Nový úkol: Rande s láhví (26.10. - 31.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky hlásím hotovo :) Tenhle typ šlechtící akce se mi docela líbí. Jsem zvědavá, jestli přidají možnost frknout toho 1 JC taky do runy. Třeba to nakonec bude něco jako Poháry.
     
  2. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Akce je jednoduchá, ale když se podívám a spotřebu Sk a na jeho zisk v úkolech, je mi z toho smutno. Bývaly doby, kdy byl zisk SK mnohem lepší.
     
  3. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Janko Citrónik je už doma - len teraz čo s ním? Do stromu alebo nechať v lište pre strýčka Príhodu, keby sa pri OaD niečo šiklo? Keď ho už raz do stromu dám, nevylovím ho späť. Máte niekto toho jediného v Strome a vidíte nejakú zmenu v pajdátkach oproti tomu, než tam bol?
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Skali to vypadá že jo, i když mám traktor natankovaný na skoro tři měsíce .... zase ty opice xD
     
  5. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Jupí!!!! Můj první Honzíček! [​IMG] :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
    Po roce hraní, jsem tomu ani nevěřila, že ho někdy získám.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo - různí pomocníci se nám hromadí z úkolů, KŠ, odměn....takže se snadno stane, že někteří již chybí, zatímco ostatní přebývají ;)
     
    Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  7. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    hurá do toho
    hezké šlechtění všem
     
    Helena1313, evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Sfókl sem to jedním vrzem,ale řeknu vám...ty odměny,to byla zatím letošní největší bída. Ten Džanek ani za tolik hybridů nestál.
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. Batory

    Batory Pilný autor

    prosí kde seženu otvíráky?Děkuji za radu.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Batory - odměnou přímo v úkolech

    Jinak hotovo, JC si lebedí v liště :inlove:
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Batory - získáš je za plnění úkolu Rande s lahví v družstvu.
    A Prepperka byla rychlejší :D
     
    Prepperka, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  12. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Takže jak, oranž.mlok, humr a kolibřík už bydlí i u mě na farmě :inlove: :inlove: Jak tady někdo psal, klidně bych si udělala ještě jednu otočku za 1 fl. :p
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak 18 minut po prvni sklizni a naplneni chybejicich odznaku z druhe vlny jsem ukol udelal, pak jsem kouknul a tri radky ve slechtitelskych ukolech to dalo, takze i vedlejsi efekt po mnoha mesicich klidu (neplnil jsem par slechticich akci)...

    Jen teda tech paralelnich akci uz je trochu moc, skoro to chce ten seznam z boku tridit podle zbyvajici doby, krome kalendare, ktery naopak bude jako prvni... myslim ze by to hodne lidem pomohlo v tom dlouhym seznamu...
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Skali tak jsem šla došlechtit, co mi chybí a najednou to šlape :p ... nechápu

    [​IMG]

    jenom se mi zbláznili kočky, tak nevím, co se z toho urodí xD ... jak mají skákat, když jsou tak těžký, že jó ...
    fakt to mám čerstvě vyčištěný :p



    [​IMG]


    Tak už taky hotovo, úkol splněný a u savců bonusek, ostatní jsou v pohodě ...


    [​IMG] xD
     
    Naposledy upraveno: 26/10/18
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Rande s láhví bylo na můj vkus poněkud krátké, ani jsem si moc neposeděla ... xD
     
  16. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
  17. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    tato akce hotová
     
    evainfo, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo - restartíček jsi zkoušela ? Většinou se to po něm zase srovná do normálu ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Doufám že se z těch členovců už dostanu pár včeliček bylo na trhu
     
    kiki2305, evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Po příchodu domů z práce a nejmenované výstavy v Letňanech, kterou si zejména kluci zajisté nad tamními počítači a hrami užili, jsem postupně ve třech krocích odhalil šlechtění. Přeskoky neřeším, nicméně vhodnou strategií jsem záhy získal vše potřebné (rozdělení šlechtění 22-22-22-22-22-22, následně 36-dosažený počet odznaků-2 pro každou třídu šlechtěnců a nakonec 36-dosažený počet odznaků pro každou třídu šlechtěnců jsem dosáhl stavu 36-37-36-36-36-36, kde pouze u plazů mám o odznak víc). Celkem jsem ušetřil 20 šlechtění (podle mých záznamů). Přeskoky neřeším, potěšil mě přísun lucerniček.
    Akce je tímto splněna!
    [​IMG]
    Všem přeji co nejlepší přeskoky a co nejvíce odznaků a stínítek na lucerničky navíc!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.