Nový úkol: Modernizace farmy (1.4. - 5.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    náhodou ty ovce s vozíčkem jak peláší přes farmu jsou boží....
    To stmívání tedy nemusím ....
    Přesazení bude muset počkat, je čas se od počítače přemístít [​IMG]
     
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Zasazeno na 2x2, kuželů vypadlo z květáku 98ks. Jdu do hajan, jestli bude noční výlet do koupelny, přesadím, jinak až ráno.
    Mě běhá po farmě dělník se sbíječkou.
     
    Trepifajksl, vilm4 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  3. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak jsem se hezky zasmála,co všechno mi běhá a děje se na farmě i Baha.Akorát jeden malý problém,při sklizni mi padaly kužely,ale když jsem se chtěla podívat kolik jich napadalo,tak nikde ve stodole nejsou.Ale teď to řešit nebudu uvidíme ráno. :)
     
    vilm4 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  4. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    u mě na kole štěstí háže Ingrid sekerou :) a měla bych začít s dietou..převrhl se se mnou parník cestou na Baha.. a jelikož mám do rána oranžový macešky tak s akční začnu ráno,noo .
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Megaovce se sbíječkou, ovečky s vozíkem, stmívání a různá havěť na přibližovadlech :D:D:D
    Na Bahamě mi navíc někdo polil monitor kafem :) Vypadá to, že se někdo opravdu vyblbnul xD
     
  6. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Opět jste nezklamali je to super!Máte palec nahoru!
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No krome Ingrid na kole stesti ze nevidim co jsem trefil (nastesti je mozny se podivat na seznam)... ale 199 kuzelu za pulnocni a ted sklizen, tak uvidime zda je to dost nebo ne...
    Je to jen do 5.4, tak pozor na to...
     
  8. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    První pokles jasu mne vyděsil, že mám něco s kompem, ale pak na Baha rozlité kafe, závodící traktory a ulítlé lopatky mlýnu, to mne usadilo do klidu je tu apríl. Jára
     
  9. vladca

    vladca Stará škola

    no ale toto ma fakt dostalo ... po niekoľkých rokoch ... konečne dážď :D:D:D

    [​IMG]
     
  10. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Zajímavé, kuželů mám skoro dvojnásobek, než bych potřebovala na celou akci......super apríl.
     
    jirinasinova198 a vilm4 tohle ocenili.
  11. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Dobré sluníčkové ráno všem.
    Super žertíky na všech plochách,to se opravdu povedlo,padátek -kuželů je ve stodole 100%,takže rozpěstuju a splním akci.
    Nemohl by být apríl častěji?
    Krásný dník přátelé a kamarádi.
     
  12. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Zdravim, farmari, za me uplne luxusni akce. Radek paradni, bednicky mam hodne rada, mnohdy pomůžou, při vetsim množství se uz dostaneme na zajimava cisla, at uz zvere, hnojiva, ruznych listku, ci slechtencu. Pomaha to ve všech smerech, když uz není tolik casu na pestovani vseho. A napestovani trosky akčního, nachytani par kuzelu, jednoduche dodani bez niceho, za me fakt spokojenost :) K tomu legrácky k aprilu, za me parada!
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    náhodou ingrid je super[​IMG] [​IMG] jen tak dál
     
  14. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Mně se při kliknutí na loď směr Baha ta loď převrátila na bok - fakt jsem se nahlas zasmála.
    Běžící ovce, sbíječka, deštík, mlha, a lopatky mlýna - opravdu bezvadný !
    edit: ... a závod traktorů je taky super ! :-D
     
    Naposledy upraveno: 1/4/19
  15. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak jsem právě zjistila, že máme novou akcio_O. Nějak tu farmu flákám;). Ale bedna beden s bednami ani nevím,jestli mě láká...
     
    tydýtková a vilm4 tohle ocenili.
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak první otočka hotová, teď jsem měla podmořský svět a ponorku :)
    Sáčky z akční nepadají.
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no tak to jsi nepotěšila:oops:
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. stanpetr

    stanpetr Zelenáč fóra

    proc na farme prsí
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Chválím hezkou aprílovou úpravu na farmách je to hezký
     
  20. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Protože je duben!Možná bude i sněžit.Při použití vrtulek mi přes farmu přelétává letka letadélek.Ale Zuzi to zvládla,srážka nebyla.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.