Nový úkol: Odlet z hnízda (7.5. - 10.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Nový úkol: Odlet z hnízda ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 7.5.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 10.5.2021 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 14, Odemčená Bahamarama
    Obtížnost akce:
    • těžká

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tuto akci také nejedu, není proč :p

    Edit: Kaolín, máš pravdu, co napadá, to použiji, dobrý nápad
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož mám na bahamce neustále stromy,tak se do akce pustím. Předělávat zatím nic nebudu,rozhodnu se až po první sklizni.Akce má být těžka,tj bude asi řádně utaženo padání.
    Jestli sem se nesekl,bude potřeba 725 ks dortíků.
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    mne chyba stonka aby som vobec tuto akciu robila
    pre jednu dekorku ju robit pravdepodobne nebudem
    ale este porozmyslam a mozno vyhodim von stromy a uvidim ci to vobec budem robit
    pravdepodobne na autorov akcii dolahla jarna unava a ich fantazia ma poriadny utlm
     
    Naposledy upraveno: 6/5/21
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také mně to tak příjde,že akce je ze zoufalství.Dekorka do lišty.Nebýt toho,že mám zastromováno,tak to nejedu.o_O
     
  6. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tu pri tejto akcii je akurat vystizne pomenovanie..odlet z hniezda,,,to hniezdo by som zmenila ..ODLET ZO STODOLYxDa to za nic..dekoracia do listy.:sleepy:
     
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nepochopil som niečo? čo je tu hlavná odmena?
     
  8. misspacman008

    misspacman008 Rádoby autor

    Myslím, že hlavním cílem této akce je, aby si co nejvíce hráčů koupilo "užitečné balíčky" xD
     
  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ořechy za kokosy
     
    vilm4, kytka50 a Miloslav11 tohle ocenili.
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak na 99% to bude první akce za 10let hraní co vynechám.Tolik krásných dekorek je v liště že by tam mohla být i tahle ale je zbytečné plýtvat tím co pěstuji a tak pokud nebude nějaké vylepšení ,vynechám.
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Vytáhnu bonusy na stromy a využiju k doplnění zásob plodů. Stodolu mám celkem zásobenou, ale budu se snažit dodat jen tolik, abych získala 8 budek na dekorku.
     
    vilm4, evainfo, ezzra a 1 další uživatel tohle ocenili.
  12. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Mohl by někdo prosím pčipomenout co za bonus lze vše využít :cry:děkuji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Tak kvulivá tomuhle paskvilu bahamku předělávat nebudu není vůbec proč:oops:
     
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Možná bude i akce na řadu ve stonku a bude potřeba i tato dekorka ;) A v akci nebude možno ji získat hm??
    Tady je možné vše, tak to nenechám náhodě :p a do akce jdu, už mám plantáž vysázenou místo poli stromy.. nic těžkého :D
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mám 100 chutí ale na akciu veru nie.Zvieratká a plody mám ale nedám.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mahira72
    Pirátský papoušek
    UH
    Ampule růstu ( zlatý slot)
    pařez ( před použitím UH)
    Řádek " Faraonovy bylinky" (před použitím UH)
    Ananasové pečivo (diamant) , když už jedu stromy,vyplatí se na zvýšení počtu využít!
     
    Naposledy upraveno: 6/5/21
  17. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Akci bohužel musím vynechat :( Nemám potřebná baha zvířátka a na trhu by mě stály příliš mnoho za jednu dekorku. Vy ostatní se bavte :) Co vy víte, třeba vážně bude potřeba do nějakého stonku. Pokud můžete, berte ;)
     
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Poprvé od návratu vynechám akci. S klidným svědomím. Sice mám na ploše dost stromů, ale nemám skladem potřebnou zvěř a nechce se mi Baha předělávat (a nejen Baha).
     
  19. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Vidim ze sa tu zacina spekulovat kam stou skvelou dekoraciou:oops:,,,no tu je vsetko mozne,ze by mohla ist niekedy do nejakej stonky,,,ale ja pochybujem..bude sa valat v liste.A keby mi netrebali tie lojove hniezda,,tak to tam nahadzem za minutu..A otazka znie ako budu priskrtene padatka,,ked ja som si uz zvykla padatka natrieskat na zrychlene vyslachtene sklenikove buriny,,,stale ocakavam ze sa nieco udeje aj na Baha na skratenie,,,ale nic sa nedeje..Ked napadaju tie loje,,tak posledny den som ochotna to tam nahadzatxD:p
     
  20. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    • Nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud potřebuješ něco dopsat, použij možnost "upravit". Děkuji Skali
    Přátelé, kamarádi:D. Jak říká tronaldo55. Nič.:oops::sleepy::cry:

    To sedííííí.8)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/5/21
    Helena1313, jana151049 a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.