Nový úkol: Ptačí dovolená (16.8. - 19.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    vavovi
    Jak jsem ti ostatně napsal poštou - tak to jsem v loji s tím chybějícím rambutanem...
     
    Naposledy upraveno: 16/8/19
  2. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    budky dostanu, budky, to je tedy na budku. Kašlu na to. A stejně mi chybí některé stromy, např. americký topol (nevím, v čem se liší od toho našeho) nebo rambutan
     
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Prodala jsem dost a celkem levně.Na trhu BE.Zmizelo to hned.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] [​IMG]

    hore píšu, spočítať cenu, bežím za matikárom, spočítamexD
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  5. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Na trhu AS není rambutan vůbec.:mad:

    Danka722:nebuď,hoď tam něco sím,sím;)
     
    Naposledy upraveno: 16/8/19
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na trhu AD má Rambutan 44 nabídek od 335 tisíc za kus po aktuálních 150 tisíc za kus... no nekupto...
     
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  9. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Cože? Stromy, které jsou novinkami do plnění akce??? To je fakt síla!!! Že by akce za účelem donucení hráčů ke koupi TS?
    Vzhledem k okolnostem se splnit nebude.
     
    Baja4001 tohle ocenil(a).
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    U nás na trhu plody jsou: rambutan 29 nabídek od 197 tis.KR, topol 9 nabídek od 129 tis. KR (za jeden).
    Horší pro toho, komu se neobjeví vůbec nebo poskrovnu. Rád by koupil i za šílenou cenu, ale nemá šanci, snad se situace zlepší.
    Přebytek, který jsem koupil včera neprodám, vystál jsem frontu. Jo kdybych věděl, že se nedostanou k překupníkovi, tak prodám ,-).
    42 koulí, dárek nemám
     
    Naposledy upraveno: 16/8/19
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Na bahamce jsem měl mix chlívků, stromů a políček a vypadlo mi 52 padátek.
    Nuže tedy další ignore na další akci. Pápá u něčeho jiného.
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Neni nejaka chybka? " dárek přátelům" u dortiku a nevidim ho...
     
  13. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Nejde mi sklízet baharama. Po odklikání políček mi nevypadnou žádná vypadáváka z celé plochy (ani akční ani neakční běžné věci co padají) a když se odhlásím a zase přihlásím nebo překliknu na jinou plochu a vrátím se zpět, tak je sklizená plocha opět v původní podobě tzn. nesklizená. To jsem zkusila několikrát a prostě baharama je neskliditelná
     
  14. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Nejde poslat dárek přátelum :( dortík :sleepy:
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj děcka - absenci lojového dortíku v sousedských dárcích jsem nahlásila ;)

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Tribeca*Borghski

    Ahoj, normálně na Baha sklízím, dortíky vypadávají, takže se obrať do technických dotazů.
     
    spuntka tohle ocenil(a).
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak zhruba 37% padátek na úvod není špatný počin. Teď ještě přijít na to, jak vyřešit těch 0% rambutanu ve stodole i na zcela prázdném trhu AA....
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jo, jsem v rejži! O akci jsem se dozvěděl dnes ve 13,24. Samozřejmě po sklizni(už druhé, jedna byla ráno). No, ale z papouchů žádný zázrak nebude. Mezitím uzrály nějaké stromy, zvěřinec a varan. Kupodivu to dohromady hodilo 43 těch ptačích laskomin. Zcela je chápu - také ujíždím na slunečnici(hezky pražené a solené) a škvarcích... I když mi nedochází potřebnost koulí v tropech, když v Evropě po nich jdou sýkory všech druhů.
    Plody, o nichž tady planou vášnivé diskuse jsem zakoupil na trhu, nemaje ani jeden strom. Na vedlejších mám na K dvousliváka a pusto na trhu s topolem a na E mám topol a rambutan jsem v poho nakoupil.
    Není nad překvápka!
     
    evainfo, GordonSargent a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No ono problem prazdneho trhu je v tom, ze ten plny na AZ zacina 500 000 za jeden kus... tak nevim co je lepsi :)
     
    Baja4001 tohle ocenil(a).
  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Skali, prosím, co je to normálně?
    Dortíky na Baha nevypadávají.
    Před 3 minutami jsem sklidil saguaro a nedalo ani kus.
    Že jsem měl raději zasít cukrovou třtinu a padátka by byla?
    Samozřejmě, že jsem nově přihlášený do hry.
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak tuhle akci nedam nemam stromy o(((((
     
    Baja4001 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.