Nový úkol: Ptačí dovolená (16.8. - 19.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Pět mega za jedno semínko čehokoli nedám, ani kdyby se RT a celý mezinárodní trh v kozla obrátil.
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No, já na ml. farmě klidně dala, bo jsou jen malovaný. Hodím na trh trochu mrkve nebo okurek a jsou šmahem zase doma:music:
    Ještě 9 dortíků a letím na dovolenou na Bahami (přeorat plochy na zítra a zasít něco dlouhého) ;)
     
  3. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Vůbec nechápu, jak někdo může mít hotovo. Dnes jsem dala na baha stromy, použila vyšší výnos ze stromů 25%, 100%, 200% TBZ … a z celé sklizně daleko méně padátek, než když jsem měla všude zvířata. Tak nevím, jestli to každému padá jinak. Jsem teprve v 5/7, takže konec v nedohlednu... Tak ať to padá!
     
    ptakoun tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ojfp. - ahoj, bonusy na vyšší výnosy apod. ti padátka nezvýší, jen dostaneš víc plodů nebo víc BZ/TBZ - záleží na bonusu.
    Z XXL stromů to padá méně, ale zase je otočíš třeba dvakrát, takže ve finále na tom můžeš být i lépe. Takže někdo dává na úvodní sklizeň stromy v základu (20 hod) a pak je třeba mění za ta XXLka.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Skali, to jsem nevěděla, já měla dojem, že záleží i na TBZ :oops:. Takže spíše záleží na čase? Čím delší čas bez vylepšení, tak více padátek? To platí i pro chlívky? Jsem 212 lvl a doteď jsem si myslela, že záleží na BZ, neboť třeba len mi dával více padátek než maliny, které mají delší čas zrání … Ale na příští akci to určitě vyzkouším! Děkuji ;)
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ojfp. - záleží na době růstu - i u chlívků. Čím delší, tím lepší. Určitě to vyzkoušej. U stromů záleží, jak je nastavené vypadávání - už párkrát na rozdíl od dlouhodobek zklamaly, ale zase na úvodní sklizeň "když už" tak dávat stromy v základu, XXL event. až pak ;)
    Pak je ještě trochu problém, že nemůžeš moc srovnávat padání v akcích mezi sebou, bo je různý cílový počet padátek, různý počet ploch, ze kterých to padá...atd... A i mezi jednotlivými sklizněmi v jedné akci bývá rozdíl. Je to taková alchymie ;)
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Taaaak hotovo, no ale necham tam chvili stromy, sice je nenacasuju tak pekne na zitrejsi dalsi akci, ale zase predtim dlouho stromy nebyly, tak se to skusi... ted zase hlidat ty (+) dekorky, je jich az moc z mnoha akci ze se clovek ztraci...
     
    burds a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    tak já ještě snad ráno 53 ks padátek a získám tu nezkrotnou opičku.
    sice nedodělám šestý úkol a jdena ptačí budka zbude, ale obě dekorky budou doma.
    Hezkou dobrou noc.

    Nechtěla bych pro velký počet vidliček sklízet všechny plochy na Bahamce.
     
    Naposledy upraveno: 18/8/19
    kiki2305, burds a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. vladca

    vladca Stará škola

    tiež hotovo (nedokončená 6. úloha, dekorky doma);) ... pripravené na zajtrajšie vidličky
     
    kiki2305 a raddre tohle ocenili.
  10. burds

    burds Titán fóra

    Nakonec také až na poslední 6 úkol hotovo.Vůbec jsem to nečekala dnes mi to padalo víc než normálně asi troška štěstí.Obě dekorky už mám na ploše.
     
    Honzulka05, MatysekKamilek a kiki2305 tohle ocenili.
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mně chybí 22 těch potfor padátek a mám to komplet :) Dekorky jsou už u mazlíků.
     
    burds tohle ocenil(a).
  12. vladca

    vladca Stará škola

    no ak by som urobil teraz zber na Bahame, tak verím ze padne dostatok padátok na dokončenie 6. úlohy,
    ale radšej počkám na vidličky ...:p
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  13. ostrásekačka

    ostrásekačka Rádoby autor

    Tak hotovo, myslela jsem, že to kvůli padátkům nedám. Sice jsem musela provětrat účet, ale má to tam ležet bez účelu. Přeji vám ať to padá :)
     
    Honzulka05, evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.