Nový úkol: Písky času (25.7. - 30.7.2024)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Protože jsem na hlavní i na divošce včera i ráno předběžně zasela akční do vedlejší akce, úkol musí ještě chvíli počkat. Na Baha mám papriku hotovou, teď musím počkat na kruhy v obilí. Holt jsem si ten Kaolínův blbuvzdorný návod trošku překopala. Ale to pude :)
    Tradičně gratuluji hotovsonům, včerejším i dnešním, já vám budu pozvolna dýchat na záda xD
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Akci jsem začala až dnes ráno, protože na mýtině mám převážně dekorky a ty sklízím jen ráno. Tak po sklizni vše vyhodit, nasadit kruhy, v práci sklidit a dodat do úkolu, nasadit melouny a po práci sklidit. Pak vrátit vše do původního stavu. Na Baha to bylo v pohodě. Úkol splněn cca za půl dne. Padátka taky nebyl problém, na 1,5 dne jsem z Baha vyhodila zvěř a nasela Pobyšku- nezklamala.
     
  4. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Dodělala jsem akci již včera ,ale neměla jsem čas to napsat .Začátek jsem trochu popletla a tak jsem na hl.louce a divošce nasázený laskavec a baha na plantáží yam s v dešťním pralese papriku , tak byly alespoň padátka .8):cry:Přeji všem pohodovou hru !!!;):music::inlove:
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Bré ráno ze záhrobí, tuhle jsem splnit mohla se svým spánkovým režimem, spustíš-sklidíš-splníš.. :)
    [​IMG]

    Y_n_O také se mi to jednou stalo, že jsem po probuzení sice nastartovala úkol, ale nezkontrolovala lištu se sloty a jejda, sběr nestačil xD
     
    Naposledy upraveno: 27/7/24
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem včera po náročné směně u čekání na kruhy vytuhla, dnes jsem je sklidila a nestačila jsem se divit - ona mi ta jedna sklizeň nestačí? Nestačila, přes noc došly bonusy v liště xD Neva, posledních pár kousků sklízím za 24 minut, paprika hotová od předvčera, pajdátka snad mám všechna, takže ještě dopěstovat meloun na farmě a jam na Baha a budu klikat už jen farmaakční plevel :)
     
  7. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahoj všem ;). Jsem ke všem akčním úkolům skrze to počasí vyloženě apatická, prostě uvařenej mozek. A tak jsem si jako všechno co čtu v tomhle vedru prostě přečetla, že bude cosi akčního a dál jsem to nebrala v potaz. Jenže včera pozdě v noci jsem se konečně dokopala jít sklidit na farmičku alespoň parky s dekorkama kvůli párty lístkům co mi mohou vyskočit z bedýnek a ejhle, ona je to časovka? Ty miluju! Takže šup, kruhy kam se podíváš, na baha šla paprika a dnes ráno oba úkoly hotové. Už dorůstají melouny a na baha jam, ale budu honit pajdátka jak šílená ;);) do konce akce. No nic, tak halt pohnojím potom i zeleným a sním všechny možné bonus výrobky na krácení doby růstu u něčeho dlouhého, zkusím to obrátit tolikrát kolikrát to bude potřeba a to by bylo aby nebylo. Možná nebude, ale tentokrát snaha o splnění akce je :).

    Mějte se krásně, Martina.
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezký horký podvečer, hlásím hotovo. Měla jsem obavy, že akci nestihnu - tato akce končí už v úterý. Pěstování na druhou akci se táhne. Tak jsem zbourala Lesní mýtinu, Baha byla zbouraná už z ručníkové akce. Počkala jsem si, až budu mít dostatek padátek a hurá na pěstování...
    Jsem ráda, že jedna akce je za mnou. Raději bych, kdyby byla mezi trvalými úkoly.
    Kdo ještě s písky času bojuje, tak držím palce. Hotovsům gratuluji.
    PS: Nezapomínejte na pitný režim.
     
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tato akcia bola rychlovka,robila som ju podobne ako Kaolin ;) Takze ja aj bosorka to mame uz davno za sebou ;):p len dako nestiham na forum :cry:
     
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím hotovo.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.