Novoroční párty 2015 (29.12. - 4.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ano, tak se mi pořád mele mlýn na baha a nejde zastavit, vypadá to jako kdyby se domílaly rakety, které byly zadané, ale úderem 14.hodiny ač ní zmizelo a mlýn mele pořád... kdo ví, kdy se zastaví xD třeba až při příští akci a to bych potřebovala mlít pro slony:oops:
     
  2. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    no ji fakt mlýn mele naprázdno ale proč kouzelný strom dává akční dřevo nebo co to je? když akce už skončila.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  3. perutyn1

    perutyn1 Pisálek fóra

    Tak presne tak isto. Rakety fuč, všetko ostatné tiež. Mlyn stále "melie", nedá sa zastaviť a nedá sa dať ani nové mletie. Už aj to nám chcú zrušiť? Nuž čo - Novoročný darček. Ako na nový rok - tak po celý rok. Máme sa na čo tešiť :-(
     
  4. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    :DMně se bude mlet cca 25hodin xD
     
    maja.rada tohle ocenil(a).
  5. perutyn1

    perutyn1 Pisálek fóra

    Prečo sa potom dajú dopestovať rastliny, ktoré sa posadili pred ukončením akcie? A keď sa už nedá mlieť po ukončení akcie prečo neboli vrátené produkty vložené do mlyna, ale v podstate "ukradnuté"?
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    perutyn1: Tohle je úplně první akce po jejímž skončení jsou akční předměty odebrány ze hry a vyměněny za KR/BZ ? No já myslím, že není, takže naprosto nechápu tvůj příspěvek.
     
    nona2222 tohle ocenil(a).
  7. perutyn1

    perutyn1 Pisálek fóra

    Ahoj pajda361, Predmety ešte zo skladu neboli odobrané - sú tam, len narážam na to, že mlyn na bahame už nemelie rakety - ale stále sa točí a nedá sa dať nové mletie - a materiál zadaný na výrobu rakiet jednoducho zmizol - nebol vrátený do inventára.
     
    jaji a švestinka tohle ocenili.
  8. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Tak jsem taky zklamaná ze situace kolem bahama mlýnu - mlýn se točí, ale při rozkliknutí nic nemele a nic ani mlít nehodlá, a jak tu čtu (mousicka a další) budu teď čekat než se sám zastaví... kdovíkdy, a vše co jsem do něj dala mlít je tedy nenávratně fuč? To je tedy docela zklamání.
    pro pajda361: já zase na oplátku nechápu tvůj příspěvek. Stejně jako perutyn1 nejsem překvapená tím, že se zbylé věci z akce mění za BZ a KR, ale zarazilo mě - a asi je nás víc, že suroviny zadané k mletí se s koncem akce nevrátily na sklad, ale prostě ZMIZELY, a ještě nám to navíc zablokovalo mlýn, a navíc mnozí jsme si před nedávnem zaplatili turbomlýn....

    Jinak dnešní odtajnění stájí: křeček, ježek, liška, červený prasečák. Vše už sice mám, ale jsem i tak spokojená.

    edit k příspěvku pod mým- pajda361 - díky za doplnění, pokud to je tak, je to v pořádku.
     
    Naposledy upraveno: 4/1/15
    Simík21 tohle ocenil(a).
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ale mlýn stejně jako předešlé akce s podobnou mechanikou rakety mele, jen se prostě již ve mlýně nezobrazují. Jakmile budou domlety tak se promění na KR/BZ stejně jako ty ze stodoly.
     
  10. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    pajda361
    Rakety se ve stodole ještě zobrazují a světe div se i normálně přičítají:music:


    Tak o tom resetu nic nevím,Já měla hru vypnutou a přihlásila jsem se až v 1/2 4 a proto mě to tak překvapilo,že to stále mele rakety,které de facto nejsou ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/1/15
  11. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    a třeba ten mlýn nakonec něco domele ... xD takový malý nedostatek mi nemůže rozházet i když info o chování mlýna po skončení akce bych v ofiku uvítala, logicky jsem předpokládala, že to dojede tak, jak nám vždycky dorostou a dají se sklidit akční kytky :sleepy:

    pajda361: pokud vím tak k výměně dochází až tak za 24h, tak proč by to nemohlo domlít a pak se vyměnit??
    Edit: už vidím odpověď, díky
     
  12. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    To jo,dokud neresetuješ hru.A mě se sekla a tak jsem ji musela resetovat hned z kraje ukončení akce:(
     
  13. perutyn1

    perutyn1 Pisálek fóra

    pajda361

    Ospravedlňujem sa - rakety sa ozaj pričítavajú, takže to ozaj pokračuje :)
     
    nona2222 tohle ocenil(a).
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak nakonec překonaly vypadávátka absolutně moje představy a vypadl u některých dvojnásobek, u některých jen skoro, ale i tak velký úspěch ;).

    Raketky jsem navíc už nemlel. Rád bych vyráběl další, ale mám momentálně na starosti mletí krmiv pro pandy, takže to bylo přednější :).

    pyrokvět: 16 107 / 16 000 ( chybí 0 )
    dřevěný klacek: 1133 / 547 ( chybí 0 )
    třpytivý písek: 1124 / 583 ( chybí 0 )
    myší maska: 1138 / 572 ( chybí 0 )
     
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  15. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    do úlohy som dodala klauna očkatého a nedodala rastlinky. a akcia skončila a ryby mi nevrátilo. vrátia mi ich??
     
  16. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj chrust1,
    bohužiaľ ryby sa ti už nevrátia. Preto je najlepšie dodávať vtedy, keď máš na danú úlohu všetko potrebné aby ti dodaný tovar neprepadol.
    Prajem peknú hru
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  17. Marfy74

    Marfy74 Pisálek fóra

    • Nepíš prosím viac príspevkov pod seba, ak chceš niečo dopísať,použi u svojho príspevku volbu upraviť.Ďakujem
    Akce super, já osobně jsem nemohla dokončit, nebo taktéž plodiny které byli z baharami nemám otevřené,a jak na potvoru plno padátek, to málokdy tak lítá,mrzí mě to ale co se dá dělat.Ale nestracím chut hrát.Vidím že nejsem sama .Tak lidičky snad se nám zadaří příště .Moc vás zdravím v novém roce at je lepší v mnoha věcech .:D:);):p

    Jsem ráda že jsou lidi ,kteří neřeší,a dokážou se zasmát.Ukoly bili super a prosinec,nejlepší vánoce,lepší to být asi ani nemohlo, na stáje ,sazenice.A adrenalín.:):):pAno beru na vědomí,a omlouvám se.
     
    Naposledy upraveno: 4/1/15
  18. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Aj ja sa teším z tých príspevkov, v ktorých farmári nehundrú. Tieto sviatky boli určite na farme najlepšie čo si pamätám - a to hrám viac ako 4 roky... A podľa mňa sú tajomné TS a TCH o tom, že sú tajomné! Raz to padne fajn - raz "na horičku zelenú". Ale o to je väčšia radosť AK TO PADNE FAJN. Ten adrealín je na tom asi to dobré, čo nás tlačí ďalej, aj keď si občas zanadávame...Uvidíme, či nám to vydrží aj ďalší rok:inlove:
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Taky ještě melu, ve stodole 36 raket. Jestli za ně nic nedostanu, neřeším. Akce končila včera, tudíš dnes je tu i riziko, že meleme zbytečně... Chtěli jsme zbohatnout. A to v reálu taky vždycky nevyjde. Tak papa a hezký den ;)

    Tak mi dává kouzelný strom ještě dřevo o_O
     
    Naposledy upraveno: 5/1/15
    nona2222 tohle ocenil(a).
  20. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    taky jeste nekomu kouzelny strom dava drevo? :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.