Novoroční párty 2015 (29.12. - 4.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte tak ja mám skoro všetko okrem emu a tie veru kupovať nebudem.S toho čo mám úlohy urobím ale hlavne tie ktoré chcem.Nezrúti sa svet ak všetko neurobím.xDxD
     
  2. jajafe45

    jajafe45 Pisálek fóra

    Tak se něco nevede.Nemůžu mlýt rakety.Ve mlýně nic nemám.Vypadávátka mám.Co mám dělat?
     
  3. honzi

    honzi Komisař fóra

    jajfe45: a jsi v mlýně na BAHA? rakety se melou tam

    jinak já budu mít za hoďku rozpěstovaných 90 kousků Pyrokvětu, takže se na to pořádně vrhnu a ty tři úkoly a kousek PROSTĚ SPLNÍM :D
     
    k.vitek a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    A mám zaseto na polích 1*1 s vodou a hnojem, takže teď počkat 5:45 hod. na sklizeň a pro dnešek to bude vše ;).

    dřevěný klacek 163 ks
    myší maska 154 ks
    třpytivý pásek 159 ks

    - vypadávátka počítám všechny (včetně potřebných na rakety - 16 ks)
     
    alexandrakerulova00, Mersi7 a evca190 tohle ocenili.
  5. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Zajímalo by mě jak jsi věděla,že máš šlechtit?já jsem musela koupit emu a na víc šlechtěnců nemá.Přitom mám skoro 300SK a na nic.mohla jsem to využít.A odměna stonku nestojí za to.
     
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Zdravím,tak po první sklizni jsem hned dala do mlýna mlít ,co je potřeba do úkolů,jinak ještě rozpěstovávám druhou otočku,taky asi všechny úkoly neudělám,neb nemám všechny šlechtěnce,ale nevadí,co bude to bude,přeji všem hodně zdaru při pěstění.
     
    alena1480, Bagíra77 a Angelface83 tohle ocenili.
  7. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    jana151049 Je třeba sledovat oficiální oznámení, věděla bys to taky;)
     
  8. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Nevím proč se do akcí dávají šlechtěnci, veškeré úkoly mi připadají více a více nesmyslné. To se týká i úkolu se stromy, proboha kdo to může dodat, když se ty stromy nedají koupit a člověk je získává s velkou námahou.:mad:
     
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Akci byla zveřejněna tentokrát s velkým předstihem - již v úterý. A proto bylo času dost se připravit ;)

    Jinak šlechtím ( i bez BB) a už i prodávám :D. Ceny jsou šílené, tak to stojí za to. Se trochu aspoň zahojím.
    Rozpěstováno jest, točím druhé kolo 2x2 se SH, nevinností...atd. Pak půjdou pidipole a už to pofrčí. Hlavně aby to padalo, že, a ne jako o Vánocích :(
     
  10. VěraVěra7

    VěraVěra7 Zelenáč fóra

    Honzi děkuji byla jsem ve druhém mlýně.
     
  11. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Já budu plnit vše, kde se nedodávají šlechtěnci.
    Poněvač jsem k tomu přišla až teď (vezla jsem do dočasky kočičku, kterou u nás v práci někdo odhodil, jako přebytečnou věc (což se děje velmi často - do stáje přece kočky patří, tak když se to omrzí tak šup tam s ní >:() dořešily jsme s hodnýma lidma odevzdání do péče i pochroumanou nožku)) Takže mám teprve nasazeno a rozpěstovávám.
    Maska 87, písek 70, klacek 72.
    Co bude to bude, zítra jdu na Hobita, a kvůli farmě ho opravdu neoželím :D
    Tak ať se Vám daří, vše padá jak má, krásný Nový rok a hergot lidi kastrujte ta zvířata a "nerozhazujte" je.
     
  12. milteska

    milteska Expert fóra

    a mě ze dvou ploch karafiátů vypadlo tak na pět krmení,fňuk Už se ani nedivím-ty začátky mívám vždycky špatné Na konci mívám většinou o půlku vypadávátek víc,než je potřeba doufám,že tomu bude tak i teď
     
  13. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím všechny po Vánocích,
    tak já můžu potěšit ostatní Ibišek i Aloe mám ale zase nemám šlechtěnce :cry:.
    Ten první úkol je super a jestli stihnu ten poslední tak bude fajn,dám dekorku na Baha a bude.
    Ostatní se uvidí.Leden je stejně nabitý akcemi: šlechtění,komiksový úkol snad jim tam bude padat sníh a konečně bude nějaký pěkně zasněžený magický stonek.
     
  14. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny....tak mám rozpěstováno jen na hlavní na středních polích...po sběru to ještě dám všude kam mi stačí plodiny také na střední pole ze SH a večer bude zasázeno úplně všude na pidi polích...ještě nic nemelu...počkám do večera kolik toho budu mít abych namlela co nejvíc do začátku...bude to asi poslední akce...po novém roce si pojedu nějakou dobu podle svého...nějak mě to nebaví...jsem ze všeho unavená a chybí mi úplně vše...plodiny,zvířata i stromy prostě nemám skoro nic:oops:
    Dřevěný klacek:141
    Myší maska:156
    Třpytívý písek:150
     
  15. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    jana151049-bylo to psáno už v myslím ve středu v sekci akce.Žádný BB nebyl.Občas to chce rozkliknout celé téma,když je akcí víc,pak se dočteš.A našlechtit ještě můžeš,dáš louku tulidomků,sníš marmošku,aktivujěš stonek v nebi pokud máš + 4 parfémy a doba šlechtění je 5 minut.Za půl hoďky máš našlechtěno ažaž a ještě ti zbyde na trh.
     
    Naposledy upraveno: 29/12/14
  16. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Můžeš mě říct jak jsi věděla,že máš šlechtit?To mě teda zajímá.Mám 300SK,tak jsem mohla křížit a ne kupovat emu a na ostatní křížence nemám peníze a ani chuť je za takové ceny kupovat.Je to pro mě nedostižné.
     
  17. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Já jedu akci celou, šlechtěnce jsem našlechtil s předstihem tak nebude problém.:D
     
  18. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Díky za rychlou odpověď a radu,ale emu jsem koupila.Nevím kolik mám zvířat na šlechtění a jestli budou stačit.měj se
     
  19. burds

    burds Titán fóra

    Tak pyrokvět na celé farmě a rakety se melou.Uvidím jak to půjde dál.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  20. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    když tak koukam co ten řádek dává, uvažuju jestli se o nej snažit nebo jen posbírat bbz, sk. ts a tch a dekorku s bbz
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.