Nový úkol: Rande s láhví (26.10. - 31.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Moc se omlouvám, ale asi jsem doopravdy úplný tupec. Přečet jsem si zadání několikrát, ale pořád nevidím, jak získám otvírák. Prosím, písněte to sem někdo.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Otvírák je v odměnách za splnění cílů
     
  3. šebejda

    šebejda Baron fóra

    L.Lady->díky moc :) Tak ten můj dotaz, to byl asi nejhloupější příspěvek, co jsem sem vložil, omlouvám se všem za něj, skoro to ode mne zavání spamem. Prostě pro oči nevidím.
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    šebejda: Nic si z toho nedělej, já to četla 3 x než jsem ty otvíráky našla :cry:

    A jaké všechny odměny tam jsou nevím doteď.... :oops:

    Edit: A už je hlášený krátký BB... ten bych měla alespoň okrajově stihnout :)
     
  5. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    a je to tu, zitra od 14h BB, tak super
    zviratka v tulidomku uz se dotulila a cekaji na zitrejsi 14h
    akce bude splnena behem chvilky, no delsi chvilky, musim doslechtit motyla a slona, ty nemam a kupovat je nebudu
     
    Kenny75, myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    šebejda - není za co, při prvním kuk jsem to taky přehlédla a myslela jsem si, že to budou padátka xD
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tento BB teda nebude moc dlouho. Asi se tomuto úkolu vyhnu. Odměny nejsou takové terno a JC mi do teď taky nechyběl.
     
  8. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Já mám radost! Třeba získám prvního JC!
    Při OaD se to prostě nedá a tady mám šanci.
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    zahradnice4: Jj, také tak... tedy mně se ta dekorka osobně nelíbí, ale chci ji do stromu moudrosti. :)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Matýsku, sice jindy šlechtím jen pro zisk nových stájí či výroben, ze současné nabídky všechno mám. Ani stonek není v mém lvl nic extra, ale...
    Želváka nechci, tedy do toho stromu - tolik hvězdiček za neviditelný přínos? To ho raději, jako toho prvního, kterého jsem vybouchala u Renza, při O&D zase pro někoho vyměním za něco nesehnatelného... To alespoň přinese užitek ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/10/18
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Už jsem skoro připravený ovečku mám ale třeba bláznivá slípka stojí kolem 800 tisíc krejcarů doufám že jí nějak dostanu z toho úkolu
     
  12. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Mám spousty superkrmiva, ale není co šlechtit. Sklady zejí prázdnotou. Dneska mi v 7 večer synáček vytočil 200 do stodoly na 12 h, tak to se obohatímxD. Je to šikulka malý, ale měl být šikovný v poledne.
     
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ako no :D neviem teraz či plakať alebo sa smiať :D prvýkrát mám šancu získať JC aj keď neviem či mi to bude k úžitku, radšej si pokupim na OaD čarovné stromy a mám vyhraté :D tipujem, že top hráči to budu mať vyhraté za pár minút. Akcia sa zda celkom easy ale nemám chuť vo veľkom míňať SK. všetky odmeny, ktoré som tam zahliadol už mám a tie zlaté banány už nie su konečne problém :D lebo lvl na baha idu skoro deň za dňom hore takže easy :D skôr by som bral keby sa dalo získať viac tých grošov ale kvôli zopár sa mi neoplatí toľko míňať resp. investovať. o JC strach nemám už som získal tie vaše slavné najvzácnejšie stromy takže keď budem chcieť JC si získam koľko budem chcieť ale nestojím oň. Bral by som skôr keby šlo vyhrať TBZ miesto BZ :( za ten pokrok čo som tu spravil za tu chvíľu čo som si "oživil" účet ma takáto akcia neberie. škoda, ale snáď bude niečo zaujímavejšie :) Prajem šťastie farmári :)))))

    zabudol by som dodať. teraz bude veľký dopyt po šľachtených zvieratkách treba toho využiť :) tak 10 mega bude stačiť :D
     
    Naposledy upraveno: 25/10/18
    Honzulka05, myš59 a burds tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 - čarovné stromy nepokupiš - v O/D obchodovat nejdou. Můžeš si koupit momentálně maximálně jeden v Rama obchodě za 500 rarmářských mincí (grošů). Čarovný strom ti dá jedno vypadávátko za 24 hodin - takže tak 5-6 kusů za dobu akce :)
     
    myš59 a jindrasofr tohle ocenili.
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Muzes mi, prosim, prozdradit svuj tajny recept na to, jak ziskas JC kolik budes chtit?
     
  16. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, asi do toho jdu. Požadavky na šlechtěnce nejsou náročné - jen 3 stupeň od každého druhu. Dodávají se odznaky a otvíráky, které dostaneme za šlechtění a dodávku do úkolů. Aspoň si něco vyšlechtím, protože ve stodole nic moc. ;)
    Jen škoda že ten BB je jen dnes od 14 do 20. -.-
     
  17. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    nemám žádného JC a ještě pořád nevím zda do akce půjdu,ikdyž bych ho chtěla do stromu moudrosti, No uvidím v kolik dorazím z práce,pak se rozhodnu;)
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Skali ok :D tak ak teda nejdu aj tak to nie je na škodu :D toľko mi na tých padátkách nezáleží lebo ich dosť padá, spomenul som to preto, lebo som predtým obchodoval na OaD čarovné stromy, nevedel som o tom, že sa to už zrušilo škoda :D
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Připojuji se k dotazu. Taky bych chtěl alespoň 40 kousků na každou plochu.
    Podělíš se ? V O&D nemám kliku, tak bych rád jednodušší cestu.
     
  20. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Já úplně chápu farmáře ve vysokých levelech, že je čím dál složitější najít si mezi odměnami ty pro ně atraktivní. Co jsou pro ně lištovky, pro mě novinky :) Stále chybí zlaté banány do chrámu a miliony BZ do magického 100. levelu. 4 roky nehraní je znát. Proto se těším na dnešní akci a nová zvířátka ;):D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.