Nový úkol: Trénink na Septemberfest (15.9. - 19.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký tréning všem, se nám to tedy rozjelo xD tak pšenice byla rychle hotová, po rozpěstování zelí a splněným prvním úkolem jsem už sklízela odpočítaný chmelík a hned nachystaný další. Další splněné stříbrné úkoly pomohli na sklizeň ananasu s časovkou. Chmel mám už taky hotový a na lesní jsem konečně vrátila obr, ať moc neotálí se zelenými kapkami :p tak teď už dodělat jen sklizeň posledního ananasu a zbývá jenom akční zelíčko. Hlavně nezapomínat střídat produkty ve slotech ... no, v tom mám už docela guláš a raději jsem si to napsala s vykřičníkem, co je k čemu :p A taky už vřeští moje slavná opičí kapela xD

    [​IMG]
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    acron - ahoj, uprav si, prosím, svůj podpis - max povolená výška i s textem je 200 px. Asi by stačilo odstranit ten prázdný řádek mezi motem a těmi dalšími řádky, nebo ty tři řádky s levely a trhem smrskni do jednoho. Také ty odkazy nikam nevedou...
    Děkuji

    rastaman19 - odstraň si ze svého avataru odkaz na stránky skupiny, je to proti pravidlům fóra.
    Děkuji


    1. Co je možné na herním fóru FARMERAMA CZ odkazovat?
    2. Co je zakázané na herním fóru FARMERAMA CZ odkazovat?

    Celé znění najdete zde: Uveřejnění externích informací, povolené odkazy
     
    acron tohle ocenil(a).
  3. jana.b27

    jana.b27 Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    ahoj,nějak mi to zase mozek nebere. Zasadila jsem akční zelí + super hnojivo+zuzino hnojivo,mám i MJS,takže jsem očekávala z 10 políček 70 kusů zelí. Výsledek byl ale 10 kusů a po aktualizaci mi naskočilo dalších 10 kusů.takže mám znovu zasazeno 20 kusů zelí + Zuzino hnojení,ukazatel je 7 kusů z malého políčka. Uvidím co vyleze.

    Tak po odhlášení a zpětném přihlášení+ aktualizace už je to v pořádku,připsáno 70 kusů zelí.

    *** sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/9/19
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Evainfo :) - sklízela jsi jednou nebo 2x každou plodinu? a používala jsi zuzino hnojivo či něco jiného na přidání plodin? a že jsi tak rychle hotová, tos to dávala vždy jen na 2 plochy? Trošku to osvětli prosím, ať vím, co mě zítra čeká, dnes už se do toho nepustím. A ty jsi asi jela akční na hlavní louce na 1x1 se superhnojivem, jinak to není možné udělat
    ;):p
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana.b27 - ahoj, nepiš více příspěvků pod sebe, jedná se o multipost. Pokud potřebuješ něco ještě připsat, použij u příspěvku možnost "upravit" - příspěvek se otevře a ty do něho můžeš dopsat, co potřebuješ.
    (příspěvky jsem ti sloučila)
    Děkuji

    jana.b27.png
     
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Mám pocit, že pohopole jsou až okolo 60-70 levelu. Ale jinak dobrý
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Sakra, zase... ty casovky nesnasim, takze je nedelam, no tady to bez nich moc nejde... takze znova 4 otocky psenice na omezene plose, doufam ze tentokrat se mi to konecne povede... s chmelem pockam az bude mezera na hlavni, ze nebude casove vyhodna akcni... ani +3 nebudu delat, to zase kvuli akcni na baha... a baha teda nevim - tam je neco na zisk ananasu nebo jen jeho zkraceni?
     
    Pitrýsek47 a Jonsdorf tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  9. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    ahoj chci se zeptat - plodiny pro časovky se teda do úkolů dají pěstovat kde všude? Pochopila jsem, že zelí jen na hlavní, ale myslela jsem, že to platí i pro pšenici a chmel. A kde pěstovat ananas?


    Edit
    Skali moc díky, škoda že jsem to nevěděla dřív, nevypatlala bych zbytečně zuzi na pšenici
     
    Naposledy upraveno: 15/9/19
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zoufálkov - ahoj, pouze akční zelí má omezení jen na hlavní louku. Ostatní běžné plodiny si pěstuj na všech plochách jako kdykoli jindy - mimo akci.
    Ananas pěstuj na plochách Baharamy - také jako kdykoli jindy.

    Edit: není zač, rádo se stalo
     
    Naposledy upraveno: 15/9/19
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no... a já už si plánovala jakou zásobu si udělám na ananasové pečivo:)
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nemohu se dostat z mobilu do družstva! Takhle asi jen tak nezačnu!:p
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Čím urychlím chmel? Bude mi chybět 1 minuta. SH už nemám:cry::(
     
  14. acron

    acron Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    Má někdo nějaký tip jak udělat tu časovku na ananasy? Mám jenom tu základní plochu, s tím že mi tam chybí poslední rozšíření...Vychází mi to tedy na nejakých 19 polí...Je nějaký "booster" na ty ananasy nebo tak? :) Diki.

    Voda/hnojivo nepostačí? :)

    *** sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/9/19
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Samozřejmě že ne, to bych se asi neptala
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dasa: mrkni na příspěvek č.23 od Apachie, jestli ti to pomůže

    acron: taky se podívej a uprav si příspěvky do jednoho jinak bude vykřičník a červený ,-)
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 a evainfo tohle ocenili.
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra


    Ahojky, dělala jsem nejdříve postupně stříbrné úkoly, ananas a chmel už nachystaný, měla jsem jednoho Jacka, v diamantu střídala tropic coladu, čoko crosant se zkracovadly na chmel a ananas, jen s vodou, hnojem a první časovku odpočítala potřebný počet. Hned sela a co mezi tím dozrávalo pustila další časovku. Akční na 2+1 s vodou, hnojem, SH a MJS. Teď už pomalu dopěstuji zelí s vodou a hnojem :).
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    dovolím si doplnit, každý do fag a do spižírny neleze:


    [​IMG] :)
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Díky, dala jsem oboje ale asi se musí dát před zasetím. Mám pořád 14 minut a potřebuji 13, končí mi totiž Jack:(;)
    než jsem to dopsala,už mám jasno.
    Tak jsem to stihla ale místo 1200 mám 1199:mad::Dto se fakt může stát jenom mě. Škoda že neumím udělat fotku a dát to sem;)
     
    Naposledy upraveno: 15/9/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.