Nový úkol: Ovčácký ďábelský pes (16.10. - 22.10.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049 - ahoj, místo přemýšlením nad tučňáky utíkej do sezónního vlákna. Matlala jsem se ti tam s odpovědí ;)
    KLIK
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    jana151049: Myslíme. My jo.-.-
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] to mi psy nadelili;) [​IMG]

    idem do maznáčikova vyrobiť miesto muchotrávke so žabiakom:p;)
     
  4. raddre

    raddre Baron fóra

    Úkol splněn, pes mi vrátil 40 slepic a ty si klidně mohl nechat, 2x2 SK, 1x banán, hvězdičku a párty lístek a 4x BZ/TBZ, na diamantový slot mi stačil kolibřík a ani to nebylo poznat, pořád jich mám nejvíc, jen u šlechtění jsem zazmatkovala a zůstalo mi 6 odznaků, tak snad zítra už budu pozornější
    [​IMG]
     
    astrid888 a evainfo tohle ocenili.
  5. satelit

    satelit Hvězda fóra

    DANKA722 - A co teď dál? Taky to mám tak.;)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    satelit, no čo, my už môžme ísť na pivo, víno..:D;) predtým nezabudni šupnúť žaby do hotela na zajtra;)



    edit
    a ešte odkliknúť Účastníka halloweena, včera som zabudla, dnes striehnem-.-
    [​IMG]
    to budeme bohatí:music:xD
     
    Naposledy upraveno: 16/10/19
  7. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    skali však jsem ti za to děkovala a v tvém vysvětlení není nic o tučňácích.Už se k tomu ale nebudu vracet a na nic se ptát-raději.
     
    Štětináč tohle ocenil(a).
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049 - teď trochu nechápu - četla jsem a děkuji, že jsi poděkovala. Ale zhola nerozumím tomu, co bys ještě potřebovala vědět o_O Zřejmě jsem na jiné vlně. Klidně se ptej, pokud něco potřebuješ zvědět ;) Ale o tučňácích toho mnoho nevím.
     
  9. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Já vůbec nevím,kde hledat toho psa,co pro něj mám ty dobrůtky :sleepy:
     
  10. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    No bóže, tak by jsi ručně odklikl 21 nebo 24 šlechtění ručně a točit to na 21 nebo 24 pozicích při potřebě 100 kusů a potvrzením opravdu pravděpodobnosti 10% zvýšenému vypadávání odznaků tak to zase taková hrůza není..
    časy kdy jsme klikali bez kombajnu jsou sice dávno pryč, ale pro jednou si trošku zavzpomínat kvůli drobné chybce.... se to nezblázní... ale pokud sklizeň kombajnu mělo přednost tak jsi to přeci taky nevyhodil, získal jsi šlechtěnce… ;)
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    naruto2002 - vlez do akce a zatrhni si objevování psů zatržítkem

    [​IMG]
     
    astrid888 a naruto2002 tohle ocenili.
  12. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Skali,moc děkuji,vůbec jsem si toho kráteru nevšimla,já jsem říkala,že jsem někdy trubka ;)
     
    astrid888 a Skali tohle ocenili.
  13. osmak2001

    osmak2001 Pisálek fóra

    Přátelé za plnění v družstvu jsem dostala Body sezónních odměn. Kde je mám hledat? Nebo se připisují automaticky? Děkuji
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D ne, ne nejsou pryč, klikačka je dobračka :p dnes jsem tulidomky stihl s kupónem, ale jindy ne.

    osmak2001: kde že? klikni na věž s kolem a ptákem a tam je tabulka, nebo se podívej na příspěvek nad tvým č.105 nebo do vlákna Hal.sezona.

    družstvo: šmankote, psi ti nepomůžou, sbírat sez.body, kde je vezmeš? plněním zakázek, zítra u šlechtění, v Rama obch. , na další koupit permanentku atd. Jsou to dvě akce: pes a sezona. stejně tak, jak jsi získala odměny před 10.
     
    Naposledy upraveno: 16/10/19
    GordonSargent, raddre a anickamalirka tohle ocenili.
  15. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Jo, ty vaše obrázky jsou hezké, já je sem neumím vložit. mám je stejné. Přesto mám jeden problém. dnes ráno jsem otevřela všechny bedny (hrůzostrašné) s uchem vpravo dole. Odměna č. 10 je 15x právě tato bedna a BZetka, Přestože mám tuto odměnu již osvícenou bedny v liště nemám Proto nepíšu přesný název. To znamená, že musím ještě něco udělat, abych tyto osvícené odměny získala.
    Nevím co.

    jo už vidím u satelita v příspěvku 105, on to má odškrtnuté zelenou fajkou, co udělat proto, abychom ty odměny získali, pejsky jsem nakrmila 19x

    Asi už to chápu, satelit prošel do dalšího levelu, je to tak?
     
    Naposledy upraveno: 16/10/19
  16. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    skali - dobře se v tom motáme obě.Já jsem jenom psala,proč v odměnách při plnění 1.úkolu jsou stáje tučňáků a ne něco novějšího.Doufám,že to byli tučňáci,už to nezjistím neb mám hotovo_O nic jiného nejde jo?Dnes to taky nemáš lehké s našimi dotazy co?
     
    Skali tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049 - ano, trochu těžší to je :D K těm tučňákům v odměnách - na to ti nemůžu odpovědět, proč dali zrovna tučňáky. Možná jich mají někteří hráči málo a dožadují se jich. Těžko říct.
    Taky bych raději něco jiného
    tuč.png

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    osmak430389 - Připisují se automaticky. Můžeš mrknout třeba ZDE

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -družstvo- satelit u těch beden nemá zelenou fajfku, tudíž tam taky ještě nedošel. Až se tam doplazí, bedny dostane - a bude u toho levelu a odměny fajfka ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/10/19
    astrid888 a satelit tohle ocenili.
  18. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahojte, prosím kde nájdem vodného dráčika. Dakujem
     
  19. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Děkuji, už jsem to našel ona je to hra zapeklitá.
     
    DANKA722 a Skali tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, to je Axolotl (na Baha)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.