a hnojem. Takže touhle dobou mám 4904 akční plodiny a asi 400 ks vypadávátek odkaždého.;)
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Lucye632 - ta sklenka vína taky mezi pacienty ? o_O;)xD
     
  19. Lucye632

    Lucye632 Perspektivní autor

    skalara.v: to ne, tu už doma ;). Hned poté, co jsem si oddepilovala jednu nohu. Na druhou už se chystán, proto ta sklenka vína - na odvahu. No a mezi tím debordelizace na farmě. Fakt jsem jí na ty svátky zanedbávala, tak teď "sklízím" následky.
    Ale hlavně jsem hned dala dělat nějaký tý rakety, bo času na ně moc není. Ještě, že mám Tasse, který mě vždycky zachraňuje ( už raději předem) :inlove:
     
  20. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Po rozpěstování jsem sklidila druhou várku akčních už ze všech ploch farmy i bahamky. Tentokrát jsem na mýtině nechala pár stromků, jejichž plody jsou teď do jiného úkolu na trhu žádaným zbožím, na Bahamce jen tu novinku. I tak mám ve stodole 4 406 ks akční plodiny, znova zaseto, zalito, zatím i hnojem pohnojeno (i když cena už začíná stoupat, takže zřejmě naposled) a opět jsem použila SH.
    Třpytivého písku, myších masek i dřevěných klacků vypadlo na začátku akce dost, takže se vyplatilo, že po odchodu včerejší návštěvy v půl druhé v noci jsem ještě dopřipravila farmu na akci xD. Na základě infa jsem zjistila, že jsem klacky z modráků s největší pravděpodobností také nedostala, teď už nedopočítám, jestli doputovaly na farmu dodatečně či nikoliv. Ale akce teprve začíná, půjde to i bez nich, takže je mně to celkem jedno a hlídat to jaksi nebudu.

    Mám namleto 9 myších raket, dalších 31 se mele a v záloze pro další mletí zůstává 60 klacků, třpytivého písku 58 a myších masek dokonce 139. Než odjedem na Silvestra, tak by mohlo být i hotovo, uvidíme.

    A abych nezapomněla - ta akční květina je docela hezká, taková zářivá.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.