Nový úkol: Modernizace farmy (1.4. - 5.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Akci asi vynechám,chci ještě pěstovat na vedlejší akci
     
    zahradnice4, vilm4 a L.Lady tohle ocenili.
  2. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Akci opět vynechám. Nechce se mi zase bourat chlívky a stromy, aby ustoupily osmihodinovce. Zvířátek je pořád nedostatek, tak budu raději dál doplňovat stavy.
     
    -Kuteno-, vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Borsty,Hamoun Lasička a apríl-děsná kombinace!K tomu šílené nápady RT,a teď tomu věřte!Počkám si na ráno 1.4. a pak budu mudrovat.
     
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak ten čas mne zaskočil, myslela jsem si, že to bude apríl, ale asi ne, tak se na to potom ráno podívám a uvidím. Do akce se pustím, dlouhodobky, hlavně aby to padalo a řádek se hodí. Fajn hru.;););)
     
  5. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Že by stavební keř byl takový zázrak, který dožene chybějící sáčky a semena z "hojnosti"? Hezké by to bylo, ale nějak tomu nevěřím. Ale alespoň nějaké ty hvězdy nakramaříme. Ony ani ty hvězdice pro recyklátor nejsou žádný lumen. Nemluvě o tom, že dávají pro recyklaci 20 za kus z potřebných 3 000 000.
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No v pondělí mám odpolední, tak budu vyspávat a o půlnoci se na silnici nepracuje .... ani v poledne xD to určitě nebude žádná kulišárna, jen těch akcí máme nějak málo a košíky se hromadí :p ... se tedy nechám překvapit, ale raději rozpěstuji.
     
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    evainfo
    akce začíná v noci z neděle na pondělí.
     
    vilm4, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    ahoj, po cestě z chalupy jsem se hodně dobře pobavila....že by farmu koupil nějaký našinec? kužele na silnici a pěstování práce na silnici by tomu odpovídala... ale chtělo by to pěstovat spíše ty dělníky....ti nějak chybí, nebo že by byli v bedničkách jako odměny??? Přes to jsem pro každou ….. tak vzhůru do práce, ať se všem daří..
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    April neapríl... Bezpracný přísun všeho z beden je fajn, jak píše Ašada, hlavně u ryb xD A navíc máme hodinu akce navíc, když se bude měnit čas xD
     
    Naposledy upraveno: 30/3/19
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Y_n_O
    Neposouvá se čas v létě dopředu? To bychom naopak měli o hodinu míň.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ašada01: samozřejmě máš pravdu, dopředu, pozpátku je to až na podzim... hlavamapa, no... :(
     
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Existuje možnost, že bych začal hned po půlnoci .... nabízejí se určité plány na povyražení s pěnivým mokem, ale pak by pajda musel
    zajistit, že mně někdo z Hamburku pošle SMS .... bbowling Anfang .... :p8)

    Nebo je to skutečně Apríl, spousta hráčů bude čekat jak pitomci u kompu a po půlnoci se objeví přes celou obrazovku obrovský
    vztyčený prostředník xD
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Do půlnoci vzhůru určitě nebudu a jsem zvědavá na ráno na ohlasy:p;):(
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ja vzhuru budu, ale bez pripojeni na sit, musim odevzdat PC zetakovi, tak taky budu muset pockat do rana do prace. Chjo, tezky udel zavislaka... 8) Tak kdyby se selo hned po pulnoci, jde to mimo mou stanici ;)
     
    Honzulka05, Trepifajksl a vilm4 tohle ocenili.
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já na půlnoc čekat nebudu, v 5 ráno vezu chlapa na náklaďák, takže tu fakt šašit nebudu... :) Zasadím, až přijedu ze školy, tj asi v 8 ráno. :)
     
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    za 12 min uvidíme řekl slepej;)

    tk to šlape a já jdu hajat

    jo abych nezapoměl na hlavní zmodral monitor a divoké přejel žabák na traktoru
     
    Naposledy upraveno: 31/3/19
  17. vladca

    vladca Stará škola

    na vedľajšej prešla megaovca so zbíjačkou ... :D, na hlavnej sa prevalilo koleso (ne)štastia cez celu obr
     
    Honzulka05, vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No skvely, chjo :)

    Ovce, traktory, pokles jasu... to zas bude...
     
    Honzulka05, vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  19. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Tak už to začalo - u mě se převrátil parník jezdící na ostrov Bahamaramu - a uvidíme co bude dál, jestli začít nebo ne
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dobrýýý, samá překvapení, zasadil jsem značky.
     
    Honzulka05, Trepifajksl a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.