Nový úkol: Ptačí dovolená (16.8. - 19.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Asi mám dobrý trh - rambutan za 269 000 a semínka amerického topolu za 220 000 ;)
     
  2. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Semínka amerického topolu za 280 000,00 trh BG (pokud si dobře pamatuji). Rambutan jsem ani nezkoušela. Koupila jsem 4 sazenice na farmu a 4 sazenice na baha. Na farmě ani novinka ani topol. Na Baha překvapilo stromové kapradí, ale dvouslívák nikde. Takže akce jde mimo mě, pokud na trhu výrazně neslevní.
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nechápu, na co šetříte? Na vilu s bazénem? Tu už mám na farmě v liště ,-)))
    Krejcary se na nás hrnou ze všech úkolů, beden ...

    zejdy: vydrž, určitě budou ,-)
     
    GordonSargent, malanek70 a michnaj tohle ocenili.
  4. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Trh AS: stále ani jedno semínko rambutanu:mad:
     
  5. milteska

    milteska Expert fóra

    já jsem asi dítě štěstěny-rambutan mám na skladě,sice pár plodů,ale na úkol postačí. Ani nevím,kde jsem k němu přišla. Zato ty topoly jsem koupila za hříšné peníze...............tak jdu pár rambutanů za hříšné peníze udat na trh........asi AZ
    ...........vidím ted´dokonce 100 nabídek rambutanu
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Nevím ,kde ty cifry berete,Rambutan se na mém trhu AA zatím nevyskytuje,ale byla jsem natěšená,když to tady tak čtu,že bych pár ks prodala jako kompenzace za nákup semínek Topolu Amer.
    Zděšení přišlo,když jsem zkusila dát svou nabídku na Rambutan,páč můžu prodat jen za max.: 5.283,58 KR /ks
    Nabídka Topol Americký je : 162.660,03 KR/ks,já mohu prodat za max. : 92.948,52 KR/ks,přitom jsem ho nikdy neprodávala,protože nevlastním strom.
    Tudíž nechápu,proč mám u Rambutan,tak nízkou cenu,pokud chci prodávat :( Zřejmě se na trhu AA nikomu moc nechce zvedat částku,tím,že bude prodávat pod cenou...Nebo je u nás málo hráčů vůbec,co ještě hrají

    Edit : Y_n_O díky,jsem koukla a tu mám aktivovanou už někdy dávno

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/8/19
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Gordonka netopierik môj nekúpim nič hoci som zarobil vyše 20 mega na čačakoch čiže šperkoch.Ako sa po našom hovorí kde nič nie je ani smrť neberie tak že tak.A nebudem si pre nejakú akciu robiť vrásky.To máš pravdu že sa poslednú dobu poflakujem;):):).
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jesterka74: máš na stromě moudrosti aktivované runy na zvýšení ceny? To by mohl být ten rozdíl. Netuším už, jaká procenta navýšení tam jsou, ale mohlo by to být ono...

    EDIT: tak je tam runa na 75% zvýšení prodejní ceny.

    -Kuteno-, kocúrik, ani já kupovat nebudu. Ale začíná mě hryzat svědomí, takže asi pustím ta topolová semínka, ať je to za jakoukoliv cenu. Já je teď nepotřebuju, ona zase dozrají a někomu pomůžou. Akorát jak napsal Pitrýsek, mám obavu z toho, že koupí překupník, který má dost prostředků, místo toho, který je chce do úkolu. Ale to už je riziko podnikání... jdu se podívat a asi to tam plácnu.

    EDIT 17.8., 9.39: to je hnus, velebnosti, topol za 470 tisíc. Tak tam láduju zbytek těch mých po jednom za stopade; nejsem vydřiduch, ale taky nejsem altruista...

    EDIT 12.32: zas za skoro 470. Už to nemám čím stáhnout, semínka došla...
     
    Naposledy upraveno: 17/8/19
    Pitrýsek47 a jesterka74 tohle ocenili.
  9. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) koukám že RT stupňuje tlak na hráče. Jen čekám, kdy přijde s akcí, kdy si semínka do akce budeme muset koupit, když budeme chtít plnit xD Takže já pokračuji ve farmářské dovolené :p. Pamatuji doby, kdy jsem si neuměla představit, že bych nějakou akci nesplnila a teď mám spíš problém nějakou akci vůbec splnit. Asi mne vrcholný management dostatečně nemotivuje xDnebo jsem zpohodlněla. Opaluji se na traktoru, syslím farmářské prachy a čekám na státní dotace xDxDxD
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jesterka74: tak pak už nevím, kde je zakopaný pes... asi u dynamického trhu, který nikdy nechopopím... 8)
     
    jesterka74 tohle ocenil(a).
  11. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Z čeho je prosím Rambutan ? dík
    Dát ho do úkolů,když stojí přes 280000 je fakt drsný.A ještě časovka !
     
    Naposledy upraveno: 17/8/19
  12. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Jedu samospádem, neb koule určitě nenapadají - počítala jsem plody a na to že a z čeho budou padat nějaké koule úplně zapomněla... Podle toho to vypadá. I ten rambutan jsem dnes ráno nakoupila (cca 135 000 ks/ks). Uvidíme, ať se daří :)
     
    michnaj tohle ocenil(a).
  13. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Nechci být za šťourala,ale přijde mi že počet padátek je tak velký,že to normálně ani napadat nemůže.
    Ze stromů to moc nepadá a otočit 900 chlívků i za předpokladu že to vypadne pokaždé se snad ani nedá za tak krátkou dobu stihnout,leda bych měl 100 papoušků clasic ++,což nemám,ale věřím že z těch by to zase tolik nepadalo.
    Tady to nejspíš někdo při testování přestřelilxDxDxD
     
    jamibe1, malanek70 a burds tohle ocenili.
  14. burds

    burds Titán fóra

    Připojuji se k těm kterým to určitě nenapadá.Nejen že to chce nové stromky ale když je náhodou máte tak stejně máte smůlu,nenapadají vám koule.Hra je čím dál tím víc nesplnitelná.RT se skutečně snaží aby hra skončila.
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    sirchose + burds : pokud nemáš 50 JC tak se ta akce nedá udělat. Od včerejška mi napadala jen necelá 100 padátek. Nemá cenu se tím nadále zabývat.

    https://imgur.com/a/OyQkC1v

    Nevím co bych ještě mohl udělat víc (nepočítám nákupy košíků a nebo nákupy JC které pro hru nejsou povinné)
     
    Naposledy upraveno: 17/8/19
    megi1967, michnaj a burds tohle ocenili.
  16. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Na trhu BC ani jeden Rambutan, uvidím kolik to bude chtít florenů, když tak to dokončím za ně.
     
    evainfo a GordonSargent tohle ocenili.
  17. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Myslím si že i kdybych měl 100JC tak mi z jednoho chlívku tři padátka nevypadnou.
    Taky to nehrotím,mám splněné první dva úkoly až po diamant a dál se uvidí,je to jen hra tak jde o starou belu
     
  18. milteska

    milteska Expert fóra

    padátka budou opravdu problém-chybí mi ještě cca 650 a silně pochybuju,že to napadá i když "ponožkuji" stromy a navíc vrazit pár mega do topolovníku .............a nadarmo
     
    burds a megi1967 tohle ocenili.
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Slabší polovina akce hotová, ze stromů mi to padá pěkně, z jedné plochy kolem 100 padátek, už jsem sklidila 2x2 plochy, na třetí je myšmaš stromů a chlívků a ještě neuplynulo 24 hodin, tak si myslím, že to zvládnu. Plody stromů, i těch vzácných připravené, dokonce budu možná i prodávat, ale až dodělám. Ale kdybych akci nedodělala, tak by mi to nebylo moc líto, ty odměny nestojí za rozčilování. A jsou to drahé odměny pro toho, kdo musí nakupovat
    :)
     
    raddre tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, Rambutan je minimálně ze zlata - alespoň podle té ceny. Ale takové ceny na trhu si farmáři dělají sami. Když už to mají a je o to zájem, tak se snaží na tom něco trhnout ;)

    Edit: časovka to není, ptž kdyby byla, dodáš do úkolu v časovém limitu jen to, co vypěstuješ (bez možnosti nákupu na trhu)

    Dvouslivák ježatý
    Plody stromů
     
    Naposledy upraveno: 17/8/19
    raddre a Pitrýsek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.