Novoroční párty 2015 (29.12. - 4.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaji

    jaji Vévoda fóra

    dobré ráno, padátka padala velmi dobře - poštěstilo se mi namlít navíc ještě 65 ks, mnooo, to se mi hezky zaplní konto ;)
     
    Lyzarka a Hrnkajda tohle ocenili.
  2. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    No , tajemné stáje z akce dopadly přesně dle očekávání, 3 x oranžové chlívky a jeden žlutý.:cry:Nevím proč ty Tajemné stáje RT do soutěže vůbec dávají, když z nich nikdy nic pořádného není.o_OCo by člověk mohl chtít zadarmo že?:D
     
  3. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    akci mám hotovou komplet už včera večer a teď po ranní sklizni jsem dala namlít ze všech vypadávátek navíc raketky... je to sice na 40h (30ks) ale myslím, že to neva, bo se stejně mění až pozdeji ;) pár krejcarů a bodů "bez práce" se hodí vždycky xD za akci ještě jednou díky, byla fajne a odměny pěkné:) a jak už jsem psala tak hooodně chválím za to SK a pomocníky dostupné hned na začátku a první tři úkoly splnitelné pro fšechny:p
     
  4. -tajnicka123-

    -tajnicka123- Zelenáč fóra

    Ja už mám celú úlohu hotovú.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  5. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    K doplnění mého včerješího hlášení (příspěvek 506): z tajemných chlívků oranžový krůtník (prima, těch není nikdy dost), moji druzí ježci, a moji druzí mývalové - takže spokojenost, a poslední byla žlutá výrobna vajec - šup s ní do lišty, bude čekat na vláček.... Všem hezkou neděli!
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  6. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    Ahojte.
    Ja nemám 7 úlohu chýba mi ibištek,žiaľ mám málo zlatých banánov. Dobre by bolo keby sa tie banány dali získavať
    aj inde ako na bahamare.:(

    Bóže a toto je čo,pridal som po dlhšom čase príspevok a dalo mi otáznik namiesto avatara a ani nedalo obrázok pod príspevok.
    Ako to mám napraviť. A ešte zelenáč fóra,no super :cry:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/1/15
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    lacrima tohle ocenil(a).
  8. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Děkuji za Typ na namletí raket. Učinila jsem tak,neb vyskakovátek je habakúk. Všem co mají co potřebují gratuluji a Ti co ještě na něco čekají, držím palečky ať to stihnou. Krásný den. Jdu dodělat oběd.
     
    lacrima, k.vitek a Simík21 tohle ocenili.
  9. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    taky mám splněno, i když nevím, proč se pořád honím za tajemnými stájemi a super stromy - proč nemůžeme mít všichni stejnou šanci na něco opravdu super. Při akcích už to nekupuji - vím ze zkušenosti, že toho u mne stejně nic kloudného nebude (ani stáje, ani stromy...). pak tu čtu o Lokvátech a červených kotlárnách - jo, v 92 lvl. mi padly oranžové kozy :-(...a jako lepší strom planika, abych jen neskuhrala :). když byly v odměnách sýrárna nebo maskovací obchod, mohli jsme se všichni přetrhnout, protože bylo za čím jít, tohle je fakt nejisté. Abych nebyla úplně OT, tak melu myší rakety navíc, bude jich kolem 50.
    Hodně štěstí těm, kdo ještě finišují:)
     
    lacrima, evca190 a skalara.v tohle ocenili.
  10. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte.

    Gratulujem tým, čo majú hotovo, konečne som akciu dokončila aj ja a odtajnila tajomstvá, ktoré síce extra neprekvapili, ale aj tak potešili - červený prasačí chliev, líšky, bociany, orly, orech XXL, baza XL (škoda, že nie XXL, ale i tak moja prvá), citrónovník XXL a XL (tiež môj prvý), ale darovanému koňovi sa na zuby nepozerá, že xD. Akcia super, nebola taká naháňačková, kiež by boli všetky ďalšie akcie takéto zvládnuteľné. Ďakujem mojim susedom za darčeky a čo ešte finišujete - držím palce :). Peknú nedeľu a fajn hru!
     
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky,tak jsem nakonec udělala akci celou,i když jsem ji původně dělat nechtěla kvůli šlechtěncům,ale i ti se zadařili,ještě jsem stačila prodávat hnojivo,protože farma nebyla celá překopaná,tuším,že je to teprve asi třetí akce za tento rok,kterou jsem dodělala do konce,bylo to sice na přeskáčku,ale takto je to lepší,člověk si vybere napřed to, co chce udělat ,a pak dá ten zbytek,přeji všem aby to ještě stihli do 14 hodin dokončit.
     
    Hrnkajda a skalara.v tohle ocenili.
  12. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    ach joj.... neskoro som zasadila a tak túto akciu nedokončím..... iba ak predlžia akciu o 1 hodinu?????
     
  13. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny...tak jsem na noc dala TS chlívky a konečně odtajnila a byla jsem velice překvapená a moc spokojená
    1x orel,1x holub,1x ryba červená a to co mi udělalo největší radost je 1x červená kotlárna:music:
    včera jsem nasadila obyč kotlárnu a sbírala bych jí až zítra tak na ní aspon nasadím červenou a budu jí sbírat každý den...už mám dvě červené a dvě oranžové tak jsem velice spokojená;)
    Všem co ještě plní držím palečky ;)
     
  14. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    já si vybral pěkně 50 SK v prvním úkolu a to stačilo :D
     
    Simík21 tohle ocenil(a).
  15. deda1949

    deda1949 Zelenáč fóra

    No tak jsem mel celkem 12 TS s temito a co si myslite, ze jsem ziskal.
    3x orly, 3x medved, lisku, oranz ryby, oranz kone, 2x myval, 2x mysi.

    Tak velka sance neco ziskat a nemam zadne zajimave zvire.
     
  16. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Dobré odpoledne,tak akce splněna bez úlolů 7/7,ten se nesplnil z důvodu chybějícího ibišku...akce super....moje první kterou jsem splnila na víc jak 50% o proti jiným akcím ;) Takže u mě je maximální spokojenost.
     
  17. Angelface83

    Angelface83 Pisálek fóra

    Poslední úkol neplním-není ibišek,takže pro mě akce ukončena 6/6....velká spokojenost:) Snad příští akci dokážu dokončit již celou...akci od akce se zlepšuji v plnění a to je věc,která mě žene kupředu k tomu,dále hrát tuto fajn hru..pro mě neskutečný odreagování se od všedního života :)
     
  18. dada378

    dada378 Pisálek fóra

    No, já jen hlásím stav:
    1xcitrony XXL, 1x citrony XL, 1x vajíčkovník XXL, 1xmandlovník XXL - tj. všechno sice lepší, než drátem do oka, ale všechno mám už xxl-krát
    1xkrtek, 1xorel, 1xtuším žluté krávy nebo podobná zbytečnost, 1x myš - všechno mám už min. 4x, takže zase nic potřebného.
    Škoda. Pořád jsou stromy i chlívky, které nemám vůbec, ale nemůžu na ně natrefit.
     
  19. -Pietro1976-

    -Pietro1976- Aktivní autor

    Mlýn na Baha mele a nejde přerušit
    ani nevím kdy má hotov být
    včera jsem dal hafo raket semlít :)
     
    lacrima, k.vitek a jaji tohle ocenili.
  20. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj marketka47,
    keďže akcia skončila, tak rakety sa už mlieť nedajú, aj keď si ich dala vyrábať. Bohužial prerušiť sa to už nedá, musíš počkať,kým mlyn domelie sám. Peknú hru
     
    lacrima tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.