Nový úkol: Ptačí dovolená (16.8. - 19.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Netroufám si posoudit jestli je to chtivost či něco jiného od organizátora, ale jinak souhlasím. Nové stromy (strom), nemůže mít většina.
    Většina brblá a bude brblat i ve světě, tak by mohla být změna v podobě jiných plodů a jejich dodávek do úkolu. Jinak jdu stávkovat, demonstrovat, naštvat se a ještě cosi ,-)).
     
  2. Jitule17101959

    Jitule17101959 Pisálek fóra

    Zdravím, chce to klid. Podle popisu je úkol v družstvu bez časového omezení. To znamená získat něco kolem 900 padátek za 3 dny a pak dle možností dodat. Alespoň tak jsem to pochopila. Jitule
     
    jesterka74 tohle ocenil(a).
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    to je právě to, na co jsem se chtěla zeptat - psdátka budou padat jen po určitou dobu, ale úkol je označen jako bez časového omezení, to je zvláštní kombinace a ještě je tam uvedeno, že po akci se padátka změní na BZ a krejcary

    EDIT: drazí admini, zkusíte to vyjasnit?
     
    jesterka74 tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jitule17101959 - ahoj, obávám se, že se mýlíš ;)
    Začátek akce: 16.8.2019 ve 14:00 hod
    Konec akce: 19.8.2019 ve 14:00 hod

    Ještě to ověřím :)

    Edit: úkol je samozřejmě dočasný - tedy dostupný jen od 16. do 19.8....
    To, že tam je napsané, že je bez časového limitu znamená, že nedodáváš v časovém limitu to, co nasbíráš při sklizni (jako u "časovek"), ale dodáváš klasicky ze stodoly.
     
    Naposledy upraveno: 15/8/19
    GordonSargent a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jitule17101959
    Tak pokud by to bylo takto, je to v pohodě a nechává mě to klidným.
    Jenže podle informací uvedených zde, jde o úkol dočasný, který lze plnit jen během trvání akce. Navíc po akci padátka budou vyměněna za BZ a Kr, takže sice možná někdy v budoucnosti budeme mít všichni dostatek semínek topolu amerického i plodů rambutanu, ale úkol bez padátek stejně nesplníme.
    Bez časového limitu zřejmě znamená, že není časový limit na plnění jednotlivých úkolů/cílů (oproti dejme tomu takového jinak stálého úkolu jako Restaurace).
    Čili ten úkol je skutečně jen dočasný a lze jej plnit jen během trvání akce...
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  6. Jitule17101959

    Jitule17101959 Pisálek fóra

    V tom případě to bude první akce za 7 let, které se nezúčastním. No - vše je jednou poprvé. Jitule
     
    malanek70, GordonSargent a Apachie1 tohle ocenili.
  7. larelay

    larelay Analytik fóra

    Topol se mi před chvílí podařilo koupit na trhu, což se divím, vypadalo to, že se ještě neprodává - a asi ne, cena nebyla tak hrozná (50 tis.). Rambutan kupodivu mám, asi z odměny v akci v sazeničkách. No, ale jinak se divím, že to už RT takto dávno nedělá. Určitě půjde splnit za floreny, klasicky chybějící dodávku. Ale třeba se zase vydupe nějaká změna. Osobně mne to ale nepohoršuje, prostě za výhody se tu platí, no a asi bude hůř... kdyby raději teda aspoň tu hru převedli jinam, když to jde s tím flash playerem tak z kopce :( Příjmy na to určitě mají.
     
    jana48 tohle ocenil(a).
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Změna, tedy na mojí farmě, ne u plodů ,-)))
    Nejdu stávkovat, akce se mi líbí ;), na trhu jsem sehnal i topol (semínka) stal ze mě sysel xD.

    Edit Apachie1: jéé tobě to sluší ,-)
     
    Naposledy upraveno: 15/8/19
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  9. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ani jeden z těch stromů nemám a odmítám kvůli RT číhat na trhu jako tydýt: takže milé RT má odpověď zní:
    [​IMG]
     
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak nějaká zásoba nových plodů je ale...

    [​IMG]
    [​IMG]
    ...co na to zahraniční komunita? Neprotestuje? Nebude změna plodů? xD
     
  11. raddre

    raddre Baron fóra

    naštěstí vše potřebné mám, takže jen co sklidím nasadím stromy,abych měla i padátka, ale po 14hod. je opět sklidím a budu pěstovat co potřebuji, povážlivě se mi snížil stav rostlin ve stodole. BZ se mi hodí, ale hrotit to nebudu, jen mi hrozně vadí, že ta akce je jen pro "vyvolené", právě amer.topol a taktéž rambutan má málo hráčů (ten mi vypadnul při nějaké akci z bedničky- naštěstí)
     
    jindrasofr, anickamalirka a evainfo tohle ocenili.
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Až dodnes jsem netušil že nějaký Americký topol a Rambutan jsou ve hře, takže samosebou nemám ani semínko což znamená že na akci nemám dostatečný potenciá a tudíš se mi nevyplatí to ani začínat.
    A abych platil 3 mega za nějakou šišku nebo co to je, tak to ani omylem. Šetřím na Veyrona.
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Musím ocenit, jak správně RT akce vyvažuje. Zatímco na speciální ploše se platící potýkají s nedostatkem prken, protože je nerozvážně prošustrovali do rozšíření zvěřinců, tak dostali malou náplast. Stromy už delší čas nekupuji, a když dojde na něco nemám, jako v tomto případě, tak prodávající se vždy najde. Trochu do minulosti, kdy opravdu nebylo na trhu nic. Stačilo proklikávání a pár krejcarů :)
     
  14. vladca

    vladca Stará škola

    pôjdem do toho ... americký topoľ mám pár stoviek a pár desiatok rambutanov som náhodou kúpil dnes skoro ráno
    ... ostatné mám v tisícoch
     
  15. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Dobrý den,co je to prosím za strom,kde je květ stromovitého kapradí,děkuji a zdravím.
     
  16. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    jé vy toho tu naděláte kvůli 2 stromům,které nemáte já je taky nemám a s chutí vynechám je spouty jiných akcí a lepší odměny,chce to klídek,stejně s tím nikdo nic neudělá jen kupujte a kupujte at se nám daří
     
    hanynkach a evainfo tohle ocenili.
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    SkalixD nezatracuji úplně ty bedýnky, dokonce otvírám průběžně a i díky nim možná splním 2 šlechtící úkoly v družstvu, jen by mohli místo beden a tajemna dát občas za odměnu nějaký ten novější chlév nebo strom, když už rozdělují akci na lehkou a těžkou.Když už je to o pěstování tak ať je to i o odměnách...
     
    evainfo, Skali a babička-květa tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, ten se dá získat až v zítřejších tajemných sazenicích.
    Kuk tady
     
  19. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Americký topol a dvouslivák (rambutan) taky nemám, tajemno jsem nekoupila už léta. Když je na farmě a spešl ploše pěstovačka, chtěla jsem doplnit plodiny i na Baha, když už musím plácat kupony na pomocníky. Překopávat na stromy nebo chlívky se mi hodně nechce. Nicméně jsem vysadila po dvou tajemných sazeničkách z nějaké nedávné akce, třeba ty stromy budou. Teď nevím, jestli si je mám přát nebo ne - budu mít radost, že je mám, ale do akce se mi nechce.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  20. _rybář_

    _rybář_ Pisálek fóra

    Jane naprosto s Tebou souhlasím...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.