Nový vzhled herního rámečku

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem pajda361, 5/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se Vám nový vzhled rámečku?

Anketa uzavřena 4/12/16.
  1. Ano

    47.9%
  2. Ne

    52.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    jako fakt se s tím někdo crcal x hodin nebo i víc? je to jak vesnička pro plastové trpaslíky z polské lidové republiky xD
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    milé překvapení při přihlášení.Moc se mi rámeček a okolí líbí.Působí to na mě velmi pozitivně.Takže jsem pro ANO:inlove:
     
  3. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    Hezký den
    Ne nelíbí se mi je moc tmavý a pole vypadají menší.....
     
    vilm4 a petaM2001 tohle ocenili.
  4. evinana

    evinana Znalec fóra

    Ne, nelíbí se mi. Po přihlášení jsem až lekla co to je. Dala jsem tedy ne. Je to takové moc výrazné a bolí z toho oči. Teda alespoň mě. Je to tmavé, takové jako umělé, nehezké, ale zase si zvykneme jako na vše co bylo zbytečné. I tuto úpravu považuji za zbytečnou
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Asi přestanu hrát .... vůbec se mi to nehodí k nábytku o_O
     
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně přišlo, že ta tmavší barva ladí s podzimním obdobím (a dneska jsem venku pěkně profoukla, takže to ladí i s mojí současnou náladou -.-:p) a tak jsem dala ano. Ale upřímně řečeno, je mi to spíš jedno ;)

    Mimochodem, jestli RT chtělo změnit rámeček, měli oslovit Bagíru. Koukněte na ten rámeček kolem mého podpisu a i dalších podpisů :)
     
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    RT si z nás prostě dělá (slušně řečeno) legraci - ale nejhorší je, že se tu marní mnoho času a peněz na ptákoviny, které nemají pro hru žádný význam (rámeček neovlivní chod hry, její hratelnost, apod., ale je to relativně jednoduché jak ukázat - my makáme, my se o vás staráme, tak mlčte a plaťte)
    a co se líbí či nelíbí - to je vysoce subjektivní - mě se to nelíbí, čiší z toho na sto honů umělina a levný plast
     
  8. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Zdravím... rámeček se mi nelíbí ten původní byl lepší lépe se k naší farmě hodil.Měl barvu pův.dřeva tenhle je moc tmavý a vypadá dost
    uměle.Není to dobré pro oči.
     
  9. doben

    doben Ikona fóra

    Okolí rámečku je pěkné, ale samotný rámeček se mi vůbec nelíbí, takže jsem dal NE.
     
  10. Magduška56

    Magduška56 Rádoby autor

    Pekný deň všetkým mne sa to páči a trochu zmeny neuškodí ,tak prajem všetkým pekne farmarčenie
     
    vilm4 a petaM2001 tohle ocenili.
  11. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Já jsem slepá jak důlní poník a tak mám farmu odshora dolů přesně roztáhlou na monitor - takže vidím akorát boční "trámky".
    V podstatě je mi to fuk, líbilo se mi, když se s akcemi měnilo pozadí - i když to nemělo vliv na hru, tak se mi to prostě a jednoduše líbilo.
    Taky nerozumím těm přesahům obilí a listů - jako jedna farma má uvnitř sebe rámeček a v tom je jiná farma?

    Jinak naprosto souhlasím s Casey27 a Medvánek, bbowling už stejně potřeboval obměnit nábytek, takže aspoň má inspiraci, do jakého tónu a stylu pokoj vyladit xD.
     
  12. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Nechci být škarohlíd, ale.. je to příšerný! :D
     
  13. janula2611

    janula2611 Zelenáč fóra

    Mne sa tá zmena celkom páči,neviem čo máte niektorí proti,treba raz za čas niečo vymeniť:)
     
    vilm4 a petaM2001 tohle ocenili.
  14. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Mně se taky nový rámeček nelíbí. Možná, že je to o zvyku, ale rámeček je moc tmavý a bije do očí, ale to už tady psala většina. Souhlasím s kiki2305.
     
  15. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    důležitá je farma(pole, stromy,zvířata) a rámeček to má doplňovat, ne být tím, co upoutá nejdřív
     
  16. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Rámeček je moc výrazný, odpoutává pozornost od hry a je to menší, moc se mi to nelíbí, možná kdyby byla světlejší barva ale takhle říkám NE.
     
  17. bill

    bill Pilný autor

    Užasne miesto ramikov nech robia dačo užitocne pre farmu na nejakom ramiku nežaleží snim statok nenakrmim peknu hru prajem:D:D:D
     
  18. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Přidávám se k ostatním, nejen že se mi rámeček vůbec nelíbí, považuji to za ztrátu času a energie. Někdo udělal něco jen proto, aby se zviditelnil. Jsou mnohem důležitější věci, na kterých by bylo potřeba zapracovat
     
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Nový rámeček působí nevzhledně uměle. Máme tady podzim a okrasy okolo rámečku jsou úplně mimo. Rozkvetlé kytičky a ohromné klasy...ty by snad už měly být ve stodole !!! Celkově se mi to nelíbí! Pěkný den! ;););)
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    - zmena pro zmenu?
    - mame se soustredit na obsah nebo obal?
    - ma RT nekoho s praxi koukanim na stejne veci cely hodiny a dny?
    - hraji to v RT delsi dobu nebo maji nahradni oci?

    Takze misto splyvaveho pozadi jsou rvavy ostry barvy, prace zbytecna, skvela pro desktop co zakryju 99% casu necim jinym, ale takhle jednoznacne skodliva zmena...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.