Zpětná vazba Nový způsob chovu zvířat / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: no nic moc, sice to ušetří místo na farmě, ale nějak mne to nenadchlo a ještě ten nepochopitelný povel Připravit!, když je už vše "hotové ke sklizni", pořád očekávám, že přijde ještě Pozor! a Teď! ... patrně by tam mělo být asi Hotovo! nebo Připraveno!
     
  2. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    [​IMG]

    Ještě mi to nedalo - když mousicka vložila obrázek, tak vidím, že slováci mají lepšího překladatele - my češi máme taky třeba došlechtěno, a přitom je tu "připravit! pozór teď "! To mi tak nějak evokuje start :)
    A domeček má mousicka s označením na sklizeň.
    Vím že jsou nějaké chyby hlášené, nevím přesně jaké, ale šedý domek při dokončení šlechtění máte taky někdo?

    EDIT: tak to jsem se trefila přesně s Medvánkem !
     
  3. silviec

    silviec Mistr fóra

    Vyzkouseno ,MINUS, tod vse, to p,,s,,r,,l,,,

    svet je o penezich vsichni vime,ale s ROZUMEM ,
     
  4. JáJůJá

    JáJůJá Rádoby autor

    Takže jsem se lopotně dostala k cirkusové opici, skoro 1000 SK v tahu a dost kříženců jsem dokupovala abych to urychlila, ale minimum přeskoků, většinou genetika, růžové opice sice mám ale ani mě to netěší, je to fakt běs. Těm co to ještě nevzdali držím palce.
     
    skalara.v, babako a maja.rada tohle ocenili.
  5. Margziam

    Margziam Stará škola

    Děkuju, opravdu jsem si toho nápisu nahoře nevšimla. :oops: Hledala jsem tam zvířata, vonítka, SK a další potřebné k tomu šlechtění. A ta tlustá žlutá písmenka mi při tom mém hledání splývala jako nějaký ornament v horním zeleném pásku té tabulky..
    Asi ten tvůrce hry neví, jak vypadá česká ohrada.. já mám slovo "ohrada" spojené s dřevěným plotem kolem dokola volné plochy, bez střechy a bez zdí...
    Vidím, že to máš těžký i v tomto.. I z tohoto důvodu bych moda dělat nemohla, ani kdybych byly zdravá jako řípa...
    Tak dobrou noc..:(:cry:
     
    tydýtková a babako tohle ocenili.
  6. animam76

    animam76 Zelenáč fóra

    dobrý pokus jak z lidí vytahat peníze. Starému produktu dáme nový kabátek a lidi se zblázní a budou nakupovat. Na takovýto BB nemusím plácat SK , takové šlechtění můžu udělat kdykoliv.
     
    Janké861, ldivacka a anvan tohle ocenili.
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Nikdy jsem si nestěžovala na překopání farmy při BB a tak mohu konstatovat že je to takové divné ,moc rychlé i ten vztek z toho,že mi to nepřeskočí ob 2 ale jen geneticky mě hned přejde,chybí mi pohled na zvířátka v tulidomcích.No nic skončím ,genetikou mohu šlechtit kdykoli:-(
     
    Janké861 a anvan tohle ocenili.
  8. -Laduš-

    -Laduš- Pisálek fóra

    Mě se nové šlechtění určitě líbí, ušetří to místo a bourání farmy, jen jsou tam teda nešťastná "hesla" a taky za mě dost mínus že se nedá sklízet více šlechtěnců najednou. U normálního šlechtění jsem vždycky poklapala ty 4 a chvilku čekala, tady musím každý zvlášť a to je fakt opruz. Jinak mi nnepříjde, že by nový šlechtitelský koutek registroval BB, už jsem sklidila přes 100 mutantků a nic :(
     
    .Večernice., ldivacka a anvan tohle ocenili.
  9. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Dobré ráno,tak jsem si vyzkoušela na úkolu,který jsem zvládla komlet nové šlechtění.Jsem velmi spokojená je přehledné,rychlé,nezabírá místo na ploše a ubylo to časté klikání.Krmivo a parfémy jsou pěkně vidět takže je vidět jak ubývají.....RT chválím .....povedlo se,pro mě skvělé šlechtění :) ;)
     
  10. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    Je to super,to se povedlo---
     
    mirae a farmaEviky tohle ocenili.
  11. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    [​IMG]
    Systém je dobrý.
    Ale už som chcel nadávať že žiadne preskoky,a zrazu toto
    zo základných.​
     
  12. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Včera ze základu oslí král a dnes ráno opět ze základu líbající ryba. Mně se to šlechtění snad začne ještě líbit.

    S novým způsobem šlechtění jsem spokojená, je to rychlé, přehledné. S vkládáním parfémů nemám problém, v okně to jde pěkně za sebou - nejdřív počet tulislotů, pak parfémy, teprve pod nimi je zahájení šlechtění. Na parfémy se nemusí ani klikat, jednou navolený počet zůstane i pro další sloty. Stačí jen pohledem zkontrolovat tabulku pod domkem vpravo. Používám kombajn.
     
  13. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Baráček je dobrej, nemusím nic bourat, ale BB stojí za starou bačkoru, dala jsem asi 15xryby a přeskok jen 4x na duhovou, jinak samý klauník, dost smutný!!!:sleepy:
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  14. Lucye632

    Lucye632 Perspektivní autor

    Hmmmmm. Nějak se mi s novým způsobem vytratila ta romantika a nostalgie......
    No, co to kecám. Ta už se vytratila dávno.
    Na druhou stranu jsem posledních několik BB šlechtila spíše sporadicky pro nedostatek času. Tento nový způsob mě tedy vlastně vyhovuje.
    Zase na druhou stranu předešlý způsob mi ten BBmácký neúspěch dávkoval postupně. Při tomto novém způsobu je mi naservírován hned a ještě se z něj kouří.
     
  15. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    Přeskoky nehodnotím, ale za mě má nové šlechtění obrovský palec nahoru! Neřeším, jestli to se nebo ono má nebo nemá pojmenovat jinak, pro mě je podstatné, že se neuklikám k smrti. Je to velmi intuitivní a jde to krásně od ruky. Tomu říkám herní komfort. Jsem nejen spokojená, ale přímo nadšená.

    Edit: Tak ne, přece jen něco k přeskokům. Teď v jedné kompletní várce ze základních slepic rovnou jedna duhová a jedna polévková, z jedné čtveřice větrných jedna duhová a jedna polévková naráz. Takže i přeskoky se dějí, ne že ne. :)
     
    Naposledy upraveno: 12/12/15
    tydýtková a -Kuteno- tohle ocenili.
  16. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    S novým šlechtěním jsem spokojená, povedlo se to a pokud jsou tam nějaké mouchy, já jsem je nehledala! Určitě to ušetřilo čas a moc se mi líbí, že nemusím nic bourat! Všem přeji příjemný víkend se stříbrnou nedělí!;););)
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Přesně tak, žádné bourání, žádné zabírání místa na ploše, ovládání pohodlné a jasné - tímto děkuji také moderátorům za přehledné vysvětlení - a hromada slotů. Říct, že jsem spokojená, to by bylo hodně málo, považuji to za skvělý krok.:)
    Mimochodem, nepochopila jsem, jak se tu hovořilo o tom, že parfémy se musí dodat ihned, pak že to nejde. Asi šlo jen o nějakou počáteční chybku, že? Dodávat parfémy jde přeci kdykoliv.
    EDIT: Aha, díky Pitrýsku.
     
    Naposledy upraveno: 12/12/15
    mirae a tydýtková tohle ocenili.
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, teď už jde dodávat parfémy kdykoliv, dodatečně byla funkce přidána
    Edit: za málo ,-)
    Dobré je, že parfémy stačí zadat jednou a automaticky se zobrazují, jen sklizeň je na nic, odklikávat sice jednotlivě, ale cedule by mohla vyskočit souhrnná jako dřív (nebo jsem něco ještě nevychytal) a ne u každého řádku zvlášť.
     
    Naposledy upraveno: 12/12/15
    .Večernice. a tydýtková tohle ocenili.
  19. misspacman008

    misspacman008 Rádoby autor

    Měla bych jen připomínku ke sklízení šlechtěnců. Bylo by přínosné, kdyby se dali sklidit např. dva, tři šlechtěnci najednou. Pokud mám například 20 šlechtících domečků, tak následené odklikávání 20 okének je trochu úmorné.
     
    .Večernice. tohle ocenil(a).
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som si dal do domčúrikov ešte sobíkov a som spokojný ako mi padajú čo o tých starších zvieratkách hovoriť nemusím ryby,osly,kačky,ovce,netopiere a ťavy iba genetika u sobíkov z obyčajných ako včera anjeliky.Tak nechám staré zvieratká na budúce možno ich pár skúsim.
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.