Nový úkol: Rande s láhví (26.10. - 31.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    .mamaz. Do stromu se dá vložit, aby jsi ho nemusela přehazovat po plochách. Ve stromě působí jeho bonus na všechny plochy. Pozor ale už nejde ze stromu vyndat, takže je tam napořád nebo až to RT dovolí ;) -->Popis zde<--


    Pitrýsek47
    Díky za doplnění



    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 29/10/18
    Honzulka05, Skali a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ale není to kouzelný strom, modrý, ale košatý s runami, strom moudrosti ,-))
     
  3. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    -migos- děkuji moc. Zjistila jsem, že už mám trojúhelníček zelený a ani nevím, že jsem tam už Citróna dala. Ta paměť ... a bude hůř. Ještě jednou díky.
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Ještě 5 odznaků obojživelníků a budu mít část 4 úkolu + jaka a pak můžu útočit na stonek
    Jak je doma na stonek už to nevypadá moc růžově
     
    Naposledy upraveno: 30/10/18
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  5. Broskyňa.

    Broskyňa. Perspektivní autor

    Z ,,SK-čkom,, som vždy na mále, ale chcela som konečne aspoň jedného JC, spravila som od 1 po 5 - celé.6 -prvé dve, 7 -prvú, 8 -prvú ,
    9 -celú a 10 som vobec neriešila, Takže aspon trochu som ušetrila keďže homárov, kolibríkov a jakov mám .
     
    Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Takže jestli se mi neprodá zebrová žába (nejlepší přeskok žab) tak si nekoupím včely na otvírák a nebude stonek ale já bych ho docela i chtěl sice na včely nemám krejcary tak doufám že se ta žába prodá protože 30 včel stojí kolem jednoho milionu a já mám jen sto tisíc a teď bojuji o stonek mám jen jeden otvírák a potřebuji ještě jeden a když jsou tam i kolibříci ještě o tom popřemýšlým a možná ještě dám šlechtit kachny,a v poslední době se mi zdá že superkrmivo neubývá tak na ty ptáky budu mít ještě SK ale aby to vyšlo i na ty včely jestli nějaké budu mít samozdřejmě Gratuluji všem kteří máte splněný celý úkol
     
  7. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahoj

    Sry že se ptám, ale fakt nemám čas číst tuto diskuzi od začátku a teprv teď plním tuto akci
    Kde dostanu dekorace do stonku? Nevidím je ve výhrách a ani neznám jejich názvy. Dají se tam dát jakékoli dekorace?

    Dík
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Tribeca*Borghski Zdravím, nemusíš číst celou diskuzi k akci, stačí FAQ. Na obrázku ke stonku je vidět že jsou v něm umístěny dekorace z různých akcí a třeba Duhový strom. Takže ano jakékoliv dekorky 1x1

    [​IMG]

    u mě takto - vypadá to dobře když bouchnou ty krabice :)
    [​IMG]

    Tak ať se ti podaří splnit, JC je dobrá odměna.

    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 31/10/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    akce byla ukončena a debatu k ní tedy zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.