Zpětná vazba Nový způsob chovu zvířat / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    K tomu sekání - zjistil jsem experimentálně, že zatímco se to v Chrome trochu překvapivě seká, IE je kupodivu svižný. Nevím čím to je, ale je to tak. A šlechtění? Člověk prostě nesmí zapomenout, jinak je mu kombajn k ničemu...
     
  2. martha7070

    martha7070 Pisálek fóra

    Zahájení šlechtění mi přijde super. Například to, že zadat použití 4 parfémů stačí u 1. chlívku a u dalších už to zůstáva :) . Jen ta sklizeň je taková zdlouhavá. To zase bylo lepší dřív. Stihla jsem sebrat 10 šlechtěnců a objevili se všichni najednou. Taky bych ocenila, jak se již někdo zmiňoval, kdyby na šlechtitelském domečku bylo vidět, že je hotovo.
    Hodně lidí si tady stěžuje na rychlost hry a sekání. Nepomohlo by vám náhodou čistit počítači pravidelně paměť? Alespoň některým určitě :)
     
    munny83 a honzi tohle ocenili.
  3. Belzebub

    Belzebub Zelenáč fóra

    Z nové formy šlechtění jsem nadšená xD. Je to super :p
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Byl jsem také nadšen,ale jen do doby co jsem zapomněl oparfémovat 84 domků!o_O
     
  5. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Už se mi ten nový způsob šlechtění začíná nelíbit. Dřív, když mi to nešlo, tak jsem vztekle vyškubala baráčky a jela si pro uklidnění třeba seno. Teď abych si na monitor nalepila kus náplasti na místo, kde je ta "množící vilka", abych se stále nepokoušela vyšlechtit černýho čokla, který prostě už tenhle víkend nepřijde, protože moje mixovací strategie vyhořela jak třetí adventní svíčka o_O
     
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Přesně tak kaolín11
    Já jich dělal ještě o pár více...

    No hold za nepozornost se kliká!
    Hrůza hrůzoucí.
    Ještě že tu mám dva malé pomocníky.
    :D

    "Dal jsi mu ten nůž?"
    "Ano."
    "A co říkal?"
    "Auuu..."

     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Stejně nechápu ,proč nám v tom RT udělal takovej bordel! Jistě nebyl problém udělat to stejně, jako to bylo předtím,přece by o nic nešlo! No nechci bejt sprostý!:eek: Já tedy ručně těch 84 domků neklikám,raději si ty 4 hoďky počkám!:sleepy: Šlechtěnci pak budou chodit jenom ti nejvyšší!:eek:xD
    Klikal jsem otočku předtím,to jsem pro zmněnu zapomněl naparfémovat 24 sobů!xD
     
    mirae a Jonsdorf tohle ocenili.
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Jo jo... kaolín11
    Přesně tak, pak padají jen ty nejvyšší.
    Jenže zazvonil budík a já musel vstávat!
    :D


    Aby tu někdo nepsal že jen šťourám!
    Pár přeskoků bylo a snad i ještě bude?
    Ale to se asi zase znovu probudím...
    :D
     
  9. nellouss

    nellouss Pisálek fóra

    Ahojte, neví někdo, jakto bude s tímto novým šlechtěním?

    To už bude napořád? Je mi to takové divné, docela to frčí, když dám šlechtit párkrát 136 zvířat, tak za chvíli budu bez nich.Vlastně na to ani nepotřebuji urychlovací spreje, když jich dělám tolik najednou. To není od baharami úplně normální, taková štědrost.
     
  10. kubidanka

    kubidanka Pisálek fóra

    • příspěvek je tvořen zbytečnou citací bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam
     
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj nellouss,
    ano, tento způsob šlechtění je nastálo.
     
  12. kubidanka

    kubidanka Pisálek fóra

    U mě je to podobné, žádné přeskoky se nekonají, SK v nekonečnu a touha po třpytivé rybce je tak marná jako vyloučení Lukáše Pavláska ze StarDance;)
     
    maja.rada, honzi a včela67 tohle ocenili.
  13. alakriz

    alakriz Zelenáč fóra

    Výběr šlechtění je mnohem jednodužší, ale přehled je chaos.
    Po dvou dnech jsem našla řazení podle času, tak je to lepší.
    U okna domku by měl být dudlík když je došlechtěno.
    Pokud zapnu pustupně všech 132 (asi nikdy) chovů chci vědět kdy dozraje první ne poslední.
    Domek skáče stejně i po došlechtění.
    Řádky by se měly sklízet po čtyřech, to čekání je otrava.

    Malé domky mi chybět nebudou. Šlechtění bez nákupů SK je rychlovka a ušetřím čas za překopávku louky.

    Shrnuto a podtrženo, je víc pozitiv.

    PS: souhlasím s názory spoluhráčů, jedno SK na chov by bylo lepší. Náhodné číslo se taky nějak smrsklo. :)
     
    pompo68 tohle ocenil(a).
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    alakriz, taky bych si přála množstevní slevu na SK, když obsadím naráz všechny pokojíky v tom šmajchlhotelu :p
     
    Jonsdorf, mituli a cassandravega tohle ocenili.
  15. nellouss

    nellouss Pisálek fóra

    Je to přesně tak, chtějí nás jen zkasírovat za SK.
     
    maja.rada tohle ocenil(a).
  16. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Taky se přidávám - u mně je to běžné, důvod k velkému jásotu nemívám při BB nikdy, jsem vděčná aspoň za to že se s genetickým šlechtěncem (někdy dokonce dva geneťáci :) vrací něco málo základních zvířat. Takže jestli RT trochu sjednotil šance, je to spravedlivé - ale bohužel to sjednocení udělali na tu méně úspěšnou úroveň, teď tedy máme všichni stejný houby. a to mi nijak nepomůže v plnění šlechtících úkolů.
     
  17. cassandravega

    cassandravega Perspektivní autor

    kaolin11; Jonsdorf
    se vám, pánové, ani nedivím, že zapomínáte parfémovat :D (škoda, že pro pány-fármáře tam není voda po holení) nám ženskejm se to nestává ;)
     
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Netušil jsem, že při technické změně šlechtění dojde i k tak zásadní změně výskytu šlechtěnců, což podle
    mě odporuje názvu Baby Boom. Zřejmě ona technická úprava byla jen záminka k tomuto tahu.
    Žádná dvojčata se nerodí, jen jeden šlechtěnec a 2 základní se vrací zpět.
    Nechápu, proč RT zvolil tento způsob otrávení hráče. Pokud chce, aby hráči ve velkém kupovali SK a jinak utráceli,
    měl by také hráči něco kvalitního nabídnout. Navnadit ho. Dělá však pravý opak.
    U mně má tento způsob zacházení s hráčem jasný výsledek.
    Protože mi tvůrci této hry sáhli na poslední věc, která mě na farmě bavila a bohužel, od pátku už nebaví,
    protože je hra téměř nehratelná, čím dál víc poruchová a zpomalená, přestává být pro mně hrou a začíná
    mě obtěžovat. To opravdu nechci a budu zvažovat jak se od ní definitivně odpoutat.
    Farmo, měl jsem tě rád, ale bohužel tví tvůrci nedělají vůbec nic pro to, aby si hráče udrželi. Ba právě naopak,
    berou mu poslední nadšení a zápal do hry. A to je velká škoda.
     
  19. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    [​IMG]
    Toto BB, bylo opravdu velké překvapení.:wuerg:Vrátí mi dva základní nebo čtyři?A jestlipak dostanu ze základu dvě genetická dvojčátka?? Jupí dvakrát ze 132 chlívků - :p - překvapení
    Potřebovala jsem jen pár mumií :oops: a nic

    .... ani obrázky mi to neukazuje :)
     
    Naposledy upraveno: 13/12/15
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Mikeš-pěkně jsi to napsal,i ja mám takovej pocit:oops:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.