Novinka: chov mloků! (10.3.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak toto plnit budu, jako každý úkol v družstvu a to raději než akci ;)
     
  3. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    clkom dobré pôjdem do toho
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Odkládám na neurčito, stejně jako skoro všechny šlechtící úkoly.
     
    Pitrýsek47 a anickamalirka tohle ocenili.
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, když bude BB, tak do šlechtění jdu, aby jich bylo víc, jinak to skoro nemá cenu, mám jich sice 1500 kusů, ale v té jiné se jich taky dost odevzdává, asi si ty šlechtěnce zatím nechám ve stodole.
     
    kája53 a Helena1313 tohle ocenili.
  6. Plea

    Plea Pilný autor

    Je potřeba provětrat zásoby superkrmiva :p Těším se na chov mloků, jsou to má oblíbená zvířátka, ale úkoly pro mne ztrácí své kouzlo. Dříve jsem je plnila kvůli hvězdiček, kterých mám teď tisíce a není za co je utratit..
     
    goldedawn, Helena1313 a maja.rada tohle ocenili.
  7. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Vzhledem k tomu, že jsem právě ubytovala první 3 mloky v červených upgradech, asi toho moc nenašlechtím. Nu což. Úkoly v družstvu nikam neutečou a akce? No tak ji hold minu. Nebude první ani poslední
     
  8. kája53

    kája53 Expert fóra

    Kolektory ano, šlechtění jen v případě BB, což je pravděpodobné. Farmaření zdar! kája53
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    update je již ve hře. Můžete tedy šlechtit mloky, stavět jejich upgrady v dílně nebo si aktivovat runy na stromě moudrosti. Stálé úkoly dorazí do hry pozdějí.
     
    kája53 a davidson00 tohle ocenili.
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak úkol na produkty hotový a u mloků stojím na 8 úkolu a bude chybět i na 9 a 10 ;), na to nejsou šlechtěnci, ale docela jsem s tím pohla
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.