Nový úkol: Trénink na Septemberfest (15.9. - 19.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak časovky splněny, ještě napěstovat ananas do úkolů a hafo zelího. V této akci mi žádný bonus z KŠ nepadl, i když jsem se snažila a protočila hromadu lístků. Všimla jsem si, že mi ty bonusy padají ob akci, tak zase v příští akci si snad nějaký bonus vytočím.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Souhlasím s ju.no :)
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jak se tak znám, souvisí to s tím, jestli se mi podaří dekoraci získat (a upgradovat) nebo ne:p.
    Pokud ano, potřeba nebude a příbory se na nás budou valit ze všech stran. Jestli ale ne, budou příbory silně nedostatkové nebo je bude možné získat jen za reálnou měnu xD
     
    Xenie6161, radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  4. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    doufám, že jsem dobře četl FAQ. Bednu pro Septemberfest bude dávat samotná dekorka. Upgrade nebude dávat více beden. Takže kdo chce mít nějaký klid do příští akce, tak mu stačí samotná dekorka -což není problém získat.
     
    k.vitek, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    V tom bych chtěl mít taky jasno. Stačí mi k nastávajícímu Septemberfestu a ke štěstí pouze samotná dekorace? Ke štěstí určitě. Pak je tam bedna = jiný zisk.
    Nějaké další návleky pro opičáky se mi nechce plnit ,-)).
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Děcka, se závěry ohledně upgradů a beden ještě chvilku počkejte. Ověřujeme, jak je to ;)
     
    radyn.m, Y_n_O a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  7. zina

    zina Perspektivní autor

    Podľa zahraničných FAQ:

    [​IMG]
    bez záruky

    Doplnenie: zisk - Debny Septemberfestu II budu iba v dňoch 19.9. až 25.9.
     
    Naposledy upraveno: 16/9/19
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no spíš by se mělo zjistit a předem říct k čemu nám pak ta dekorace bude. Takto to vypadá, že to nemohu ponechat náhodě, abych pak později nelitovala. :)

    [​IMG]
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, správný přístup xD Nenechávej to náhodě, protože zina má zřejmě pravdu; bylo by divné, kdyby poláci, maďaři nebo angláni (na jiná fóra se mi nechtělo klikat, na tyhle mám uložené odkazy 8)) dostali špatné informace a my ty správné...

    EDIT: mne by to ani nenapadlo, jako vždycky můj vnitřní sběratel velel úkol dokončit, tak bych vlastně byla divizna po sklízení xD
     
    Naposledy upraveno: 16/9/19
    GordonSargent a anickamalirka tohle ocenili.
  10. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tož já už od rána hotovo, dekorku upnutou na max.
    Jak jsem psala miluju tyhle akce s časovkami
    zítra ráno první sklizen beden na ten fest :D

    jinak zelí točím dále,
    jelikož zůstane ve hře ;)
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak casovy ukoly hotovy, +1 pomohlo... akorat jsem dal SH protoze jaksi dva casovy ukoly nespustim a bonus byl na 6 hodin, ale jen na jednu plochu a tak v pohode... ted jen cekat na akcni kytku, az se dostanu k dekorce a upgradu...
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tak teď jsem zmatená jak Goro před Tokyem - plně upgradovaný opičák už dává 2 bedny septemberfestu - vypadly mi z nich BZ ... to je dobře nebo špatně? :oops:

    Edit - asi dobře, jsou to bedny Septembetfest I, bedny s příbory budou asi až od toho 19.9.
     
    radyn.m a Y_n_O tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Goro? Jé, spřízněná duše.

    Njn, zřejmě jsme nezajímavá zóna a dostali jsme (tedy naše vedení) neúplné informace jen k té důležitější padací části...

    EDIT: njn, ale původně jsme v FAQ měli jen po jedné bedně na příbory u všech upgradů.
     
    Naposledy upraveno: 17/9/19
    Medvánek tohle ocenil(a).
  14. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    No vůbec nechápu proč se nešlo v neděli dostat okolo 10-11h do družstva, ani přes časomíru na spuštění časového úkolu: pokud byl člověk na tabletu a jel přes Android.
    časovky jsem dodělala včera. A dneska asi dorazím to zelí.

    jestli jo , nebo ne jsem se moc nerozhodovala. RT je záludné. Co se zdá zbytečné, časem člověk zjistí, že ještě že to má.
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Komplet hotovo - jupíííí :p
    Ráno jsem dělala časovky a jak mne nebaví, tak tentokrát mne moc bavily, bo v tom bylo spoustu adrenalinu :p, udělala jsem i jednu chybičku, bo jsem na jedno pole nedala SH, tak jsem čekala na další sklizeň, a aspoň z jednoho pole něco přibylo do stodoly. Měla jsem 9 rostlin z jednoho minipolíčka, bo jsem pustila 2 Jacky a vytočila jsem si +1 na 6 hodin a tak jsem to dala na pouhé dvě sklizně

    :music:
     
    Naposledy upraveno: 17/9/19
    ťuhýk tohle ocenil(a).
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Časovky splněny včera!:) Ale byl to horor.Na bahamce jsem na jednu plochu místo ananasu švihnul sladký brambory a zjistil to až při plnění časovky!:wuerg: Kvůli tomu jsem měl přezrálej chmel na farmě.:cry: A dostat se na mobilu do družstva ,to teda byla katastrofa.:eek:
    Nyní dopěstovávám zelí na poslední upgrade.:)
     
    GordonSargent, davidson00 a dasa1143 tohle ocenili.
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak se srandovně - už napotřetí snažím splnit diamant pšenice. Vždycky se to ve finále nějak poondí. Buď telefon nebo neodmítnutelná návštěva nčbío prostě zapomenu- Už mě to začíná štvát.-.-
    Čtvrtý pokus se nerpovedl: Spadla síť.
    Asi změním nick.
     
    Naposledy upraveno: 17/9/19
  18. vladca

    vladca Stará škola

    o dve hoďky posledný zber kapusty a ananásu (kupovať ho nemienim za 1000+ KR) a hotovo ...
    včera KŠ dalo 100%, tak som ráno skončil palác a na obed bude už aj tréning za mnou
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj děcka,
    počet bedýnek Septemberfestu II z upgradované opičí dekorace je už ve FAQ k akci opraven. Tak šupšup do družstva a vyzobat upgrady, bo u nich bude zisk těchto beden opravdu vyšší.
    Ať se daří ;)
     
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak na Septemberfest mám natrénováno...
    [​IMG]
    ...teď ještě najít, kam že jsem to usadil tu dekoraci na bedny či bednu (?),
    abych i poslední upgrade
    uložil tam, kam patří...
    za rok, za dva nebo za tři

    budu rád, že ho mááám... (převzato od Semaforu)

    Všem přeji hodně štěstí a hodně přírůstků nejen akční plodiny...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.