Novoroční oslavy (27.12.2019 - 1.1.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tady nekdo pouziva zakazane prostredky :)
    Jako jo, jedno vytoceni +1 se mi povedlo rano, takze se celkem s tim pohlo k 6. ukolu co je dekorka, ale teda asi zabrzdim, na hlavni to zase vypada na zvirata, kdyz nepada dost z plantaze na tu predchozi akci... teda pada dost na upgrade ale to je hodne slabota v celkovem ukolu...
     
    radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Zdá se, že už můžu slavit...
    [​IMG]
    ...což bylo jasné po včerejším večerním vytočením bonusu +100% do stodoly (a oběti určitého množství SH a ZH /většího než malého/ na pohodlná pole urychlená nevinností a vánočkou).
    Teď jsem již jen na závěr osel 566 pidipolíček a vodou a hnojem a chybět mi budou maximálně Novoroční čepičky (ovšem v množství spíše malém).
    A po večerní sklizni sněženek...
    [​IMG]
    ...další činčilí nora je doma!
    Všem přeji hodně štěstí nejen na kole štěstí, ale po celý nový rok 2020!
     
    Naposledy upraveno: 28/12/19
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také hotovo,farma v normálu a jde se ven je tam krásně slunečnoxD
     
    Kostejnesmrtelny333 a evainfo tohle ocenili.
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezké novoroční oslavy všem :) jsem opět začala akci až pozdě večer, protože jsme s nadřízenou měli inventuru a jen samy dvě. Byla to taky středně těžká, ale pohodová akcička xD skočili jsme si i na oběd do města a večer jsme se ukecali na jedno pivko (dvě) :D unavené, ale po příjemných výsledcích. V sobotní směně jsem už pravidelně sklízela farmičku a dnes se mi podařil bonusek na kole aspoň na těch 6 hodin ... no paráda :p. Jde to docela hezky, čepičky lítají víc, než je potřeba, tak to určitě v klidu dopěstuji. Chybí asi 10 200 máku, při třech sklizních denně na dvou plochách je to za vážně chvilku :p


    [​IMG]
    [​IMG] .... [​IMG]
    [​IMG]

    P.S. Jo a už jsem s tím vážně sekla ... dříve cigarety a poslední tři roky nejmenovaný tabákový výrobek. Postupně jsem zkoušela víkendy být bez toho, teď celé vánoční svátky i s dovčou a už tak zůstalo a jsem na sebe moc pyšná :inlove: :p Hlavně jsem viděla snad všechny pohádky na všech stanicí v telce a ty nové byly supr :D (v bytě jsem nikdy nekouřila .. balkon)
    Třeba pomohu jiným ... protože když jsem to dříve párkrát zkoušela utnout hned, byla jsem dosti vystresovaná a podobně, tak jsem si postupně zkoušela kolik dní bez toho vydržím ... pár víkendů bylo doma v klidu (v práci to totiž můžu užívat, tak to láká a je to těžší) a teď už ani tam ne, si stále hledám nějakou iniciativu a je jí víc jak dost ... směna uteče rychle a doma už delší dobu zvyk, že néé :p



     
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Všechno se mi tak nějak pěkně schází, abych šel do nového roku s čistým stolem 8): v této akci po 40% času mám 60% maku a 70% čepiček.

    V Zimní pohádce IV chybí posledních 110 perníkových domečků.

    V děsivce jsem si otevřel šlechtění vran a vykoukly na mě nasyslené nebývalé zásoby černého ptactva (povětšinou z beden a kola neštěstí), takže jsem nachystán na neonky:
    [​IMG]
    Rok 2020 může se vší slávou vypuknout! xD;)
     
  6. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Poslušně hlásím hotovo [​IMG] vypadá to že do nového roku budu bez akciček tak jdu pěstovat do stodoly. Mnoho úspěchu na dodělání akce.
     
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Konečně jsem také dokončila, teď až do nového roku pojede farma v nouzovém režimu - nejdelší kytky, sklizeň jednou denně.
    Jdu si užívat přírody a kamarádů.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, ač sklízím podle not na buben, někdy se povede včas, někdy po dvanácti hodinách, tak mám nakročeno na třetí dekoraci. Zítra mám půl dne volno, tak snad nějakou sklizeň stihnu včas a ke stonku se propěstuju, prosklízím a promelu. Když nebudu mít další topol, brečet nebudu, zbyly dva. Činčily mi taky zbyly napřed jedny a teď už mám zase troje. Takže klídek, pohoda, tabáček :)
     
  9. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahojte,novoročné oslavy končím, ako si mám otvoriť šľachtenie vrán. Dakujem
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    mamanka21211: Děsivá noc - Houbový les nebo Měsíční pole - Jackův obchod - ikona Chov vran. Máš na to už jenom 35 minut, pak až při další děsivce ;).



    K akci: už zase jsem si vytočil 100% do stodoly, s trochou štěstí zítra večer budu :music::p.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    mamanka21211, teď už to asi nestihneš, pokud nemáš dost surovin. Jak psal stěby, u Jacka v obchodě.
     
  12. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Novoroční oslavy hotové, ale "vyjímečně" jsem si dva dny za sebou vytočila 100% do stodoly xD tak to šlo rychle. Sice veškeré podpůrné hnojivo je fuč, ale už zase můžu pěstovat svůj oblíbený žlutý hrášek :p. Ostatním, co s akcí ještě bojují, přeji zdárné dokončení.
     
  13. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Jak to děláte že máte hotovo já mám prskavky akorát tak na stromku.
     
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, jedu bez jakýchkoliv podpůrných prostředků a jsem cca někde v půlce potřebných plodin. Padátka budou, ale ten opiát se mi nedaří napěstovat o_O.

    Gratulace, všem co mají hotovo.

    Hezkou hru ...
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Po mesici pustu jsem na zacatku akce a ted dnes vytocil bonus, takze koukam na radek 12 = stonek... padatek hafo, to je na kytky od J.C. celkem v pohode, jsou i dost dlouhy... no tak to by melo stacit jeste zitrek ale pak teda vracet na mytinu co tam patri, to bude mnohem tezsi nez cela tahle akce :)
     
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    zadařilo se mi na kole, dva dny po sobě, získat 100% a tak mám hotovo, bez bourání mytíny i divošky, raději jsem obětovala SH a ZSH, protože obnovovat je, je náročnější než celá akce a na pohopolích to přibývalo rychle, chybí mi na komlet 20 prskavek, ale ještě mám mák na poli, tak to pro dobrý pocit z vítězství dodělám večer a do příštího roku vykročím(pokud bude kam) s čistým štítem. Těm co ještě finišují přeji zdárné dokončení
    [​IMG]
     
  17. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Super,já ještě nezačal. xD

    [​IMG]

    [​IMG]

    Stíhám to?
     
    Y_n_O, MatysekKamilek a evainfo tohle ocenili.
  18. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak jo, mně už chybí do konce 4 políčka, tj. 65 prskavek...
    ...takže 9.100 akčního kvítí a 520 padajících čepiček...
    No, tak to ještě chvilku potrvá. Nesklízím přesně. Je fakt, že jsem 1x vytočila 100 % do stodoly, tak to bodlo.

    To jen pro ty, kdo fórum jenom čtou a momentálně si říkají, že nestíhají ;)
    Časomíra do konce akce 51:45 hod.
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Stonek by byl, kytky ještě také, došla padátka ....-.-
     
  20. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Zasadil jsem na všech polích a teprve potom na mě z farmsčotu vypadlo, že mi chybí posledních 29 novoročních čepiček a 344 maků. Mi z těch bonusů nějak hráblo :music::p. Takže večer mám kompletně hotovo 8) a vracím farmu do cochcákového režimu :).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.