Zpětná vazba Nový způsob chovu zvířat / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    Já tam mám dole ikonku od kombajnu, přímo pod těmi jednotlivými ikonkami sklizně, a sklízí se mi všechno úplně naráz. (Kdybych tady uměla vkládat obrázky, ukázala bych Ti printscreen.)
     
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) je to vysavač na parfémy a SK i zvířata, člověk vše nakliká za chvilku a pak už může jen smutně koukat ... jen by se to nemuselo sekat, ostatně jako celá hra, i sklízení (jakékoliv) kombajnem je o nervy - kliknu a nic, vše zamrzne, trvá to dost dlouho, než je povel splněn, ale na to si stěžujeme už dlouho a nic se s tím neděje (hra bobtná a bobtná a zřejmě to už nezvládá) - podotýkám, že to sekání mám jen na farmě, ostatní hry jedou bez problémů, takže mi to nedělá můj notebook ...
     
  3. fialkov

    fialkov Pisálek fóra

    V prvu jsem byla nadšena ,že nemusím nic bourat!!To je Super!!
    Na druhou stranu se to velmi seká ,vložím zvířata a čekám až se odepíši,zaškrtnu všechny 4 parfémy,že se mi ukážou a mám je tak aby se tam vždy vložily 4x taky na pravé straně je to ukázané ,pak se podívám na přehled a tam nejsou tak vkládám po jednom,ale každý trvá 10sec. Než můžu vložit další a když musím udělat třeba 20 cho tak to je síla:(:cry:
     
    skalara.v a monsaf tohle ocenili.
  4. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    14x přeskok ze základu přes genetiku,1x z jedna na čtyři a jednou z jedna na pět.Tý brko:eek:o_O opět z plnýho - ještě horší jak včera.Ti co nemají SK ten úkol nemohou splnit.Bývávalo,že aspoň akční skákalo.Mě to nikdy neskákalo,ale toto je katastrofa,A proč nepíšu třeba z druhé na čtvrtou ..atd? to neznám.... :)
     
    -jujula-, hviezdička a monsaf tohle ocenili.
  5. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Když dám šlechtění a zapomenu dát parfém, už nejde dát dodatečně?


    Děkuju za radu.
     
    Naposledy upraveno: 12/12/15
  6. Lazicka

    Lazicka Pisálek fóra

    Zatiaľ to vyzerá super :)
     
  7. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Hezký a úspěšný den všem :D včera jsem brblala že nejsou přeskoky a dnes úžas :D:D

    pes Sparky a tři obyč. - Agent 00K9


    pes Sparky a tři obyč. - Sheila Inu


    pes Sparky a tři obyč. - už jen genetika to by už bylo mooooooc:inlove::D:D:D:D
     
    skalara.v, kiki2305 a kkunesovak tohle ocenili.
  8. Sirriel

    Sirriel Pisálek fóra

    Ahoj,
    tak nový domeček je docela fajn. Mě se to sekalo i před tím, takže žádná změna, a alespoň nemusím překlikávat mezi domkama. Ale zajímalo by mě, jestli s domkem předělali BB? Padla mi jen genetika a to kromě jednoho jen po jednom zvířeti (dřív byli alespoň 2) a jednou (z asi 30) 3xgenetika. Jinak se mi jen vrací základ. A to mám i runu. Tak nevím. Jestli to takhle půjde dál, tak už ani ten domek nebudu potřebovat.
     
  9. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Milena1952
    jde doplnit , musíš kliknout myslím na přehled, kde můžeš doplnit do každého domku zvlášť parfém. Musíš kliknout na řádek a vpravo pod domkem máš zelené tlačítko doplnit parfém.
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, díky, ale rozdíl bude asi v tom, že ty máš koupený kombajn a já klikám ručně ,-)
    tak mi nejde odklikat domky jako dřív (jednotlivě řádek za sebou) a výsledek se ukázal najednou na jedné tabuli, teď klik= cedule(na ni zase klik) pak další řádek....

    Jinak se BB nedivím, já takhle hraji pořád (bez přeskoků) tak si taky užijte :p
     
    Naposledy upraveno: 12/12/15
  11. lollo791

    lollo791 Zelenáč fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    súhlasím, je to veľmi zdĺhavé a na nerv odklikávať po jednom riadku......vtedy to šlo rýchlejšie :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/12/15
    Pitrýsek47 a -jujula- tohle ocenili.
  12. .Farmerik.

    .Farmerik. Pisálek fóra

    Ten zber je teraz skutočne otrasný. Zberať to po jednom riadku a ešte zakaždým to potvrdiť, to sa človek nakliká a prestáva ma to baviť. S kombajnom je to super, takže sa zas raz potvrdilo že ide len o to ako z nás vytiahnuť čo najviac peňazí. Ak to pôjde takto ďalej, tak stratia aj tých hráčov, ktorí sa občas rozhodli nejaké to euro do hry vraziť.
     
    honzi, -jujula- a .Večernice. tohle ocenili.
  13. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    Ahoj,
    Je nějaké upozornění, že skončilo šlechtění? musím furt kontrolovat čas.při starém provedení, vyskočila tabulka.
     
  14. Plea

    Plea Pilný autor

    10 sobů jsem sklízela 9min:mad:
    Některé změny mne akorát tak vytočí, kdyby raději pracovali na novinkách, než předělávali staré věci. Za mne palec dolů, hrůza.
     
    honzi tohle ocenil(a).
  15. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj LoryM,

    Odpoveď na tvoju otázku máš - pozri tu.
     
  16. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Mno, laguje to o 100 péro. Doporučuji, ne F5, ale restart hry. Na chvíli to pomůže. Teda, tohle se RT fakt povedlo! Parfémy spotřebovány za chvíli a tak nakupuju. Majitelé hry budou mít bohatého Ježíška....sapristy, kdo vlastně naděluje v Německu. Děda Mráz to určitě není, Ježíšek-to je taky hloupost, Santa je v Americe. Nikdo nezbyl-> zbyl jenom Drtivá Pěst Old Shaterhad . Chudáci Němci, tu nadílku jim nezávidím:oops:
     
    lucie1978 tohle ocenil(a).
  17. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    ahoj, přišla jsem po 2 dnech na farmu, snažím se dát šlechtění, ale mám ho jen za 2 floreny jeden, tak to má být?SK mám a nevím jak na to.Díky za pomoc a radu
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj bodlinkaMici,

    pokud myslíš toto [​IMG] tak to nejsou 2 Fl, ale 2 superkrmiva.
     
  19. kocúrMuro

    kocúrMuro Perspektivní autor

    Ja si našlachtím ale len na chlieviky prípadne do výrobien akciu nerobím škoda šľachtencov radšej si ich našetrím pomaličky xD
     
  20. hanči56

    hanči56 Pisálek fóra

    No-to nové šlechtění-děs a běs!!!!!Nedala jsem parfém(hlava děravá)a dodávala růčo fůčo-na 60 chlívků.Než jsem dodělala poslední,tak ty první už byly hotvý a při té dnešní rychlosti hry to opravdu stálo za to.A co se akce týče,mám stonek a úplně prázdnou stodolu.Došlo i SK a přeskoky jako by BB nebylo,samá genetika.To šlechtění je horší a horší,když už nestačí ani 600SK na pořádný přeskok a stále se vrací základní zvířat,tak nevím jestli ještě vůbec šlechtit.H.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.