Novoroční párty 2015 (29.12. - 4.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    • OT-tu nieje diskusia k desivke.Prečítaj si prosím pravidlá fóra a dodržuj ich.Ďakujem
    Ahoj všem nevím ale nějak RC v LEDNU zapomněla na DĚSIVKU 2015 a ta správně měla být dnes. Všem fajn hru v NOVÉM ROCE:D
     
  2. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    nejdřív jsem se bála jak to bude z vypadávátkama a po ukončení ve stodole zbylo:
    dřevěný klacek 521
    myší maska 454
    třpytivý písek 465
     
    nona2222 a lacrima tohle ocenili.
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, také mi kouzelný strom dal dřevo a hned poté to přeměnil na kr a bz, příjemný den, také mi mele mlýn na baha, no ještě by měl mlýt asi kolem 30 hodin,
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  4. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Nikyna8: no ja je jeste vcera dala rychle mlit, protoze je to vyhodnejsi nez mit je samostatne :)
     
    jaji tohle ocenil(a).
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    vážení spolufarmáři, já nahlásila, že kouzelný strom dává klacek už včera večer přes chat...a zatím žádná reakce, takže se večer uvidí
     
    lacrima a babioli tohle ocenili.
  6. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte,.
    Že čarovný strom dáva drevá vieme. Je to chyba a je hlásená a pracuje sa na jej odstránení. Hlavné je, že hneď sa zmení na BS a grajciare a nepoškodí to nikoho z vás.;)

    Prajem peknú hru.
     
    karolinka120484, nona2222 a lacrima tohle ocenili.
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    mousicka, pokud je to nahlášená chyba, čekala bych sdělení v Technické sekci...ale aspoň něco...
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  8. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak po úspěšném dokončení postačující části akce doplňuji TS: stromy - po tom, co jsem své dlouho nevídané herní štěstí vyplácala v kupovaných v předchozí akci (z 10 ks sakura 2x, planika, nová slivoň, lokvát. datle xxl), jsem nyní získala alespoň kozí, jinak 2x vejce xxl a 1x něco do lišty. Ze stájí (4 z této akce a 4 zapomenuté od minula, to bylo překvápko) čáp - hurá, neměla jsem, pak holub, orel, 2xkřeček, červená prasata a oranž krocani.
    Tak mám takový pocit, že by měl co nejdříve dorazit šlechtící express, půjdu se poptat na nádraží... ;)
     
  9. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Wow! Z odměn mám orly, or. krůtník, čápy a prasečí chlívek růžový!!! :D Hyp, hyp hurá, jsem nadšená, krásná odměna!
     
  10. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    JO, ráno jsem ještě sklidila dřevo.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  11. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Taky na vlak čekám jako na smilování.Mám plnou lištu křečků,koček,oranž.chlívů.Nic pořádného mě ze stájí nevzešlo.Snad nás někdo vyslyší!
     
  12. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    tak já ještě teď večer sklidila dřevo
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  13. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

  14. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Já splnila jen úkoly bez šlechtěnců... kdyby byl BB, tak to možná dotáhnu celé, ale zásoby hogo fogo zviřátek já obvykle moc vysoké nedržím (co kdyby náhodou třeba chcípli, že jo?! ;)) a ze šlechtění mimo BB jsem fakt vyrostla...;) Co se týče TS a sazeniček (musím přiznat, že nevím čeho a kolik bylo z této akce - nějak se mi to ve skládku nakupilo asi už i z minula), tak to ani nestojí za řeč. Z chlívků jsem něco použitelného neměla ani nepamatuju, akorát na baha karob a ohnivý květ :D - ty jsou fajn, ty mi chyběli!
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  15. Hideous

    Hideous Pisálek fóra

    Tak splněno uff .....

    A Ještě mám nový podpis.

    Díky Bagíro
     
  16. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Ahoj,chtěla jsem ještě jednou pochválit tuto velmi podařenou a pohodovou akci,odměny byly nádherné,hlavně řada na magickém stonku a z TS se mi poštěstilo získat červenou kotlárnu:) tu než bych vybudovala,za mě dávám RT velké plus.
     
  17. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    tak ještě včera večer jsem sklidila z kouzelných stromů dřevo, zvláštní
     
  18. heidi6661

    heidi6661 Perspektivní autor

  19. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.