Nový úkol: Modernizace farmy (1.4. - 5.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už podvakrát se mi stalo, že jsem se přes převrženou loď nedostala na bahamu, ani F5 nepomohlo, musela jsem se znovu přihlásit na farmu, tak to jsou věci, co mě nebaví - Ingrid a loď ;)
     
    jirinasinova198 a maribeja tohle ocenili.
  2. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    ještě přelétává čáp s ranečkem
     
  3. zuzanka11221410

    zuzanka11221410 Perspektivní autor

    Ahojte. A ja musím povedať, že sa mi toto veľmi páči. Je to také oživenie. Náhodou mne prišlo vtipné, keď som zozbierala úrodu na divej lúke a preletelo mi po obrazovke mlynské koleso xD Alebo hneď ráno, odpadla loďka. Sklátilo ju ako podťatý strom xDJe to podarené a vôbec by mi nevadilo, keby takéto niečo robili častejšie;)
     
  4. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    mne sa páči ten dážď, mohli by nám ho nechať ako sprievodnú animáciu, keď si dopĺňame na farmách nádrže na vodu, čo vy na to ??
     
  5. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Jara268: Abys dostala mamlase se sbíječkou, musíš měnit pole (třeba velká za malá a naopak). Bude se ti tam nehorázně plést. Ale je to dobré oživení. Tedy, když člověk nikam nespěchá.
     
    zejdy66, tydýtková a jirinasinova198 tohle ocenili.
  6. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Díky za info, vyzkouším za 20 minut, kdy budu sklízet. Tyhle Aprílové vtípky se mi líbí, pobaví, neuškodí. Jára
     
  7. Ailuro

    Ailuro Rádoby autor

    Myslíte, že patří k aprílu i ten "jazyk" v 2. a 3. záložce úkolu ve Družstvu? Nebo je to chyba? Obyčejně to moc nečtu, ale: " ...udeřím klíčem, můžu lorem ipsum ...." atd. mě zaujalo =D
     
  8. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    déšť na farmě už býval, pokud jsi neměla pohnojeno, mela jsi zaplavená pole
     
    Štika a tydýtková tohle ocenili.
  9. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    473 padátek - kuželů za 24 hodin a tím pádem předpis pro větev v této části splněn. To je výsměch trápení s padadly v květinách.
     
    Trepifajksl, tydýtková a jindrasofr tohle ocenili.
  10. tolca1

    tolca1 Pisálek fóra

    bedny jako odměny není nic moc...při současném způsobu točení na kole štěstí je to opruz. Ted jsem 99x točila, abych vyprádnila, otevřela část beden, opět zatočila 99x a po otevření dalších beden a naskočení dalších 99 lístků už to prostě vzdávám - hodinu klikat a sledovat točící se kolo - :( to je na Bohnice
     
    Trepifajksl a Štika tohle ocenili.
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Na řádek mi chybí 500 keříků, po další sklizni je doma, kužele mám všechny. Pak už jen v klidu dodělat zlaté a diamanty 1-3. Když nebudou, vůbec nic se nestane.

    tolca1
    otvírám jen bedny bez lístků, ty si nechávám, až potřebuji točit bonusy, nebo, když už je jich moc, ke knížce - čtu si a občas kliknu myší.
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  12. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    tolca1, ašada01: Na kole štěstí používám něčí vynález - otevřít si lístky z boční lišty (z bedny), zatočím kolem a dám ESC - vrátí se to samo do lišty, kliknu opět na lístek, zatočím, dám ESC... stovka se dá docela rychle protočit. Většinou mi to docela uteče, protože za chvíli klikám automaticky a když se u toho zamyslím, tak ani nevím, že klikám :-D

    edit: k akci... jsem asi v polovině
     
    Naposledy upraveno: 2/4/19
    Trepifajksl a zejdy66 tohle ocenili.
  13. Štika

    Štika Mistr fóra

    Stonek už běží ,napěstovat pár tisíc kytek není problém,padátka napadaly z dlouhodobek a zase ty bedny, jsem už z nich taky na bednu xD,dobrý jsou na krejcary občas z nich vypadne i 10 000 000. Ale lístky na kolo......za včerejšek protočeno 206 lístků, tentokrát jsem si ze zvědavosti dělala čárky,161 zatočení bylo.... mandragora,bilinky,drát,sůl,cukr,parfém,krejcary,nastavení nabídek na kole je děs. Z 200 zatočení se ukázalo, 2x plus jeden do stodoly a 1x na stromy. Párty lístky, dát na jedno zatočení 6x parfem i když po padesáti a po dvaceti je taky pěkná divočina.......no aby nám RT nezchudnul to bych opravdu nerada xD.
     
    Trepifajksl, Zoufálkov a zejdy66 tohle ocenili.
  14. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Pole na farmě vypadají jako naše silnice.
     
    spuntka, tydýtková a veselékopýtko tohle ocenili.
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    pompo68: pravdu díž, horor jet do školy a na nákup, u nás rozkopaná křižovatka, ve městě hlavní do města a pak dál až k poště zúžená. Do Moravské, kudy jsem si zkracovala cestu policie bouchla ceduli průjezd zakázán.... Nájezd tak o další 2km. grr a to bude nejspíš do konce roku. Hlavně že to dělali před 2mi lety!!!
    Značky utěšeně rostou, chybí jen 2988 kytek a 188 kuželů.
     
    Naposledy upraveno: 2/4/19
    Trepifajksl a zejdy66 tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Včera pomohlo 200% do stodoly,takže v poklidu hotovo![​IMG] :)
     
    spuntka, zejdy66 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  17. tolca1

    tolca1 Pisálek fóra

    tak dnes otevřeny všechny bedny, co jsem s neotevírala kvůli lístkům...a celkem zatočeno 543 x o_O
     
    Naposledy upraveno: 2/4/19
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  18. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky řádek hotový, zrychlená forma a teď podle toho, jak mi napadají kužele, protože keříky čekají a už zase pěstuji do stodoly, aby vyskákalo padátko. Jára
     
    Naposledy upraveno: 2/4/19
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Modernizace skončila a teď pěstovačka do úkolů,vysadit obr stromy na doplnění SH ,ZH , ponožek a do 9.3 si dám pauzu;)
     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Sklidila jsem, zasela a jdu dodávat do úkolu a ono není co, mám ho hotový. Asi to celé vybourám a zasadím něco delšího na zítřejší padátka.
     
    Trepifajksl a jirinasinova198 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.