Nový úkol – Mizerná čarodějka (14.4. - 17.4.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    No, ja nemám žiadne akciové rastliny v počte 5ks. A vy? o_O
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    A kde je stonek?:eek:
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  3. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, základem k úspěšnému splnění akce je se odhlásit a z novu přihlásit do hry a rostlinky tam budou ;)


    Hezkou hru ...
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra





    Píšou že je to mizerná čarodějka...
    Tak co od potvory čekat!
    :D
    Vždyť by to nakonec na farmě vypadalo jak v té pohádce o kouzelném fazolovém semínku?
    A na ty já nemám příjemné vzpomínky...
     
  5. burds

    burds Titán fóra

    Kam ty dekorky dám když není stonek ? Všude je plno tak to jsou ty dekorky na nic
     
  6. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Akce jen na to,aby se děti zabavily a hrály si s něčím jiným.Dekorky jsou hezké ale nemám je kam dát.
     
  7. Mantichora

    Mantichora Pisálek fóra

    HAHAHA, to je ale ubohá akce :(
     
    Veselka a burds tohle ocenili.
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    A kdyby byl řádek mohli si hrát o něco déle...
    Já jsem tedy taky skoro dětěně a jsem akcí přímo znechucen.
    Vůbec mi nechutnal ani oběd...
    :(
    :D

    EDIT: No to je... Jenže dnes jsem vařil já + jedna pomocnice
    :D-.-:D
     
    Naposledy upraveno: 14/4/20
  9. burds

    burds Titán fóra

    Radku to snad ne.Žena je určitě dobrá kuchařka a kazit si chutˇk jídlu hrou ? To za to nestojí.Jinak máš pravdu akce na nic.No úkoly na děsivce všechny hotové a něco se tam masýt musí
     
    evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akci jedu jen kvůli hvězdičkám.
    Dotaz k RT
    K čemu jsou dobré tyhle dekorace hráčům nad LV 200 ?!? o_O
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - tak nejsou tu jen hráči ve vysokých levelech ;)
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Stačilo dát dekorace krát LV že!:p
     
    naruto2002 tohle ocenil(a).
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Keďže som sa na farmu dostal až teraz,keď niektorí už budú končiť s akciou;),tak sa na to vrhnem plnou parou a možno bude aj jedna dekorka!!!:D (Ešte aj rozpestovať som dal na minipolíčka:cry:)
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky jsem teprve zasadil, vůbec se mi sem nechtělo. doplazím se k první dekoraci Úklid hrobů :D ta se na hřbitov hodí.
     
    Peto121 a naruto2002 tohle ocenili.
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Původně jsem chtěla tento úkol plnit. Místa mám na děsivé dekorace dost. Dokonce jsem začala rozpěstovávat. Ale protože nemám otevřený hobový les celý, tak se raději věnuji pěstování plodin pro otevření plochy. Sice jsem pěstovala sírové fazole zbytečně, ale co už. To je tím, že po práci ještě s dítkem školní povinnosti plním a přitom odstkakuji k farmě. :p
     
    evainfo a Veselka tohle ocenili.
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ciri13: klííd, ona ta akční se pěstuje jen na měsíčním poli, tak houbový les využít leda na padátka ....;)
     
    evainfo, dasa1143 a burds tohle ocenili.
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No akci udelam jen jako trest, jak jsem nektery vynechal a nektery se fakt nemuzu dokopat... a taky ze mam celkem zasoby, no teda je jasny ze jak se ukaze dalsi pohrebni akce tak to provetra zasoby, ale tak je to vzdycky...
     
    evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím http://i.prntscr.com/75x6SD_xR9mbuEQcfnYfYw.png
    Přemýšlím,že napěstuji jen povinnej počet Pavoučího kapradí, potřebné na splnění akce a nechám to až na příště,kdy už budou fungovat všechny dostupné vychytávky na zvýšení a urychlení výnosů!
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Vím, ale padátka mě trápila. I když aktuálně vidím, že asi popadají. Tak jsem na vážkách - možná i propočítám, zda je šance na stihnutí akce. :p Ale nemohu dohnat dlouholetou pauze během jedné děsivky a ještě plnit akce.8):)
     
    MatysekKamilek a evainfo tohle ocenili.
  20. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Dobrý den,kdo ví prosím at odpoví,někde jsem udělala chybu,nevím kde.Mám 277 Pie koláčů,ale pořád mám šedé použit,takže použít nic nejde.Moc,moc děkuji a zdravím.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.