Nový úkol: Trendové opeření (5.9. - 11.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 1terulas1

    1terulas1 Pisálek fóra

    proč nejde sebrat " úrodu " ze stromů když tam u nich poletují ti ptáci ??????
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    1terulas1
    papoušky si můžeš vypnout - stačí kliknout na mýtině na ikonu akce Papouščí dýchýnek a kliknout v akčním okně na zatržítko

    [​IMG]

    Stejným způsobem si je pak zase zapneš, až je budeš chtít krmit.
     
  3. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    A já jsem tak šikovná - kombajnem jsem si sklidila s JC i dekorace před sklizením!!!:cry::cry:
    Krmení se tedy odkládá...
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    papoušek Petr byl 10x obdarován, činčila se připojila ke svým sestřičkám a teď je na řadě druhý papouch a pak se uvidí :)

    Edit - to patřilo k jiným papouchům, takže k tématu - chybí větvičky, jde to pomalu, z akční to moc nepadá :sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 6/9/19
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jsem prostěěě nejlepčííííííí už mám hotovou celou dvojku xDxDxDxD:cry::cry::cry::cry:
     
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tuto akci jsem zcela ignoroval a díky tomu mám splněný další 2 úkoly v družstvu.
    Více takových akcí a já snad ty úkoly nakonec splním všechny :p
     
  7. alenal

    alenal Stálice fóra

    padají vám větvičky? Mě moc ne takhle to nedodělám
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  8. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    alenal: mám na Baha jenom chlévy kvůli bobkům a ze zvířátek to padá docela dobře tj.1 větvička ze stáje nad 10 hodin a u papoušků míň, ale zase je víckrát otočíš.Ale stejně to jde pomalu.Z dlouhodobek to byla slabota.

    Stav: 1+2 hotové, stříbrné u 3+4, zlatý u 5
     
    Naposledy upraveno: 8/9/19
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    alenal: Buď v klidu, skoro nikomu....
    1 a 2 druhý komplet, u třetího stříbrný... Počty větví, co chtějí jsou šílený... na zlatý chybí 56 větví.. díky dekorkám pro papouchy se ubírají výběhy a tím i padátka....
     
    jindrasofr, evainfo a zahradnice4 tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Papoušek jako papoušek, napíšu to sem. Když potřebují tolik dodávek a dekorací tak bych bral dekorace menší na pole 1x2 a ne 2x2. Jsou hezké, ale dobré tak do lišty. Není místo.
     
    GordonSargent, jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak dekorka by byla, ale nejak ji nechavam v inventari... je dobra, jenze stale mi pribyvaji vynosove dekorky z kola stesti a tak prakticky uz nejde nechavat tam ty co nemaji extra bonus... ale stale jedu horky prameny, tak se na Hod na terc mozna na cas dostane :)
    Nizsi ukoly delam asi ty na zlaty banany, uvidime jak budou vetvicky padat...
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem si splnila všechny stříbrné úkoly 1-4 a teď plním jen pětku na dekorku. Do získání chybí 216 větví. Nostres 8) Pak se vrátím asi ke čtyřce, je tam SK.
     
    jindrasofr, babako a evainfo tohle ocenili.
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou neděli s opeřenci :) jsem u diamantu 4/5 ale padá to všelijak, že jdu raději na pátý úkol, kde to chce ještě 852 větviček a potom se vrátím - možná xD na baha je stévie na dvě sklizně za den, pár stromků a dva hangáry. Akce jsou vážně moc hezké, ale ta zvyšovaná náročnost a ještě utáhnuté padání začíná i mě trošku odrazovat, no teď tam tu dekorku přece nenechám :p tak se držme.
     
    jindrasofr, Plea a Y_n_O tohle ocenili.
  14. Plea

    Plea Pilný autor

    Dohrabala jsem se dneska k dekoraci a vyberu si ještě nějaké bonusy, ale větvičky mi moc nepadají, jde to pomalu a pochybuji, že úkol splním celý, což bude po dlouhé době asi poprvé. Tak mne napadlo jestli RT trošku neutáhl kohoutky..
     
    Naposledy upraveno: 8/9/19
    jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  15. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já udělala všechny stříbrné a 5 celou ted jsem u 3 zlato hotové možná zítra i to poslední u 3 jinak konec o nic nejde tady
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  16. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) No koneeeeeeeeečččččnnněě. 8)

    [​IMG]

    Bez hodnocení.
     
    Honzulka05, zahradnice4 a davidson00 tohle ocenili.
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Noo, páté úkoly nesplním ... prostě to nenpadá.
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ufff, tak kompletni a hotovo... no druhy papouskovsky ukol splnen, ten treti sice taky, ale mam jeste polozene dekorky...
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  19. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Tak to bylo o fous. [​IMG]
     
    Honzulka05 a satelit tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem si došla pro dekorku a vrátila se pro SK. Zbytek je mi šumák 8) Na skladě mám 64 větví, škoda, že nejdou rozposlat.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.