Nový úkol: Ptačí dovolená (16.8. - 19.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. doben

    doben Ikona fóra

    Mikeši padá to jen ze stromů, stájí a výroben. ;)
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Mikeši, Mikeši - tys nečetl, že to padá jen ze stromů a zvěře?
     
    Baja4001 a elbedna tohle ocenili.
  3. Maxula

    Maxula Pisálek fóra

    ahoj nejdou posílat koule jako dárky
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Maxula: No nejdou, viz výše Skali moderátorka je v řešení, tedy koule ,-)
    Jsme bez koulí ,-)))
     
    evainfo, modro.ocko22 a Trepifajksl tohle ocenili.
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    DANKA722 a Y_n_O čka ja by som za tú cenu aj kúpil ale ja som Držgroš.?Tak to nechám plávať.A tajnáše kôli nim kupovať nebudem.Však po čase ich získam treba cez O-DxDxD.
     
    dasa1143, Honzulka05 a sovicka64 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mikeš - ahoj, koukám, že chlapci už odpověděli, tož mi ušetřili práci ;)
    Maxula - njn, nejdou a jak to tak vypadá, asi ani nepůjdou :(
     
    Honzulka05 a -samadoma- tohle ocenili.
  7. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Četl, ale jak vidno, blbě. A dokonce hned po sklizni 0 jsem se hned běžel "ujistit" z čeho pak
    a zase nic, trvalé zatmění.
    Děkuji všem za nakopnutí. Konec radosti z cizího "neštěstí".
    :DxD

    Tak že padátka normálně nepadají, protože nepadají z plodin.
    xDxDxD

    Edit
    Skali
    , ale no tak, vždyť já vím, proto ti smajlíci chechtaví.

    Ale to nic, zvířátka z pralesa a od vodopádů přijdou na řadu za chvilku.
    To byla jenom plantáž.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 16/8/19
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já bych to přeformulovala (jakožto zdatná bruslařka) - padátka normálně padají, nikoli však z plodin :D

    Edit: Mikeši, stejně si myslím, že nebudeš jediný. Už včera jsem konstatovala, že si naběhne asi víc hráčů. Ale není to nic, co by se nedalo napravit.
    (Stromy docela ušly, ale teď asi přesedlám na chlívky)

    Tak a je to :(
    dortíky.png
     
    Naposledy upraveno: 16/8/19
    Honzulka05 a GordonSargent tohle ocenili.
  9. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Toto je v loji, najprv riešim chýbajúce stromy a teraz vidím, že najtvrdší oriešok bude pajdátko - na tak krátky čas akcie ich treba veru dosť, spočítala som to na 881 kusov - ešte aj tá cifra je nejaká podivná :oops: - momentálne po zbere dozretých pár chlievikov mám 5 pajdátoko_O.
     
  10. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    semínko amerického topolu na trhu: 224 904,66 krejcarů. Ha ha ha. Koupila jsem 4 sazenice, pokud z nich ani tentokrát topol nevypadne, akce jde mimo mě.
     
    evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
  11. elen45

    elen45 Expert fóra

    na našem trhu am. topol 295000, na tu druhou nestvůru jsem se ani nedívala, skončila jsem 1. úkolem stříbrnou řadou, na druhý jsou potřeba budky
    tak jsem se podívala rambutan necelých 430000 a topol už přes 297000
     
    Naposledy upraveno: 16/8/19
    dasa1143 a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Úkol v družstvu s novými stromy je výtvor málo inteligentního tvora,:p se divím že tam rovnou nedali stromy co jsou teď zrovna v akci : "Bora Bora" a "Sahara"o_O, třeba příště:D
     
  13. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Tak já mám těch obyčejných stromů tisíce, ale schází mě rambutan a semínko topolu. Ráno jsem na plochu hodila nějaké zapomenuté tajemničky stromů a ejhle mám prehistorickou jedli:)Tu jsem také neměla. Z první sklizně vypadalo 176 lojových koulí, tak zatím vyčkávam a asi si koupím po dvou kusech ty nové tajemnice.:p
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kuteno, kocourku můj, okamžitě kup v poslední době se začínáš nějak poflakovat... Ty jsi držgrešle a já zase držprkno. V jiné akci se zdražily šperky :

    [​IMG] to je za kus! no a co, párkrát jsem si to i zopakovala Nepotřebuji matikáře jako Danka, aby mně spočítal, kolik jsem mohla vydělat nebo co jsem prodělala, abych viděla, kolik mě těch pár ozubených koleček stálo xD
    ale rambutan už taky přestal zaostávat, za tu cenu jsem ho určitě včera nekupovala:

    [​IMG]
    je to trhem. Tedy spíš tím jací hráči tam hrají. A pokud se tam nenajde někdo, kdo by dodával po 1 kuse a pár ostatních s ním nenavyšuje cenu, tak i rádoby prodávající neprodá. O důvodu proč tomu tak je, nebudu raději spekulovat.:) taky jsi našla zašité nářadí, mám dojem, že se tam ukládají sklizně z domků pro drůbež a kerberosů, i když ty hafany už jsem poslala do výslužby.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Vím, že to sem zas až tak moc nepatří, ale když už tak dělám téměř marné pokusy spatřit rambutan, udělal jsem si alespoň malou radost kompletním splněním nejvyššího expertního úkolu...
    [​IMG]
    Kdyby tak ráčil na mou Baha z těch 8 zakoupených podivuhodných sazeniček zavítat alespoň jeden dvouslivák...

    EDIT:
    A ještě jednu radostnou zprávu mám (tedy radostnou pro mě, leč ne pro toho, kdo neměl to štěstí) - na trhu AA se v jednu chvíli okolo třetí odpoledne objevilo několik nabídek rambutanu (po 5 kouscích)...
    Děkuji tímto neznámému dárci
    (ta nejvyšší cena něco přes 4000 Kr za kus je opravdu spíše dar) za to, že se pokusil nám "nevlastníkům" dvousliváku ježatého svou nabídkou rambutanu na trhu AA alespoň trochu pomoct. Bohužel ani nevím, komu poděkovat... takovej to byl fofr.
    ...teď ještě někde splašit poslední 4 malé, klidně nedomrlé rambutánky...
     
    Naposledy upraveno: 16/8/19
  16. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tak nakonec akci plním,bo jsem koupila pár semínek topolu amerického na trhu,ikdyž za nehoráznou cenu,naštěstí je jich potřeba jen pár :) Padátek nic moc,dám na noc dlouhodobku a uvidíme :)
     
    evainfo, MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak poslu bedny, kdyz lojovky podle vseho nebudou... no chtelo by to 20*pocet dni kompenzaci, urcite pri nastaveni padani se s tim pocitalo, takze budou chybet, ze?

    jesterka74 : noooo, s dlouhodobkama toho moc nevypadne... ty lojovky rostou na stromech a v chlivcich...
     
    Pitrýsek47, Honzulka05 a Xenie6161 tohle ocenili.
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Milka, vyšlo mně to stejně a taky mně to přišlo podivné, furt jsem hledala kde se tam jeden kousek vzal :)

    No je to spíš akce pro sadaře. Prales s xxl stromy a vodopády s baráky, santaly a pírky jsem ponechala. Jen na plantáž jsem dala základní stromy. Po sklizni 32% padátek. A jako sadař,který neopovrhuje zateplením stromů ( ponožky) tak i na plantáž šly xxl. A pak už stačilo jak na prales a plantáž dát ponožky a mám za chvilku druhou sklizeň. A ráno další....;)
     
    Milka66 a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    U nás na trhu Rambutan za 429 000 a Americký topol za 382 000.
    Takže nic kupovat nebudu.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Bezejmenný
    Jak rád bych i za tu cenu rambutan koupil, kdyby bylo co... :sleepy:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.