Nový úkol: Rande s láhví (26.10. - 31.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    a Vám to je načo chlapci? ja som oproti Vám nič a vy chcete ešte poradiť? :D :D :D
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Jen mírná oprava - šlechtěnci potřební do úkolu jsou ze 4. stupně. Ale to nic nemění na tom, že ty požadavky mi též přijdou vcelku nenáročné. Všechny šlechtěnce mám z předchozích šlechtění, protože vždy se snažím mít dostatek základních zvířat, abych úkoly nemusela živit těmi vyšlechtěnými. Takže já jdu do plnění po hlavě a už se těším na svého prvního JC. Jen mám dilema jestli ho dát do stromu nebo ho nechat v liště (při O&D by se jistě hodil). Budu muset ještě chvíli přemýšlet :music:
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hi, já ho hodím do stromu... jen musím teď nasbírat 400* (103 už mám, vědět to dopředu, tak těch 360* od kostěnky nenacpu do stromu, ale ušetřím .... a měla bych ho tam hned :p.... njn, teď mám 200% do stodoly, tak dělám úkoly v děsivce, tož to trochu přibyde a hlavně z tohodle šlechtění taky naskáčí... něco dá i kostěnka, ale stejně mi to potrvá :(
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    tronaldo55 ANO - byla bych fakt rada, kdybys mi poradil, kde mam ziskat JC kolik budu chtit, stejne jako ty.
     
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Už aby prišlo OaD to bude sranda :D zoberiem si potom jednoho JC ako dekorku :) :) :)
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    tronaldo55:
    Klidně mi, pokud ti v liště překáží, můžeš pár JC či NC poslat. Já jich mám zatím opravdu málo a zabiješ dvě mouchy jednou ranou - já budu nadšená a ty budeš mít volno v liště, nebo ti z ní začnou druhou stranou vypadávat!!!
    xDxDxD
     
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    • Necituj, prosím, příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného oslovit. Pokud použiješ tlačítko "odpovědět", citaci ze svého příspěvku vymaž. Děkuji Skali
    Apachie1

    *** odstraněna zbytečná citace

    ako som písal JC beriem iba ako dekorku na OaD si jednoho zoženiem a tým to pre mňa končí. a dúfam, že mi ostane dosť darovacích licencií aby som slabším hráčom porozdával vzácne stromy :) koniec debaty.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/10/18
    Honzulka05 a Apachie1 tohle ocenili.
  8. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    janina- ja si myslim, ze urcite jeste jeden BB po dobu akce bude, zatim to tak bylo vzdy, ale muzu se mylit
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Tak jsem koukala a šlechtěnce mám skoro všechny jen mi chybí slon jadeitový což není až taková trága a jelikož mám šlechtící akce ráda tak do toho jdu... V Tulidomku už se zvířátka tulí přece jen je zima... :music:
    Prepperko, mám stejné dilema jako ty... xD
    Ale asi to udělám jako MatysekKamilek...;) Včera jsem taky několik * naházela do stromu moudrosti...xD

    EDIT: Zajímavá debata o tom jak získat co chci a ve finále se nikdo nic nedozví respektive jak... xD
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nj, ty si zoženieš, ale neporadis a my ostatni tak utreme a budeme muset holt slechtit :cry:
    tronaldo, tronaldo, ty jsi fakt spadl z jine planety :p;)
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Matlafous123: No údajně jsou muži z Marsu a ženy z Venuše, tak proto asi nechápeme, jak si sežene JC (NC) při OaD.... xD
     
  12. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    holky uvidime, treba se to jeste dozvime, ale pochybuju o tom dost :p
     
  13. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Tak jsem nějaká zmatená,co je prosím ten otvírák?Kde ho vezmu?:eek:o_O8)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    MatysekKamilek Pravdu dis, to mi nedoslo ;) Ale treba ma tronaldo v liste nejakej fakt hustej matros (treba stovku santalovniku) a jeste nas pri pristim OaD prekvapi :music::D
    Uz jsou dve, uz jsou dve? Tulinec mam ke sklizeni, ruka mi od rana cuka a uz se nemuzu dockat tech preskoku ze zakladu, az mi polezou oci z dulku xD

    zejdy66 Také budeme potřebovat otvírák (otvárač) [​IMG] , který získáme plněním úkolu.
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ale já su z marsu.
    Je to krkoun.
    Ať si to klidně nechá pro sebe. Já mezitím zapíchnu pár špendlíků do tady té hadrové panenky ........
     
  16. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Matlafous, z každého BB nevycházím z úžasu jak to skáče...xD Neboj, než se otočíš, budou dvě... ;)xD
     
  17. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    prepperka - no základ jsem jako stupeň šlechtění nepočítala
    martina19751 - myslím,že už žádný BB o víkendu nebude - to by už bylo v ofiku. Možná v průběhu příštího týdne. Já to dnes v pohodě dnes dám, ale myslela jsem na ty hráče co mají dnes odpolední. ;)
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    hmmm...tak jsem se pustila do šlechtění, zbaštila marmošku, nacpala jsem tulidomek a u všech zvířat mi naskočil čas 9 min a něco. Jen u žab mám čas přes dvě a půl hodiny. Kde je chyba , ty blbý deluxe nezkracují šlechtění?

    Tassadar : díky za info, už mám překlikáno
     
    Naposledy upraveno: 26/10/18
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Prvni davka 22*6 z nizkych pozic, ted zbyvajici do 36*6 z vysokych a skusim ty zlaceny nadobky - ne ze bych cekal efekt, ale mam jich stovky...
    Celkem to bylo dobry, par dvojitych odznaku nad 22 kusu:
    26 obojživelníci
    22 clenovci
    27 ptáci
    24 ryby
    27 savci
    25 plazi


    lumat85 : ne, nastavim obycejny a prejdu na zlaty, ono si to pamatuje... a co ne tak v prehledu klepnu na radek, v pravo dole jsou ty parfemy mozny odklikat po jednom...
     
    lumat85 a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jo, tak u zab mi voko teda malem vypadlo, to zas jo o_O
    [​IMG]
    Na trhu jsem tenhle tyden capla duhovou zabu za 13 mega (to jsem taky cumela).
    Amen ;)
    [​IMG]

    EDIT: U plazu nej preskok ze zakladu na duhoveho chameleona, u savcu na savanovou kocku, u clenovcu na gotickeho motyla a u ptaku na punkovou kukacku, zbytek lepsi prumer.
     
    Naposledy upraveno: 26/10/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.