Novoroční párty 2015 (29.12. - 4.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verense

    Verense Stálice fóra

    Já mám plán jasný: první tři úkoly komplet (jsem nezdolná optimistka a věřím, že z těch tajemnejch sazenic a chlívků jednou prostě MUSÍ padnout nějaká bomba). Což bych měla zvládnout s prstem v nose, jak se říká... No a pak se uvidí, možná se ještě pokusím o dekorku v pátém úkolu, abych měla nějakou památku na akci. Ibišek nemám aktivovaný (a zatím se ho aktivovat nechystám), šlechtěnců málo - BB by opravdu bodnul. No a když utržím nějakej krejcar za hnůj či potřebné plodiny na trhu, tak se taky zlobit nebudu.Mimochodem líbí se mi ten kachní šlechtěnec jako odměna, tenhle trend by se mohl opakovat častěji! ;)
    Akci zdar!
     
  2. HajdalakCZ

    HajdalakCZ Zelenáč fóra

    V to taky doufám :p
     
  3. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Měla bych jednu velkou prosbu na modíky - nešlo by k těm odměnám typu "tajemný správce jménem xxx" dát link na příslušnou akci, aby šlo zjistit, co lze vlastně získat? Pracně jsem si našla na fóru v minulých akcích TS, že vlka z téhle edice nezískám, stejně tak novinky ze sazeniček. Když už se teď ty tajemnice pokaždé jmenují jinak a jde konečně odhadnout, co vlastně z nich lze v akci získat, bylo by dobré po tom nepátrat jak detektiv ;) Já vím že pro nás děláte dost, ale tohle by fakt bodlo :)
     
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Já jsem na soutěž připraven, šlechtěnci vyšlechtěni i mimo BB a na polích nasazena cibulka na pohopolích takže vyskakovátek by mělo vyskočit taky do začátku celkem dost;)
     
  5. Ria30.

    Ria30. Guest

  6. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak me chybelo 5 emu a ty jsem doslechtila. jinak krocanu i ryb jsem mela kolem 50 a přebytky až na 10 kusu od kazdeho prodala a zase jsem kousek blíz ruzove oslikarne. jestli akci splnim nevim. spousta mleti a pokud se nepletu z vypadavatek coz muze byt dost velky problem
     
    Naposledy upraveno: 29/12/14
  7. majkkigett

    majkkigett Rádoby autor

    udelam pouze do ukolu č. 3 - pak to nema cenu nemam ibišek ani aloe - vzdyt je to tak pro 10 % hracu co hraji farmu
     
  8. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Hlavně abych nezapomněla co vše musím aktivovat (vždy na něco zapomenu) a pak se divím xD:p
     
  9. honzi

    honzi Komisař fóra

    Já splním první tři (kvůli SK, TS a TCH) a do zlata ve 4. kvůli nálepce, které sbírám... Chtělo by to nějakých pár dalších stránek do alba...
     
  10. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Ajaj zase šlechtěnci a ceny na trhu vysoko,asi budu ještě šlechtit nebo co.
     
  11. Linnhe

    Linnhe Pisálek fóra

    Ja som sa veru tešila, ale napokon tiež skončím kvôli ibišteku :-/ čo ma dooosť štve, ale čo sa dá robiť. Mohli tam dať nejakú menej náročnú plodinu, u ktorej je isté, že ju má aktivovanú viac hráčov ako toto. Ale čo sa dá robiť.
     
    ThirtyThree tohle ocenil(a).
  12. -Aneri70-

    -Aneri70- Zelenáč fóra

    Tak dle mých hodinek už by mělo být "odstartováno" Ale pořád nic. I když jsem restartovala hru.
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Padá to docela rovnoměrně: z karafiátů, zázvoru a obrstromů:
    klacek 122, písek 125, maska 126, tak při tolika osmihodinových rostlinách to napadá samo -.-
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce bezproblémů jede, dal jsem mlít prvních 20 ks myších raket :)
     
  15. evca190

    evca190 Vážený autor

    Já mám pro začátek:

    155 masek
    150 písku
    159 klacků :)
     
    Mersi7 a kometak96 tohle ocenili.
  16. Lečo75

    Lečo75 Pisálek fóra

    Bohužel bez problémů to není:-(
    Kouzelné stromy nefungují!!!!!
     
  17. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    nu vypadávátek z karafiátů přes 120 od každého, rakety se už melou, docela jsem se těšil na poslední Akci tohoto roku, bohužel do ibišku banánů moc, škoda no, mohli dát něco, co se dá koupit na trhu alespoň, takhle maj šanci jen ti, co to hrají déle. nicměně všem pěknou hru :)
     
  18. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem stihl začátek akce, což je vždy super :). Akční zaseta se všemi vychytávkami (tentokrát i stonek) a čas se hezky snížil na 1:09 hod., takže v podstatě za chvilku bude první otočka ;).

    Na akci jsem byl dobře připraven a tudíž vypadlo docela velké množství vypadávátek :).

    dřevěný klacek 116 ks
    myší maska 118 ks
    třpytivý pásek 120 ks
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Silene zpomalena hra, hmmmm, no a mesicni pomocnici nikde, uz jedu ze zasob...
    Ale vsechno zaseto, takze snad je to jen docasna vec...
     
  20. -Aneri70-

    -Aneri70- Zelenáč fóra

    Jde vám prosím sázet pyrokvět na Baharamě??? Mně ne!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.