Nový úkol: Modernizace farmy (1.4. - 5.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já mám první stříbrný, druhý stříbrný, třetí stříbrný doplním teď, cca za půl hodiny, čtyřku si troufám dokončit celou, když se nikde nic nepodělá... 8)
     
    Honzulka05, jirinasinova198 a mituli tohle ocenili.
  2. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    tak a riadok riadkuje!!!
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Dobré ráno, z ranní sklizně jsem dokončila i ostatní, co nebylo nutné k získání stonku (potřebovala jsem ještě 45 kuželů) a z borůvek mi jich napadalo něco přes 100. Kdyby to šlo, mohla bych přebytek půjčit na stále znovu opravované silnice. :-( Jára
     
    Honzulka05 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  4. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,večer jsem [​IMG] a už mám překuželováno xD.
    Posílám na D1.Dobrá akce!
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak ja stribrny dal vsechny, ted ve 4 ukolu jsem tesne pred stonkem... pak se vratim zpet a dodelam nizsi ukoly, to bych mel v pohode stihnout... jen pozor ja to dodavani, 4* stribrny, pak stonek a pak teprve ostatni...

    Vypadavat ma 101 kuzelu/den, v tuto chvili ma byt 232 (nebo chybet 228 ), mam 998 (chybi 0 ), mam 216% hotovo.
    Stav keru : idealne 4032 kusu (1746/den ), mam 7682 z 8000 (96% ).
    Zatim uplynulo 50% casu, zbyva 54 hodin.
     
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo... ;)
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Taky hotovo, nakonec to vyslo tesne ale zase vracet zvirata, to si necham na zitra...
     
  8. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    ahojte!
    Potrebovala by som radu..odovzdala som potrebne množstvo 1500 ks keru a 150 ks. kuzelov, ale nezaratalo mi to..
    :cry:.
    Neviem v tomto prípade do ktorej sekcii treba napisat a ci stym vlastne nieco vedia spravit.:(
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Jasmyna ahoj, zkus aktualizovat hru, třeba i 2x, potom se ti to možná upraví, jinak napiš na podporu, oni ti poradí
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    davidson00
    Ďakujem za radu:D
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. Lorraine81

    Lorraine81 Pisálek fóra

    Paráda, také dokončeno :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    [​IMG]
    Dokončil jsem to prostřednictvím několikanásobným dodáním akční kytky po 5 darovaných kusech... stonek jsem měl aktivní již před několika dny.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Hotovo a zítra vyrážím v klidu na ryby.
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám dotaz, ač nejsem vojín Kotas... v průvodním textu k úkolu je u dvojky a trojky lorem ipsum... považovala jsem to za součást apríla, ale je to tam stále a furt. Ony jsou ty texty většinou trapné až infantilní, ale celkem ráda bych tentokrát věděla, co ti dva výlupci vyvedli, že chtěli, aby se na to nepřišlo... 8)
     
    Naposledy upraveno: 5/4/19
    zejdy66 a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. Peťka_18

    Peťka_18 Zelenáč fóra

    Tak ulohu som prave dokoncila, ale som nastvana, lebo posledne 2 dni tie kuzele vobec nechceli padat!

    Inak takato modernizacia farmy by mohla byt kazde rocne obdobie ;):p:D
     
    Honzulka05, evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.