Nový úkol: Trénink na Septemberfest (15.9. - 19.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No a já počkám na zítra, protože za chvíli musím do hajan, abych v práci v noci neusnula xD Časovky bytostně nesnáším, doteď nemám otevřenou poslední část vodopádů a úkoly v družstvu neplním obyčejné, natož časovky xD Tady se budu muset přemoct, protože farma to žádá a potřebuje xD Jestli bude pokračování stát za nic, tak se hóódně nasesouvám 8)
     
    anickamalirka tohle ocenil(a).
  2. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    zdravím moderátory a všechny, mam dotaz. Bude tato dekorace potřeba když bude pokračovaní na trening sempteberu ? díky
     
    Naposledy upraveno: 15/9/19
  3. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Malá pomůcka k akci pro začátečníky:
    Pšenice a chmel
    umístit (samozřejmě pokud tam nemáte drahou MJS a nemusíte sklízet akční) těsně před sklizní do:
    - diamantového slotu - čokoládový croissant + 3 ks na obilí - zvýšení výnosu (pšenice i chmel)
    - do zlatého slotu (pouze pro pšenici) - ovesný chléb + 1 ks - zvýšení výnosu

    - stříbrný slot pro zrychlení růstu obilí - sem umístit před zasetím:
    zázračná tinktura 4% + sérum štěstí 6%

    POZOR - vyšší výnos neplatí pro akční rostlinu a ost.!
     
  4. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    Zdravím všechny farmáře, prosím do jakého úkolu či akce jsou koberce na Baha, nikde jsem nenašla co s nimi. Děkuji za odpověď a omlouvám se, jestli to je hloupý dotaz ale někdy mám temno. Dík.
     
  5. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného oslovit. Děkuji Skali
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/9/19
  6. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    Díky, už se mi rozsvítilo, přeji pohodový den a veselé farmaření.
     
  7. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    veselafarmarka

    *** odstraněna zbytečná citace
    tobě taky :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/9/19
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Apachie: Nejen pro začátečníky. Já na tohle úplně zapomněla, takže díky :)
     
    Apachie1, maribeja a jindrasofr tohle ocenili.
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakonec jsem - zahradnice ;) - hlavní louku zbourala, abych mohla rozpěstovat, naštěstí co tam bylo, zrovna tolik nespěchá, i když je to velká škoda a ještě jsem zapoměla na vánočku a nevinnost vč. kaštanového řádku. Na ostatních loukách pojedu časovku a ve zbývajícím čase tam dám expertní, bo budu potřebovat delší čas na zelíčko - knedlo vepřo taky trvá dost dlouho uvařit
    :music::p
     
    zahradnice4, milanvj a maribeja tohle ocenili.
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    koukám jak puk ona je akce jdu študovat jestli se vůbec vyplatí
     
    evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  11. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Dobrý den,rozpěstovávám zelí,pšenici,chmel,ananás mám ve stodole,to ze stodoly nepůjde?,to musím všechno vypěstovat?Děkuji a zdravím.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Nejenže jsem si nevšimla,že akce už běží ,ale když už konečně sklízím tak zas zapomenu zapnout úkol ,tak znovuxD:oops:
     
    Apachie1 a evainfo tohle ocenili.
  13. acron

    acron Pisálek fóra

    Co jsem tak počítal, u pšenice by mělo stačit první plná farma komfortního pole, potom vyměň za klasiku pole, to dvakrát sklidíš. S ovesným chlebem se dostaneš na nějakých 3960 Kusů...a to ti stačí :)
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  14. raddre

    raddre Baron fóra

    tak na druhý pokus se mi diamantový slot pšenice podařil splnit, ono na jedné ploše rozpěstovávat zelí a zároveň sklízet na čas i když jde jen o pšenici moc reálné nebylo,teď už tam mám rozpěstované zelí a až ho trochu napěstuji do zásob,tak se pustím do chmelu, naštěstí se mi podařilo ve stejný čas nasadit zelí i kobercovou,takže si můžu u telky dát dvacet
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jaké bonusy? I na mojí farmě se spoustou stromů a rozpěstovaným zelím pšenice hotová, jen jsem ji zalil a MJS mám aktivovanou kvůli kobercům. Kdo má jenom pole je to pohoda i bez bonusů.
    Akorát jsem tu byl každou půl hodinu přišpendlený jako motýl :)to mě nebaví časovky, žerou čas.
     
    Naposledy upraveno: 15/9/19
    Apachie1, GordonSargent a evainfo tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj, nejspíš bude potřeba, vezmu-li v potaz, co nám tato dekorace dává a bude dávat
    bedna sept II.png

    Také ve FAQ k akci píšou toto: "Jedná se o úkol, ve kterém lze získat dekoraci a upgrady na ni, která vám usnadní plnění akce Septemberfest 2019."
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak úkol s pšenicí nebyl tak jednoduchý, jak původně vypadal o_O jelikož na hlavní louce byla akční, pěstovala jsem jen na dvou dalších a při 3 jsem musela bezpodmínečně použít zuzanu, ale zvládla jsem to. Příští budou ještě složitější, tak si to nechám na plná pole, až budu moci pěstovat na všech třech
    ;):p
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kulina1940 - ahoj, do úkolů, které musíme splnit v určitém časovém limitu (časovky), nelze dodávat ze stodoly. Tam se počítá jen to, co v časovém limitu sklidíš z pole.
    Nejlépe je zasít, nechat vyrůst, pak jít spustit úkol a po spuštění úkolu sklidit (a je-li potřeba, tak ještě znovu zasít a sklidit). Stejným stylem se plní v družstvu i časovky se zvěří, bo tak ti stačí jen polovina chlívků)
     
  19. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky ona ta akce běží už od 10 a já čekám až bude 14 hodin,no tak to je dobrýxD:cry:
     
    zahradnice4 a evainfo tohle ocenili.
  20. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Moc děkuji a zdravím.
     
    Skali tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.