Nový úkol: Ovčácký ďábelský pes (16.10. - 22.10.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    4 slepice, 1 hvězdička za dobrůtku psům ,-))))
    Edit:ppecuška dej jim taky vodu ať do zítřka neleknou ,-))

    Mně se to líbí, a šetří nás, pes má tři hlavy a dobrůtku chce jen jednu ,-)))) super. Pařez taky dobrý.

    Jací šlechtěnci zase? Jdou dodávat i normální zvířata.
     
    Naposledy upraveno: 16/10/19
    GordonSargent a matlafous123 tohle ocenili.
  2. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    no je to slušný výdup. Díky tomu, že už jsem začala šlechtit žabky na zítra, nebudu jich mít dost :(
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ptáci hotový, jen šlechtěnce v 3. diamantové jsem nedodávala, bo na to je čas, nebudu zbytečně plýtvat :p
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Pecuska007
    Jediné řešení spočívá v ručním sklízení tulidomků s vynecháním těch se žábami... vím, je to vopruz, ale řešení tvého problému se žábami to je (taky jsem mohl nechat "hnít" ty nesprávné řády zvířat v tom domku s červenou lucernou, ale usoudil jsem, že než to odklikávat růčo, lepší bude se smířit s osudem a sklidit to naráz i bez tech odznaků...)

    EDIT: Ha - k těm 26 odznakům získaným ze šlechtění 24 ptačích tulidomků mi z následného počtu 65 šlechtění vyskočil zbytek ptačích odznaků do potřebného počtu 100, takže ptačím šlechtěncům mohu dát pá pá a zadat šlechtění žab (dám jich 80, očekávat mohu 88 odznaků a zbytek do 90 odznaků došlechtím).

    EDIT 2: Pochopitelně hotovo... [​IMG] ... šlo to rychle.
     
    Naposledy upraveno: 16/10/19
    kiki2305 a denich tohle ocenili.
  5. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Jsem nakrmila 13 hafanů a 6 x jsem dostala po čtyřech slepicích :D Kurníky můžu klidně prodat :D
     
    Trepifajksl, Xenie6161 a kiki2305 tohle ocenili.
  6. alenal

    alenal Stálice fóra

    Plním úkol a dostala jsem body sezóních odměn. Kde ty body najdu?
     
  7. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    já jsem to sklidila dříve než jsem si všimla diskuze. no nakoupila jsem pár desítek žab na trhu tak to snad zvládnu :D
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No kde asi, v té velké ceduli, na kterou jsme mohli pár dní čučet než začla akce :D
    mrkni do vlákna Hal.sezona.
     
    GordonSargent a modro.ocko22 tohle ocenili.
  9. Alena

    Alena Rádoby autor

    mám dotaz,kde najdu ty hafany,které mám krmit,nikde se mi neukazují
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alenal - na tvůj dotaz jsem již odpověděla ve vláknu, kde jsi se už ptala - klik tady
    Nepokládej stejný dotaz ve více vláknech.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Alena - vlez do akce a zatrhni si objevování hafanů zatržítkem

    [​IMG]
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    zajímavé - odměna v podobě 4 slepic od těch ďábelských psů se vyskytuje nejčastěji :eek:
     
    Mikala, modro.ocko22 a matlafous123 tohle ocenili.
  12. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    hotovo
    za dodané protihodnoty zvířat jsem obdržela zpět 16 slepic,
    psi nakrmeni 19 x
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hotovson :) měl jsem kupón na hodinu, tak jsem ušetřil klik klik v tulidomku. Odcházím, začíná to tu být bludiště dotazů ;)

    Medvánek: to víš, jsou přejezení, dobře živeni tak ti je vrátí zpátky, slepic není nikdy dost :p po mně hodili i banán.
     
  14. Alena

    Alena Rádoby autor

    Skali,já bych do ní vlezla,ale fakt nevím kudy,to se mi ještě nestalo.Díky za odpověď
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo :)
    Slepic 28 slepic, 1 x *, 1 x ZB, 2 x SK.
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Alena - třeba z akční lišty nebo na ploše je ikona

    alena.png
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Úkol hotov, také nejčastější odměna od kerberosů 4x slepice.
     
    evainfo a modro.ocko22 tohle ocenili.
  18. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Pro dnešek hotovo. Odznak ptáka 2x padl celkem 10x, takže u mě úspora SK 20 kusů. Šlechtěnce jsem vůbec nedodávala,pouze zvířata z bahamy, která mají vysokou protihodnotu. Ani to není poznat, že jich pár ubylo:) Úkol splněn celý. Čoklíci mě podarovali hlavně korunkami a BZ. Mínus dávam za to, že mohla být ta akce splnitelná naráz:wuerg: Z farmy mam už v hlavě hotový blázinec, abych na něco nezapomělao_O
     
    evainfo a modro.ocko22 tohle ocenili.
  19. babina51

    babina51 Veterán fóra

    To byla rychlovka,škoda,že nešlo splnit všechny úkoly naráz.
     
    evainfo a modro.ocko22 tohle ocenili.
  20. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Ukol splněn až na slepice,počkám až budou levnější a nebo zase je dostanu od hafanů.Nevím ale,proč je za splnění úkolů 2x stáj s tučňákama a to bez upg.Mám jich teď 12ks.Hodily by se novější stáje,nemyslíte?
     
    kytka50 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.