Novoroční párty 2015 (29.12. - 4.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky,
    tak 20 raket se mele teda masakr 27 hodin no, problém s vypadávátky nebude, ibišek mám, a 16 tisích akční to bude pozítří.. Čili klidně se můžu na Silvestra pěkně picnout :D už bude splněno ;) :D

    Andulííí
     
    k.vitek a skalara.v tohle ocenili.
  2. -Aneri70-

    -Aneri70- Zelenáč fóra

    Hm.... tak po 53 minutách akce a asi 10ti restartech hry jsem vlastně na nule. Nejde mi sázet Pyrokvět na žádném poli i když ve skladišti ho vidím. Nejdou mi mlýt rakety. Jediný co funguje jsou vypadávátka. I když kouzelný strom jsem sklidila a taky z něj nevypadlo to co mělo. Takže za mne - palec dolů k této akci. Minimálně ke startu akce!
     
  3. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Zdravím,koukám akce běží v plném proudu,vše potřebné mám napěstované a vyšlechtěné-hlavně aby vypadávátek bylo dost,tak vzhůru do toho.přeji příjemnou hru.
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    Tak melu 16 raket.Písek jsem dala napřed do 1 úkolu abych viděla,že alespoň nějaký úkol mám.Za hodku a půl první sklizeň tak dnes se určitě rozpěstuje.
     
  5. jaji

    jaji Vévoda fóra

    40tisíc za krocana, který normálně stojí 1200krejcarů???? Bože je někdo tak normální, že to koupí?xD odpověď, asi joxD páč jsem ho právě prodala, to samé za emu, jen o desítku výš xD to si ho ti kupující nemůžou sami vyšlechtit???? Když jsem viděla ceny, šla jsem překopat farmu, vychovala si zvířata a šlechtila do úkolů s tím, že budu li mít přebytek tak prodám. Cena se do dnešního dne držela vysoko - 24 tis. kr v průměru za šlechtěnce, kteří se potřebují do úkolu, ale tohle mi hlava nebere.... no jo, jsme i tady tržní hospodářství... kde je poptávka, je i nabídka... kde ta cena skončí to mě zajímá;)
    Jinak já jedu do 6 úkolu, na 7 nemám ibišek, trošku mě to štve, ale nehroutím se z toho. I ze začátku byli akce, které jsem nedodělala, tak se k nim tahle připojí taky ;)
     
    k.vitek a Lyzarka tohle ocenili.
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Tassadar11, problém máme hlásený. Prosím reštartuj hru (odhlásiť a znovu prihlásiť), malo by to pomôcť.
    Peknú hru prajem
     
  7. honzi

    honzi Komisař fóra

    tak já jsem asi blb... zjistil jsem, že mám zaseté jahody :D takže mám 14 klacků, 10 písků a 8 hlav :D
     
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Tassadar11: co se týká strojů na měsíc, tak bude chyba někde na tvém přijímači..... já je kupoval dnes v 10:15 abych ještě chytl +100% BZ co byly do 11hod. Když už, tak ať využiji maximálně ,-) A vše proběhlo absolutně bez problémů... kupováno klasicky přes ikonu v liště.
    EDIT: Je pravda, že přes novinky jsem nezkoušel. Od jisté doby chodím jedině přes kolečko v liště... nejspolehlivější... nasměruje tam kam má :-D

    Jinak k akci.... melu prvních 20ks myších raket.
     
    Naposledy upraveno: 29/12/14
    k.vitek a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Casey27 : kdyz jsem to psal tak nic nebylo, sel jsem pres Novinky, primo do banky a ted uz to jde - pres kolecko, coz je pravda ze jsem nekoukal...

    Ria30. : jojo, diky, uz to jde :)
     
    alexandrakerulova00 a Ria30. tohle ocenili.
  10. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . tak už se mele prvních 10 raket - jak vše bude pokračovat zatím neodhadnu - je toho všeho docela dost. :oops:
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Takových raket, to máte štígro. Mě to dalo na pouhých 11 kousků.
    Kouzelné stromy mně taky nakukaly. Snad to dají do pořádku. Šlechtěnce nemám, budu si muset došlechtit.
    Na druhé farmě nemám ještě ibišek, tak pojedu tři úkoly a budu prodávat, co se dá..třeba zbohatnu :pxD;)
     
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak mám po první otočce pyrokvětu :). Teď jsem dal ještě jednu otočku na pole 2*2 s vodou, hnojem a SH (+ řemesla atd...). Potom přijde na řadu ještě jedna otočka, ale ta už na polích 1*1. Zatím to jde dobře a i ta zasekanost hry zmizela, takže spokojenost :).

    dřevěný klacek 128 ks
    myší maska 129 ks
    třpytivý pásek 135 ks

    - vypadávátka počítám všechny (včetně potřebných na rakety - 16 ks)
     
  13. .mama789.

    .mama789. Rádoby autor

    som na tom podobne ako honzi...pred akciou som zasiala tiež jahody:mad:...no nič času dosť, snad sa mi podari akciu dokončiť:p
     
    sisinka tohle ocenil(a).
  14. Angelface83

    Angelface83 Pisálek fóra

    Ahoj zdravím po delší odmlce... do akce jdu i bez ibišku,alespoň něco se splní a zažene se tak dlouhý den zábavou...Fajn fru všem :)
     
  15. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Tak po první sklizni my vypadlo:

    63x Myší maska
    45x Třpytivý písek
    58x Dřevěný klacek
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  16. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Pekné pondelkové popoludnie milí farmári (aj keď som si pri pohľade z okna na tú tmu vonku myslela, že je už večer),

    po vianočnej akcii je Novoročná párty druhá akcia, ktorú som sa rozhodla plniť, kedže mám počas sviatkov aj trochu viac času a nemusím chodiť do práce .-).

    Po prvom zbere som rozpestovala a mám :

    Ligotavý piesok 119
    Drevený kolík 108
    Myšia hlava 123

    Spokojná som, napadalo to z XXL stromov viac ako slušne. Tak a teraz pestovať, dá sa to aj počas oddychu a sviatočných povinností či návštev, kedže čas zrenia akčnej plodiny je 8 hodín.

    Všetkým Vám držím palce, nech to z polí lieta lepšie ako profesiomálne odpálené rakety na Silvestra .-)
     
  17. burds

    burds Titán fóra

    Já došlechtila už minulý týden.Ofiko bylo dost brzy a měla jsem bohužel i přeskoky.Když je člověk nepotřebuje tak padají.Ani mne nenapadlo nakupovat.Tedy napadlo ale na mém trhu minulý týden stav 0 absolutně u všeho co bylo potřeba.Tak jsem pochopitelně šlechtila.
     
  18. teta.skrblice

    teta.skrblice Rádoby autor

    Ahojky.Já budu dělat vše mimo ibišku :cry: mám málo banánů,ale opravdu se kvůli tomu střílet nebudu,i když velmi mrzí:p.Přeji skvělou zábavu
     
  19. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Casey27

    Tak to je dobrý,já si nevšimla,že byla i akce +100% BZ,po Tvém příspěvku koukám a fakt s nákupem strojů mám i tenhle bonus,dvě mouchy jednou ranou-paráda :)


    Ještě cca 8:30h mám bonus 20% rychlejší šlechtění ze stonku,tak asi začnu pomalu šlechtit :)Kupovat rozhodně nebudu,spíš ještě prodám,pokud se bude dařit :)
     
    evca190 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  20. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    z vyskakovaciek mam po 120 +/-
    10 rakiet sa melie este ze mam turbo mlyn aspon ten cas nieje taky hrozny
    akciu pojdem celu len aby padali vyskakovatka
     
    nona2222, Angelface83 a -Kuteno- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.