Nový úkol: Ptačí dovolená (16.8. - 19.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. doben

    doben Ikona fóra

    Já jsem měl štěstí a oba stromy jsem dostal při akci Sousedské rozdávání, takže to nakonec byla velmi užitečná akce. Ovšem i kdybych je neměl, tak mě tato akce k pravidelným nákupům TS nepřesvědčí. Chápu, že je potřeba zvýšit prodeje TS a TCH, ale nejsem si jistý, že tohle je nejlepší volba. Možná bych byl spíš pro zvýšení množství nových plodů v nových stálých úkolech a zatraktivnění odměn. Hlavně bych v nových úkolech, kde se dodávají zvířata z TCH a plody stromů z TS přestal míchat dohromady zvířata, plody stromů, rostliny a produkty. Úkoly vztahující se k plodům stromů z TS jsem plnil do té doby, dokud do nich byly potřeba pouze plody stromů z TS. Teď už je neplním vůbec. A myslím si, že toto je také jeden z důvodů, proč se TS tolik neprodávají. Také by mohlo pomoct nedávat do odměn v akcích přímo stromy, které se ještě nedaly měnit při OaD, protože tím pádem už při OaD nemají novinky takovou hodnotu, jakou mívaly. A myslím si, že to bylo také jedno z lákadel, proč TS kupovat. Co se týče samotných TS z akcí, tak si myslím, že z nich zase tolik novinek nepadne, pokud se rozumně nastaví množství.

    Co se týče plodů na trhu AY, tak tam nějaké jsou a myslím si, že do konce akce jich bude dost pro všechny. Podobná situace byla u akce Sukovitá vrba, kde bylo potřeba dodat 40 nažek jilmu, který v té době také nemělo moc lidí. I tehdy si na to hodně hráčů stěžovalo, ale myslím si, že nakonec splnili.
     
  2. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Rambutan bohužel nevlastním a na trhu o něj nezakopnu jak je rok dlouhej - vyhlížím ho kvůli stálému úkolu už dlouho a nezískala jsem doposud jediné semínko. Čili nezbývá než konstatovat, že na podobné nátlakové hurá akce (rychle kupuj koše se sazeničkami) nejsem stavěná a dopředu akci odpískávám. Přece se kvůli hře nezruinuju.
     
  3. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    To i já nevlastním rambutan, z tajemnic nepadl a na trhu také nic.
    Topol mám jeden ten se podařil.
    Nemusím mít všechno, ale měla by být možnost získání dotyčného stromu, pokud ho chci dávat do akce, i jinak než-li za reál.
    nebo vymyslet možnost směnárny jeden plod rambutanu za 100 plodů pistácie například.
    Tajemnice se stromy kupuji poskrovnu tak 3-5 ks od druhu a rozhodně mě nedonutí abych kupovala více, ba naopak si říkám že již nekoupím vůbec.
    Již jednou tu byla akce kdy se dodávali kamzíci co byli ve hře chvilenku a šli získat pouze z vlaku expresního, tenkrát vysláno 50 vlaků a kamzík nikde.... a na trhu taky nikde, za chvilku trh sthnu a postavím tam hladomornu, jelikož nejsou nabídky....
    Ještě budu doufat že upnou ramaobchod a nahodí stromy za ramamince...
     
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..nebojte nič, plodov a semien nových stromov bude dosť, len treba vydržať, kým sa navýši cena, na AR už vyšla nad 100 tis.gr a už tam začínajú plody pomaly visieť, tak šup pootvárať bedne s grajciarmi alebo niečo popredať a akcia je "hotová", a čo, aspoň nákupčikovia-tajomničkári si zgustnú;)
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No nevím... ale za chvilku jsem koupila :

    [​IMG] ani proklikávání to nechtělo

    Danka, máš recht už jsem něco před tím nakoupila a přebytky půjdu prodat než začne cena klesatxD
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  6. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tak teď jsem totálně zmatená,jak je to s tím : ,,Bez časového limitu" ,aspoň chvilku jsem byla šťastná,že budu moct akci plnit až získám někdy Amer.topol.Jen mě vrtalo furt hlavou,proč by u kace byl začátek a konec ( od -do),kdyby byl bezčasový o_O.No a vypadávátka by se proměnila,tak to bude fakt v čase uvedeném kruciš... a semínka topolu nikde,takže zase
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jesterka74 - kuk tady :)
     
  8. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Rambutan ani americký topol nemám, koukla jsem na trh a tam se mi protočily panenky, bohužel tak bohatá nejsem ( 50 semínek rambutanu za deset milionů, 8 semínek topolu za 960 tisíc) tak že nic... Úkolu zamávám pápá
     
  9. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Ani jeden z nových stromov nemám, pri prehľadávaní trhu s plodmi som objavila s veľkým prekvapením, že sa obchoduje aj so semenom wolémie (samozrejme, že aj tá chýba), ale pošťastilo sa mi z oboch stromov potrebných do akcie plody nakúpiť, tak na akcičku sa teším.
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  10. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak ve stodole rambutanů asi 7OO a topolů 8OO.Ale stejně asi tuhle akci vynechám.Rozhodně nic kupovat nebudu.Teď jsem dopěstovala brčka a snažím se nezapomínat na extraplochu.Počkám na další díl Fontány.

    Lída7373 ozvi se u O+D..pošlu pabuk
     
    Naposledy upraveno: 16/8/19
  11. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    No samo, že jsem ráno vše komplet sklidila.

    Strom nemám ani jeden. Super.....

    Mě dokonce z hodně dávné historie chybí i pabuk jižní....a sposutu jiných.
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak koukám na trh AA a mohu jen potvrdit, že rambutan (ani metan, etan, propan, butan, brontosaurus, orangutan) v nabídce není...
    ... a prý to má být akce s obtížností "střední"... :oops:

    Mohli by velevážení moderátoři tlumočit můj dotaz na RT - V čem spočívá střední obtížnost plnění této akce? Děkuji.

    jindrasofr
    Co bych za to dal, kdyby byl na trhu AA rambutan v počtu alespoň 24 kousků i za tu tebou zmiňovanou "šílenou cenu"...

    EDIT: Jedinou šanci vidím v tom, že nás tahle akce má "navnadit" na souběžně probíhající akci Podivuhodné sazeničky a že bude nastavena vyšší pravděpodobnost odhalení "rambutanu". Jen nevím, zda chci podporovat tímto způsobem "zvýšenou lásku k penězům" veleváženého RT a vlastníků firmy Bigpoint...
     
    Naposledy upraveno: 16/8/19
  13. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Jana563, díky, sousedka taky psala, že mi nabízí. Já si to vždycky hledám při OaD.

    já nechápu, že se mi to ještě nevylíhlo.
     
    jana563 tohle ocenil(a).
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak na našem trhu zřejmě nebude problém semínko topolu, nabídek je kolem 60 a jsou po desítkách, rambutan je na tom o dost hůř. Nebo líp, podle toho, ze které strany pultu na to člověk kouká :p Prodává se po jednotkách a nabídek je celkem 17.
     
    DANKA722 a GordonSargent tohle ocenili.
  15. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    No ty dvě věci nejsou. Myslím, že ty co je mají by je mohli prodat....a nechat si jen to co potřebují.

    něco jsem koupila,ale trh je prázdný
     
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Bohužel, myslím, že hodně těch, co přece jen měli to štěstí a tyhle stromky vlastní, na tom bude tak jako třeba já. Tedy že mají právě tak ten nutný počet, ale žádné přebytky pro trh. Co mám navíc, určitě na trh dám, ale pochybuji, že to někoho vytrhne.
     
  17. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    JJ když vidím, že to šlo pěstovat měsíc....tak to bude hodně špatné.
     
  18. vavovi

    vavovi Stará škola

    Ahojky, do akce jdu. Stromky mám, pár plodů také, dokonce bych i prodala, ale toto? Na trhu AA prostě bez šancí si trošku vydělat :cry:

    [​IMG]
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    vavovi: Tak to by mě asi trefilo.
    U nás na trhu kdosi prodává rambutan - plod za 250.000,- mně nešla dát vyšší nabídka než 135.000.
    Oba stromy mám, dokonce 2 x 70 plodů od každého jsem si nechala, zbytek šel na trh.
    Snad pajdátka napadají.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  20. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    vavovi, mě se podařilo zakoupit 13ks....220-252000tis.

    Jak je to možné.....,že tam je tak málo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.