Nový úkol: Trénink na Septemberfest (15.9. - 19.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jaký zítřajší začátek? Já ten dnešní prošvihla!
     
    jirinasinova198 a betynka2005 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem zvolila jinou taktiku: zítra pěstuji zelí a na dalších dvou expertní do družstva, totiž druhý Jack, kterého jsem vytáhla, bude zralý až v průběhu zítřejšího dne. Tak to nechám uležet a zatím se napěstuje zelí do dalších úkolů, bude ho třeba ještě hodně moc, ani se mi nechce věřit, že to za ty 4 či 5 dní? zvládnu. Časovky tudíž pojedu až pozítří v průběhu dopoledne - nakonec jsem zvolila hned ráno, kvůli Jackovi - a mohlo by to odsejpat, budu na to připravená a použiji na normální plodiny i SH, kterého je naštěstí dostatek nastřádáno, zuzi budu šetřit na nejhorší, jen kdyby se to bez něj nedalo zvládnout. Znamená to též uvolnění všech možných ploch a to od stromů a zvířat, komplet. Tak snad to vyjde
    o_O:music::p
     
    Naposledy upraveno: 15/9/19
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak to je ono, diky, ale skusim to az na to budu mit cas, ted musim pockat na akcni abych se k tomu ananasu dostal :)
     
    jirinasinova198, davidson00 a Skali tohle ocenili.
  4. alloha8

    alloha8 Perspektivní autor

    Tak a hotovo. Párkrát jsem si vytočila 100% do stodoly, tak to šlo rychle:D
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja ešte 1 x otočím kapustu.Podarilo sa mi vytočiť 200% úroda+bonus a ešte +1 do stodoly.Dnes limit urobený a zajtra budem pokračovať sadiť chmeľ bude aspoň na pivo:D;);).A na Baha ananás potom to tam všetko mrsknem a bude vymaľované.
     
  6. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    jedná technická ty časové ukoly na farmě se musí pěstovat pouze na hlavní nebo to jde i na ostatních plochách
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - odstraň ze svého obrázku v avataru ten odkaz na stránky hud. skupiny.
    Už jsem ti psala ZDE (klikni)

    Odpověď na svou otázku najdeš ZDE (klikni) (přísp. č. 50)
     
  8. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Skali

    *** odstraněna zbytečná citace. Skali

    takže obrázek mužu mít ale bez odkazu ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/9/19
  9. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Do diamantového slotu dej Tropic coladu - ta přidá 1 ks pouze na všechny Ostatní plodiny, pro zrychlení je jen kouzelný lektvar do stříbrného slotu.
    Těch 19 polí myslíš velkých polí 2x2? Pokud ano, tak to je 76 pidipolíček x5 = 380. Časovku spustíš až bude ananas zralý a stihneš ho pouze 1x otočit. Celkem získáš 760 ks. Takže dáš pouze úkol 1.
    Ještě by šla využít pohopole, ale nevím, jaký jsi level? A máš nějaké SH?
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - ano, v obrázku nesmí být odkaz na cizí stránky.

    Jinak ještě pozor na používání tlačítka "odpovědět" - pokud reaguješ na příspěvek přímo nad tvým, tak začni psát normálně do prázdného příspěvku a dotyčného jenom oslov. Pokud v tomto případě použiješ "odpovědět", nakopíruje se citace toho příspěvku na který reaguješ, což je nežádoucí ( kvůli zahlcování fóra). Musel bys tu citaci odmazat (udělala jsem to za tebe).
    Toto tlačítko je dobré použít třeba v případě, že chceš reagovat na starší příspěvek - např. na předchozí straně.
    Děkuji a hezký večer
     
    jesterka74 tohle ocenil(a).
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Boha, dneska v podvečerje to na mně nějak vyšší dívčí. Končím u pšenice a zítra nastuduju dochucovadla.
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    poslední úkol s ananasem mi o pár kousků nevyšel, tak ho dorazím zítra, jinak vše hotovo a opičák už ladí nástroje xD
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky mám opičáka na ploše, tak část úkolu splněná :p
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    By mně tedy zajímalo,jestli Opičí hudebník dává nějakou bednu?!? Podle FAQ ano,ale ve hře to bude asi úplně jinak,bo mně to ukazuje po najetí myší na dekorku,že dává jen BZ!o_O
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    kaolín11 - ahoj, dle FAO bude dávat zisk bedny až do 19.9.2019 až začne akce
     
    evainfo a jesterka74 tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak to sem přehlíd!Moc díky!;)
     
    evainfo, jesterka74 a davidson00 tohle ocenili.
  17. elen45

    elen45 Expert fóra

    že běží akce jsem si všimla až po 15 hodině a dnes se mi ještě podařilo plácnout všechno zelí do úkolu, takže začínám znova rozpěstovávat (nějak bylo, nějak bude)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Nakonec jsem neodolala...
    a splnila jsem úkoly 1/7 (stříbrný, zlatý i diamantový).
    Jen jako vzpomínku na časovky 8)
    Dál ani Ťuk... max. budu dohazovat těch 5 ks od systému. Ale pochybuju, že jich naházím 450 ks...


    EDIT:
    :-OOOO Jakou dekoraci? Ve FAQ k akci nikde nic nevidím... asi už jsem slepá :cry:


    EDIT2:
    8) jsem myslela, že jsme dostali automaticky... a ona je v odměnách v úkolu 2/7... tak nic, tam se nedostanu, protože jsem se rozhodla nepěstovat zelí :music:
     
    Naposledy upraveno: 16/9/19
  19. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tyhle provázaný akce se mi nelíbí,takže......odpočinek.Dodělám akci na Bahame a budu syslit do stodoly.Forota je páán
    ;)
     
  20. ju.no

    ju.no Perspektivní autor

    k.vitek: Hloupé je, že nevíme, jak bude vypadat ta navazující akce. Pokud bude dekorace po dobu akce dávat něco, co bude běžně vypadávat při sklizni, je zbytečná. Pokud by to mělo být tak, že dostaneš přesně odměřený počet něčeho z bedny, co bude klíčové pro dokončení příští akce, je důležité dekoraci nyní získat a upgradovat. Ještě máš čas zelí napěstovat.
     
    k.vitek a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.