Nový úkol: Trénink na Septemberfest (15.9. - 19.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Mám hotovo, opičáci hrají, na noc jsem místo zelí pěstované už do stodoly dala dlouhodobku a přes den dám zase zelí, abych něco připravila, když nám zůstává. Zatím dobré, jsem zvědavá na pokračování.
     
    dasa1143 a danielka0000 tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já to snad stihnu, i když s odřenými ušmami xD Začala jsem o den později, bonus +1 byl jeden, superko už spořím na hlavní festival... Když nestihnu a nebudou všechny záclony, budu se asi muset víc snažit v hlavní hře. Co už, není furt svátek... xD
     
    dasa1143, Pitrýsek47 a milanvj tohle ocenili.
  3. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Zítra se přinutím do toho ananasu a bude snad hotovo.
    Dobrou noc všem.
     
    Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  4. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    no, tak já z těch 5 ks tedy něco rozpěstuju.
    Aspoň ať mám dekorku.
    Ale upgrady fakt ne. To bych musela na Hlavní ploše Zelí...
    ...a ani nevím, jestli budu mít zítra v terénu wifi.
    Dnes a včera byla, a tak se mi asi podaří dokončit celou akci na Baha, kterou jsem si vybrala.
     
    Y_n_O a dasa1143 tohle ocenili.
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    chybí časovka na 2250 ananasu a 2000 zelí... to asi zítra zvládnu :)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Žádný kvalt, vidličky a nože jsou padátka tak na co závěsy? Jedině aby byl opičák krásnější ,-)). Z bedny to není velké terno. Viz Septemberfest.
    Já tady blbnu s ananasem, že jsem se na to raz dva tři.
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, já jsem s ananasem nezačala, zatím tkám koberce, tak se na to taky rači raz dva tři xD
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Splněno,dotrénováno 8)

    [​IMG]
     
    Honzulka05, Apachie1 a Y_n_O tohle ocenili.
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Trénink hotov už včera, Díky tomu, že jsem lvl 220 a točím kolo na růžovky, podařilo se mi vytočit asi 5x +1ks do stodoly, tak to dost pomohlo, hlavně při časovkách.
     
    evainfo, GordonSargent a Y_n_O tohle ocenili.
  10. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, úkol trénink ukončen, ještě je relativně dostatek času. Nasazen na dekorku poslední uprag, zítra uvidím po začátku nové akce kolik vypadne padátek. Přeji příjemný den
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Když se občas ptám syna, co dělá vnučka, odpovídá jedním slovem: Kraví. Tak to má po babičce, já teď kravila, že se z toho nevymotám. Dělám časovku chmel - zapnu stopky, sklidím, jdu sít - nemám chmel. Koupím, zaseju - nemám vodu. Koupím, pokropím, nemám hnůj. Koupím... jo houby, prchy došly. A jeden pokus v pytli. Fakt, když jsem ráno hlásala, že na to hodím bobek, měla jsem to i dodržet.
    P.S. Při následujícím pokusu jsem místo chmele zasela pampelišku....
     
    Naposledy upraveno: 18/9/19
  12. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Hm,tak to nic není,oproti tomu ,co jsem spáchala já :( Furt jsem měla čas a pěstovala jen zelí,snad ho mám dost na úkoly,ale dnes jsem chtěla začít dělat ty časovky,že snad stihnu.Chmel jsem zasela,jenže já trubka dala večer časovku na úkol skrz Křišť.vodopády a vůbec mě nedošlo,že 2 časovky zapnout nepůjdou zároveň .Zrušit asi taky nejde,což je teda fakt na houby.Tím pádem nemůžu plnit nic,mě to prostě nedocvaklo...
    Časovka na Křišť.vodop. běží ještě 12h,akční úkol končí za 9h.Ještě je ve mě malinkaťoulinká kapka naděje,že mě třeba někdo z vás potěší a napíše,že s tím jde něco udělat,kéž by :) Asi těžko,že ? Chjooooo jsem tomu dalaaaaa :cry:Hlavně,že mám zelí


    Edit : Skali moc děkuju,asi jsem slepoň,tlačítko je červený,ale v Družstvu,nikoli v infookně,kde jsem ho hledala. Tak přece jen mám štěstí a splním snad :)
     
    Naposledy upraveno: 19/9/19
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jesterka74 - ahoj, já mám teda všechny časovky v družstvu hotové, takže nekouknu, ale ve FAQ se píše, že časový úkol jde zrušit ;)
    Plnění úkolů s časovým limitem
     
    jesterka74 tohle ocenil(a).
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Určitě jde časový úkol zrušit,:) dělala jsem to mnohokrát u úkolů do družstva a teď jsem to vyzkoušela na vedlejší a tam, kde se úkol otevírá, tak se tam klikne znovu a je tam "Zrušit"
    :p:music:
     
    Naposledy upraveno: 20/9/19
    jesterka74 tohle ocenil(a).
  15. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Ještěrko jde zrušit já ho jednou zrušila už ho mám hotový, ale když se podíváš tak tam máš zrušit myslím že je to červeně. Jinak mě stačila na na ty poslední časovky 1 sklizeň nachystala jsem chmel když byl zralý odlikla jsem časovku , když jsem použila tropic koláda + 3 a čololádový croissant
     
    kaolín11 a jesterka74 tohle ocenili.
  16. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    17 min. před koncem,mám hotovoooooooo :inlove::inlove:

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 19/9/19
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    jesterka74: Gratuluji!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.