Zpětná vazba Nový způsob chovu zvířat / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. munny83

    munny83 Rádoby autor

    Nový domek na šlechtění považuji za velmi dobrý počin. Komentář jsem si však nechala až po vyzkoušení. Oceňuji, že není nutné přebudovat farmu a možnost nastavení parfémů. Jsou to dvě obrovská plus. Neodolala jsem a vyzkoušela ještě před Baby boomem. Pak však přišlo zklamání při vyzvedávání z tulidomečku. Bez kombajnu o nervy. Při jeho aktivaci mne však překvapilo, že není možné doparfémovat kombajnem. Označit domeček při dokončení šlechtění by bylo fajn. Jelikož zadání 131 řádku zabere nějakou dobu nepovažuji to za tak důležité, jako moci odkliknout více vyšlechtěných zvířat ručně.
    Co se přeskoků týká, nikdy jsem si statistiku nedělala. Při šlechtící akci mi však stačilo cca 200 ks SK, abych akci dokončila. Šlechtěnce v zásobě nemívám zcela pravidelně. Nyní mne to však mimo SK stálo přibližně 7,000.000. Nelituji - málokterou akci nedokončím.
     
    KOLENO1970 a Vanessa.Nell tohle ocenili.
  2. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    2 Medvánek: Abych se nad Tvým příspěvkem opravdu důkladně zamyslela, šla jsem vykydat kurník (ten reálný - a kéž by to šlo na pár kliknutí... )
    Jsem L 92 a hru neplatím, ostatně gdyž jsem začínala hrát byla inzerovaná jako "Zdarma!". Jen dvakrát jsem měla namále - vždy při BB - poprvé jsem si to rozmyslela, podruhé selhala technika. Na toto nové šlechtění jsem se moooc těšila, pevně rozhodnutá že prolomím hráz a za SK poprvé reálně zaplatím.
    Neudělala jsem to. Díky Tobě taky už vím proč: xD
    Nové šlechtění? Fajn - líbivý tulidomek, v něčem lepší, v něčem horší než starý, žádný velký přínos pro moji farmu však nevidím (nemluvě o katastrofálním BB – vracení základních zvířat vyšší lvl opravdu nepotěší)
    A bez elánu mi teď príjde celá Farmerama.:(
    Oblíbené akce zmizely - obrstáje, obrstromy...
    Většina "nových výtečných" akcí vyšuměla bez užitku - komiksy, dublony..
    Nové akce většinou na jedno brdo - pěstování akčních plodin do aleluja, minimální využití zásob a možností
    Podobné ceny - dekorky+stonek (gde jste recepty,floreny, modrý strome..?)
    A v neposlední řadě přibývají stále nová zvířata a stromy, které se po splnění jednoho úkolu, bez užitku navždy válí ve stodole a v liště.
    Žádná velká tvořivost, zábava, rozvoj a pro služebně starší hráče už celkem nuda.

    Abych nebyla úplně nespravedlivá, uznávám několik vlaštovek (hezkých akcí a nápadů) poslední dobou bylo, ale bojím se zda s příchodem zimy nepomrzly a vlády se zase neujaly tlusté staré kačeny sedící na zlatých vejcích. Hráči tu publikují tolik super nápadů, určitě se dá inspirovat. Je mi až líto práce našich úžasných modíků, gdyž většina zpětné vazby bez užitku proletí kanceláří RT.
    Logická rovnice? Zábavnější akce + atraktivnější ceny + lepší výhled do budoucna =
    = více spokojených, často i platících hráčů = víc sponzorů = spokojenost na všech stranách.

    Můj závěr? Ne, stále neplatím díky. RT si to nezaslouží. Ty reálné peníze raději vrazím synovečkovi, ať příště vykydá kurník on. ;)
    Ať se daří a krásný advent.:inlove:
    P.S.
    Omlouvám se za délku
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Zkusil jsem zadat plný počet šlechtění, a rozhodně považuju za velmi povedené že kvůli tomu nemám na plochách všude tulidomky.
    Takže se dá říct, že je to vlastně fajn změna.

    Co se šlechtění týká, je to ještě horší než to bylo dřív.
    Dříve se mi občas (velmi vzácně) podařilo i pár přeskoků nad kterými zůstává rozum stát, jinak mám prostě genetiku a nehnu z tím.
    Takže jsem zkusil těch 132 šlechtění. Ze základních slepic, jsem 8x dostal 4 slépky zpět, 6x hedvábnou slépku a zbytek gentika čily hnědé kuře.
    Vzhledem k tomu že procentuálně jsem někde mimo běžné statistiky, spotřebuju takto cca 6x více SK než kdokoliv jiný i kdyby měl smůly plnej barák a ještě mu 3 vlečky stály na dvorku.
    Holt moje farma je prostě prokletá.
     
  4. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tvá farma není v tomhle ohledu osamocená, neboj... ta má kamarádů ! Třeba moji farmu ! A takových nás je hodně !
    :)
    K tématu: Jen bych ještě dodala, že díky ulehčení šlechtění se šance na šlechtěnce lépe ukázaly, taky jsem dělala podobný experiment jako Bezejmenný, a vyšlo to přibližně stejně. Příště to vyjde třeba o trochu lépe, a pak zase hůře... ale ten střed je cca takový jako psal Bezejmenný.
    Nu což :)
     
    Janina0971, jana563 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    pajda361, Ahoj, jaký je ten bonusový kód, nikde jsem ho nenašla ?
     
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj ptakoun, nenašla si ho, lebo žiaľ ešte nebol zverejnený, musíme vyčkať.
    Peknú hru prajem
     
    Borůvka74 tohle ocenil(a).
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Bezejmenný
    Myslím si, že takhle dopadla většina šlechtitelů. 132x šlechtit jsem se pokusil celkem 3x. Když poprvé byla genetika, pokoušel jsem se dávat jenom po pár kusech a zase jenom základ. Vyzkoušel jsem úplně všechna zvířata a to se stejným výsledkem. Prostě nám utáhli kohouty a přeskoky úplně zmizely. Psal jsem to už o pár stránek výš. Dříve bylo šlechtění a BB jednou za delší dobu, ale sem tam to padalo. Dneska akce na šlechtění BB a nákupy SK jsou na denním pořádku, ale nepadne nic. Prostě->chceš vyššího šlechtěnce->nakup hromady SK a pomalu se tam propracuj. Prostě utrácej a nedoufej, od začátku je jasné, co ti z tulidomku vypadne:wuerg:
     
  8. Rije

    Rije Pisálek fóra

    Jsem ráda, že to funguje , ale stejně jako spoustě z nás mi genetika nevychází vstříc :(
     
  9. míra051977

    míra051977 Zelenáč fóra

    třikrát sem dala bílé netopýry a objevil se mi netopýr požitkář a po čtvrté se mi objevil hnědý netopýr jak je to možné????????????
     
  10. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj míra051977,
    to bude asi tím, že jsi měla 3x štěstí a počtvrté pouze genetiku.
     
    duna.duna1, lacrima a tomokoco tohle ocenili.
  11. míra051977

    míra051977 Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    omlouvám se měla sem to 2krát a po třetí sem to čekala,myslela sem že když to provedu zase tak to bude znovu požitkář ,asi se na ten stonek nikdy nedostanu:(

    a kde se dozvím která zvíře mi vyjde ve šlechtění?????
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/12/15
  12. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  13. zuzulka963

    zuzulka963 Zelenáč fóra

    Ahojte, ja by som mala jeden dotaz k novému šľachteniu neviem či som to správne pochopila, ale ak dodám na šľachtenie aj rôzne zvieratka myslím jeden druh ale viac úrovni vyšlachtí sa mi zvieratko ešte na vyššej úrovni? To napríklad keď dám na šľachtenie kačku a kačera pripadne aj motorovú kačku vyšlachtím zaručene novinársku kačicu alebo vyššiu? Ďakujem za odpoveď
     
  14. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj zuzulka963,

    jediná 100%tná istota že získaš vyššieho šlachtenca je vtedy keď dáš 4 rovnaké druhy. Pri mixovaní ktoré spomínaš je to čisto o šťastí....raz to môže výsť ale dosť často je potom smútok. Takže radšej ti to píšem takto na rovinu a je to len na tebe či to chceš risknúť alebo nie :)
    Prajem peknu hru
     
  15. petatuckova

    petatuckova Zelenáč fóra

    Dobre rano, pri slechteni mi vypadava i zamek. Co to znamena?
     
  16. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj petatuckova,
    vypadávající zámky jsou pro tuhle akci: Neonové výběhy

    Edit: do akce se dostaneš přes hodiny v levé liště, nebo přes novinky.
     
    Naposledy upraveno: 9/1/16
  17. petatuckova

    petatuckova Zelenáč fóra

    me se bohuzel nikde neukazuje tenhle ukol. Kde ho najdu?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.