Novinka: chov škorpiónů! (4.8.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Spustit šlechtění nové zvěře souběžně s pěstovací a padátkama,zdá se mi poněkud nešťastný!:wuerg: Málem bych zapomněl,můžeme chovat na mýtině!Jak nápadité!8)
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To se mi také vůbec nelíbí, akce přes akci, to už je na palici :p. Jestli já škorpióny neodložím, jdu juknout a možná to tak udělám

    Edit: škorpióni se odkládají, není kam spěchat
     
    Naposledy upraveno: 3/8/21
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    To je takový lingvistický oříšek - jak se vyhnout slovu "vějíř", když už továrnu na vějíře máme :music::D. Tak tam necháme flabellum a je to! Milí zlatí škorpióni, do roka a do dne. Nyní mám úplně jiné úkoly než vaše množení a šlechtění. Vezmu to asi po pár kouskách a šmytec...
     
  5. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    U mne také žádné nadšení.Dvě akce naráz mě nebaví,nenechám se honit.Na penzi jsem čekala dlouho,takže nic nedělám,ani KFC!Ale že jsou ty potvůrky krásné?
     
  6. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Naivně jsem si myslela, že nové zvěrstvo bude na Baha za ZB a tím se jich trošku zbavím, ale i "ztráta" 85 hvězdiček není k zahození. ZB a hvězdiček mám na rozdávání, škoda že nejdou posílat jako dárek začátečníkům :sleepy:
     
  7. michnaj

    michnaj Pilný autor

    kaolín11 díky za nakopnutí:) myslela jsem, že budeme mít štíry na baha, ale po tvém příspěvku jsem se šla mrknout do ofi a je to tak. No na farmě bych je nečekala a nechci bourat mýtinu tam mám obr stromy, asi budu chovat štíry na hlavní a divoké a o víkendu rozjedu akční, sice bude málo padátek, ale ty naženu okamžitou sklizní:)
     
    -Jara05- a dinoalesi tohle ocenili.
  8. kamenáč

    kamenáč Pisálek fóra

    • Prosím nepiš více příspěvků pod sebe, jedná se o multipost, pokud chceš něco doplnit použij volbu Upravit. Také uváděním nepravdivých informací se vystavuješ postihu - Dave Lister
    Jeden kupon na pomocníkov za vyplnenie celeho kola FLABELLI,tak to ste sa buchli po vrecku,,,skôr ste tam mali mať už aj floreny ku kuponom a nie ubereť aj z toho mála...už ani za farmarske mince sa nedá kúpiť kombajn,,proste donútiť hráča nakupovať floreny,,smiešne,,väčšina sú deti.Odkiaľ májú na to vziať??????????????????

    Nijak,predtým sa dali získať vo farmarskom exprese SAN GIGANTIKA,samozrejme to zrušili,aby si si nakupovala balíčky superhnojív a renátkinho hnojiva...


    ***Příspěvky sloučeny. Uváděním nepravdivých informací se vystavuješ postihu***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/8/21
  9. dencice

    dencice Stálice fóra

    Jsem se ztratila, nemám ani jednoho škorpiona, kde je prosím najdu,abych mohla začít šlechiti, děkuji
     
    moncicak7070 a malanek70 tohle ocenili.
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] [​IMG]
    nieco sa pokazilo???
    azuroveho skorpiona kupit ??? no to je umenie , nepripise a nepripise
    na co vobec zacnu akciu a hned su problemy
     
  11. robertbocek

    robertbocek Zelenáč fóra

    take nemužu najit chlivek ze škorpionem
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Nejaké to je zase rozbité.Nedá sa nič kúpiť.
     
    moncicak7070 a drahulína tohle ocenili.
  13. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    Chlieviky na škorpióny sa kupujú v obchode ... ale momentálne je niečo "trochu rozbité", treba počkať
     
  14. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Jak mohu nastartovat chov škorpionů? Co mám kde odemknout? Děkuji
     
  15. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    Už mi to nabehlo ... treba reštartovať celého klienta .. nestačí F5
    upload_2021-8-4_14-29-56.png
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  16. silou0071

    silou0071 Pisálek fóra

    Mne nejde aktivovať runu na strome, kliknem a nič.
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  17. rosik01

    rosik01 Perspektivní autor

    nejde odemknout runa azurového škorpiona na stromě
     
    moncicak7070, malanek70 a drahulína tohle ocenili.
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Oprava runy už je na cestě. ;)
     
    moncicak7070 a ondra_k tohle ocenili.
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mně funguje, mám ho.
    Edit: nemám, utekl ze stodoly :D
     
    Naposledy upraveno: 4/8/21
    moncicak7070 a Dave Lister tohle ocenili.
  20. burds

    burds Titán fóra

    Tak jsem pro jistotu začala o hodinu později ale je to nanic škorpiona koupit nelze.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.